تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۱
کد مطلب : ۴۴۳۴۱۹
در نشست مدیران رسانه‌ها با رئیس سازمان بسیج؛

شریعتمداری: یک زونکن سند درباره ملاقات خاتمی با سوروس دارم

۵
۰
شریعتمداری: یک زونکن سند درباره ملاقات خاتمی با سوروس دارم
کبنا ؛روزنامه کیهان اظهارات حسین شریعتمداری در نشست مدیران رسانه‌ها با رئیس سازمان بسیج را منتشر کرده است.
به گزارش کبنا، مدیر مسئول کیهان در این نشست از ماجرای تاسف‌آور هواپیمای ساقط شده اوکراینی یاد کرد و این ماجرا را با حمله آمریکا به هواپیمای ایرباس ایران بر فراز خلیج‌فارس مقایسه کرد و گفت؛ در گزارش پنتاگون آمده است که ویلیام راجرز فرمانده ناو وینسنس باید می‌دانست که ایرباس ایران در کریدور تجاری پرواز می‌کند و فرماندهان دو ناو دیگری که در منطقه حضور داشتند به او اطلاع داده بودند و حتی تاکید کرده بودند که پالس‌های ارسالی برای ایرباس برای هواپیما‌های تجاری قابل دریافت نیستند، ولی علی‌رغم این هشدار‌ها فرمانده ناو وینسنس به ایرباس ایران شلیک کرد و ۲۹۹ مسافر آن را قتل عام کرد.
گزارش پنتاگون نشان می‌دهد که اقدام ناو وینسنس از روی اشتباه یا بی‌خبری نبوده است، ولی به فرمانده راجرز نشان شجاعت دادند. اما در این سو وقتی به هواپیمای اوکراینی شلیک شد، ابتدا تصور می‌رفت که کار آمریکا در واکنش حمله موشکی سپاه به عین‌الاسد است، ولی بلافاصله پس از آنکه معلوم شد این حمله به اشتباه از سوی پدافند خودی صورت گرفته است، سردار حاجی‌زاده که در غرب کشور بود به این اشتباه اعتراف کرد و سردار سلامی فرمانده سپاه در جلسه علنی مجلس حضور یافت و با تواضع از اشتباه صورت گرفته یاد کرد و آنچنان متاسف و متاثر بود که آشکارا گریست؛ و مسئولان مربوطه مورد بازخواست قرار گرفته و حتی بازداشت شدند.
شریعتمداری ادامه داد؛ بی‌تردید فاجعه هواپیمای اوکراینی قلب همه را به درد آورده است، ولی نکته مورد نظر بنده از یکسو مقایسه دو رخداد یاد شده است. در آمریکا به فرمانده ناو که اقدامش عمد و یا حداقل شبه‌عمد بوده است مدال می‌دهند و در اینجا فرمانده سپاه پوزش می‌خواهد و بر شهدای فاجعه می‌گرید و، اما سوی دیگر ماجرا برخورد برخی از رسانه‌های داخلی با این ماجراست.
فلان روزنامه عکس بزرگی از حادثه را با تصویری از جنازه قربانیان در صفحه اول خود چاپ می‌کند و طوری گزارش می‌دهد که انگار این هواپیما به عمد مورد حمله قرار گرفته است! و یا فلان سایت خبری این ادعا را پیش می‌کشد که از مسافران هواپیمای اوکراینی به عنوان سپر انسانی استفاده شده است! این دیگر اختلاف سلیقه نیست، دروغ پراکنی به نفع دشمن است.
مدیر مسئول کیهان افزود: آقای خاتمی دو بار با جرج سوروس (سرمایه‌دار صهیونیست آمریکایی و پشتیبان و تامین‌کننده مالی فتنه آمریکایی- اسرائیلی ۸۸) ملاقات داشته است. ایشان از ما شکایت کرده که وانمود کند خبر کیهان بی‌اساس است، ولی شکایت خود را پیگیری نمی‌کند، چون می‌داند که ما یک زونکن سند مستحکم از این ملاقات داریم.
مرجع : فرارو
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
چرا بازنشسته نمی‌شود مگر خصوصی کیهان وشما مالک برو بزار مردم خوار و فلاکتزده آرام نفس بکشن 35 ساله دروغ و تهدید و حمایت از باند شده کارت خدایی حیف نیس درخت تبدیل بکاغذ شود و کیهان سیاه شود وجدان هم خوبه ولی برا کهکشانی
Iran, Islamic Republic of
اینکه همپیاله های شما الان دارن دم بایدن را میبینن سند نیست اما سند دیدار خاتمی مهم هست
Iran, Islamic Republic of
اگر حسین شریعتمداری دین دارد مسلمان است...
Romania
در هر دو سانحه انسان هایی مردند چه عمدی وچه سهوی نتیجه یکی بود و دل همه مردم را به درد اورد. و اما شریعتمداری چند کلمه ‌بیشتر بلد نیست ، خاتمی ، جرج سوروس و فتنه ، بابا ول کن بذار مملکت آرام باشه . تنش زایی دیگه بسه.نمیدونم گام دوم انقلاب در خصوص بکارگیری جوانان از نگاه شریعتمداری یعنی چه.
اصل
Romania
اگه سند داشتی تا الان ۶۰میلیون بار منتشر می کردی
ناگفته‌های جنایت‌های هولناک خرمدین از زبان همسرش

ناگفته‌های جنایت‌های هولناک خرمدین از زبان همسرش

«من همیشه از اکبر می‌ترسیدم. وحشت داشتم که با او مخالفت کنم. برای همین مجبور بودم که ...
مجلس، شورای نگهبان و نظام رتبه‌بندی معلمان

مجلس، شورای نگهبان و نظام رتبه‌بندی معلمان

اجرای نادرست نظام رتبه‌بندی معلمان ضمن سوزاندن فرصت‌های اعتلای کیفیت نظام آموزشی و اعتلای ...
ازدواج به سبک خانواده‌های سیاسی

ازدواج به سبک خانواده‌های سیاسی

ازدواج در نسل اول سیاسی‌ها یا سنتی در قالب معرفی دوست و خانواده بوده یا در خلال مبارزه ...
1