تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۱
کد مطلب : ۴۴۲۵۶۳
در جمع مردم روستای راهمالی از توابع کبگیان عنوان شد؟.

خط و نشان «نماینده بویراحمد» برای مدیران استانی / روشنفکر: مدیران سهل‌انگار در جذب اعتبارات قابل بخشش نیستند

۱
خط و نشان «نماینده بویراحمد» برای مدیران استانی /  روشنفکر: مدیران سهل‌انگار در جذب اعتبارات قابل بخشش نیستند
کبنا ؛نماینده شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در جمع مردم روستای راهمالی خطاب به مسئولان گفت: باید قدردان این مردم باشیم، مردمی که با تمام مشکلات نسبت به مسئولان لطف دارند و شما را محترم می‌دارند و احترام مسئولان از طرف مردم جز پاسداشت نظام جمهوری اسلامی نیست.
به گزارش "کِبنـا" به نقل از روابط عمومی بخشداری کبگیان مهدی روشنفکر افزود: فراموش نکردن این مردم جز خدمت به آنها نیست، مسئولان باید نسبت به وعده‌هایی که به مردم می‌دهند توجه داشته باشند و وعده بدون عمل به مردم نباید داده شود تا خدای ناکرده نگاه مردم به نظام تغییر پیدا نکند.
مَـهدی روشنفکر خاطرنشان کرد: با توجه به مشکلات اقتصادی موجود در کشور شاید رفع این حجم از مشکلات در زمان کوتاه شاید امکان پذیر نباشد، اما نباید از تلاش برای رفع مشکلات و دغدغه‌های مردم غفلت شود.
وی بیان کرد: با توجه به ظرفیت‌های موجود در استان کهگیلویه و بویراحمد باید تلاش شود تا با تکیه بر همین ظرفیت‌ها در رفع مشکلات اقدامات لازم صورت بگیرد. نماینده مردم بویراحمد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدامات انجام گرفته توسط دولت در تأمین واکسن کرونا در کشور و سیر نزولی این ویروس در جامعه افزود: تعداد فوتی‌های روزهای اخیر با آغاز به کار دولت تفاوت اساسی دارد و این آمار از رقم بالای ۴۰۰ نفر در روز هم‌اکنون با توجه به تزریق واکسن به کمتر از پنجاه مورد رسیده است.
روشنفکر به جذب اعتبارات توسط دستگاه‌های اجرایی گریزی زد و گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی در جذب اعتبارات توجه لازم را داشته باشند و در پایان سال مالی برگشت هیچ بودجه‌ای قابل توجیه و بخشش نیست.
نماینده شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: جهت حل مشکل مربوط به معارض با شرکت گاز در شهرستان های بویراحمد و دنا رایزنی‌هایی با وزارت نفت انجام شده و درصدد هستیم که با مرتفع کردن مشکل و تغییر کلاس لوله انتقال معارضات مربوط حل و فصل شود.
مجید احمدی فرماندار شهرستان بویراحمد نیز اظهار داشت: یکی از مشکلات اساسی این روستا معارض با شرکت گاز و رعایت حریم است، در صورتی که می‌توان با افزایش قطر لوله گاز به راحتی این دغدغه را رفع نمود.
وی افزود: سزاوار نیست که لوله انتقال گاز از زمین مردم این روستا بگذرد، اما خود از نعمت گاز محروم باشند.
ریحان بهادر رئیس شرکت گاز شهرستان بویراحمد گفت: درسال ۹۴ به روستای راهمالی گازرسانی شده و صددرصد روستا از نعمت گاز برخوردار هستند. وی افزود: شرکت گاز اماده همکاری با واحد‌های صنعتی می‌باشد که قصد فعالیت در این روستا را دارند.
ابوطالب محسنی فر بخشدار کبگیان نیز مهمترین دغدغه مردم روستا ومتعاقبا بخش در قبال راهمالی را اتصال جاده چیتاب به راهمالی وراهمالی به یاسوج برشمررد وگفت: اگر نماینده محترم عنایتی بفرمایند و این مهم را دردستورکار پیگیری وعمل قراردهند، خیلی از مشکلات تردد مردم از مرکز وبخش به شهرستان و شهرباسوج حل وفصل خواهدشد.
محسنی فر افزود: جاده چیتاب به آبگرمک، که دایر است ومشکلی ندارد منتهی جاده آبگرمک به راهمالی به طول ۴کیلومتر میتواند با بازگشائی وآسفالت برای همیشه مشکل ایاب ذهار مردم به مرکز بخش و بالعکس به مرکز شهرستان "شهریاسوج"را حل کندکه واقعا این پازل سرگردان میتواند باعنایت نماینده محترم برای همیشه حل وفصل بشود وبرگ زرینی از خدمات نماینده محترم درتاریخ خدمترسانی به کبگیان باشد.
الله بخش جوادی دهیار روستای راهمالی نیز دراینباره اظهار داشت: گاز رسانی، آب رسانی، تلفن ثابت، برق، شبکه اپراتور ایرانسل، خانه بهداشت، مدرسه ابتدایی از جمله خدمات ارائه شده به این روستا می‌باشد. وی تأمین آب کشاورزی به ۴۰۰ هکتار اراضی زراعی حاصل‌خیز با توجه به نزدیکی روستا با تنگه رهمالی و آبگرمک و رودخانه بشار را از جمله مطالبات مردم عنوان کرد.
الله بخش جوادی مهم‌ترین دغدغه مردم روستا را حریم لوله گاز دانست و گفت: بیش از یک قرن مردم در روستا سکونت دارند و علاوه بر منازل مسکونی و ۴۰۰ هکتار از اراضی این روستا را خط انتقال لوله گاز دچار چالش کرده‌است.
وی افزود: هر سرمایه‌گذاری وارد این روستا می‌شود به دلیل معارض با شرکت گاز از ایجاد طرح خودداری می‌کند و ساخت و ساز را برای مردم نیز با مشکل مواجه کرده‌است.
دهیار روستای راهمالی افزود: ساماندهی معابر روستایی، تکمیل مسجد روستا، پیگیری اتصال راه ارتباطی روستای راهمالی به مرکز بخش"شهرچیتاب"به طول چهار کیلومتر، برداشتن نقاط حادثه‌خیز جاده روستا، احداث سالن ورزشی و ایجاد کارگاه یا واحد صنعتی جهت اشتغال جوانان از دیگر مطالبات مردم است.
٭٭٭٭٭٭٭٭٭٭٭٭٭
اسماعیل رسامـ روابط عمومی بخشداری کبگیان
نام شما

آدرس ايميل شما

علاقه اصولگرایان به دولت در سایه

علاقه اصولگرایان به دولت در سایه

دولت در سایه امر سیاسی مرسومی در کشورهای توسعه‌یافته است و اگر به صورت سازمان‌یافته پیش ...
ایده آقا‌محسن در دست رئیس

ایده آقا‌محسن در دست رئیس

صاحب‌نظران معتقدند وضعیت فعلی کشور فعلا اجازه هیچ آزمون و خطایی، آن‌هم در حد تغییرات ...
هرگز این نوع چایی را ننوشید

هرگز این نوع چایی را ننوشید

چای تازه‌دم یکی از سالم‌ترین نوشیدنی‌هاست که مصرف آن در جامعه ما طرفداران زیادی هم دارد،...
1