تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۰
کد مطلب : ۴۴۲۰۵۳
یادداشت؛

خیانتکار هرکسی باشد نه فراموش می کنیم و نه می بخشیم

سید سعادت الله حسین پور ده بزرگ
۰
حقوق مردم گچساران در خصوص بیمارستان مستقل نرگسی تضییع نشود
کبنا ؛متن ارسالی؛ خدمت جناب آقای حاج احمدزاده استاندار محترم کهگیلویه و بویراحمد عرض سلام و ادب احترام. بدون شک شهرستان گچساران بدون اغراق سرمایه دارترین شهر ایران و اگر در سطح جهانی داشته های این شهر به خودش اختصاص داده شود اغراق نکرده ایم اگر بگوییم که از لحاظ درآمد و سرمایه شهر اول دنیا می باشد.
شهرستان گچساران بر روی  دریای طلای سیاه بنا نهاده شده و منابع نفت وگاز ان موجب رشد و توسعه بخش های مهمی از کشور گردیده، از لحاظ صادرات نفت این حوزه رتبه اول کشور را با توجه به موقعیت محدود جغرافیایی دارا می باشد (بیش از هفتصد هزار بشکه در روز)  و اخرین طرح در این حوزه صادرات نفت ایران از گوره به دریای عمان می باشد. که شاید بتوان مهمترین طرح به بهره‌برداری رسیده دولت قبل نامید.
از لحاظ رشد و توسعه و میزان درآمد در بین استان های کشور استان کهگیلویه و بویراحمد چند سال پیش که حضور ذهن دارم رتبه دوم کشوری را دارا بود
و وقتی میزان سرمایه و دارایی و درآمد  گچساران از استان کهگیلویه و بویراحمد کسر باز هم رتبه دوم کشوری، اما با این اوصاف که این بار از آخر دوم  می گردید.
با این تعریف ساده مردم این حوزه همواره احساس می کنند که در عدالت اجتماعی مورد ظلم قرار گرفته اند و آنچنان که باید دیده نشده اند. و همواره معترض وضع موجود زندگی خود می باشند و مدعی این مصداق نرخ فزاینده بیکاری در این شهرستان می باشد که اگر شهر اول ایران نباشد بدون شک دوم ایران است.
این توضیحات مختصر خدمت عزیزان بشکل ویژه خدمت استاندار محترم جناب آقای حاج احمدزاده عزیز که خود بهتر از من از کم و کیف این حوزه مطلع هستند تا دیگر مدیران و سایر خوانندگان عرض کردم تا موضوع مهمی را بشکل ویژه بیان کنم.

بیشتر بخوانید
سرپرست موقت بیمارستان شهید رجایی گچساران تعیین شد / حسینی: چون بنده اظهارنظر کردم، به مذاق رئیس دانشگاه خوش نیامد؛ با آقای رضایی هماهنگ کردند و ابلاغ بنده را لغو کردند / بیمارستان نرگسی باید مستقل شود وگرنه دردی را دوا نمی کند

باتوجه به رشد جمعیت و عدم امکانات کافی در شهرستان همجوار ( باشت)  و عدم استقبال متخصصین حوزه سلامت در این شهرستان اکثر بار حوزه سلامت و بهداشت هردو شهرستان روی دوش گچساران است.
در دولت گذشته مصوب شد که بیمارستانی مستقل از بیمارستان فعلی(شهید رجایی) در بخش غربی شهر احداث و به شکل مستقل شروع به کار کند.(بیمارستان نرگسی). در اواخر دولت قبل برای اینکه دولت رزومه قابل قبولی در اذهان به یادگار بگذارد بدون تکمیل و تجهیز این بیمارستان اقدام به افتتاح این بیمارستان کرد که در کوتاه مدت مشخص شد شرایط لازم را برای افتتاح نداشته است و در این چند وقت رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان و بعضی معاونین اصرار دارند که با نادیده گرفتن مستقل بودن این بیمارستان از بیمارستان شهید رجایی اقدام به جایگزینی نمایند که موجب اعتراض و نارضایتی همشهریان گردیده است.
لذا در این زمینه بعنوان نماینده کوچکی از بخش عظیمی از جامعه گچساران و باشت که دغدغه رشد و توسعه شهر و دیارمان را داریم از استاندار محترم تقاضا دارم که به این موضوع مهم ورود پیدا کنند و مانع از تضییع حق و حقوق مردم محترم حوزه گچساران  گردند.
در پایان بدون شک هرکسی در این خیانت به مردم گچساران قدمی بردارد و شریک این ظلم ، از اذهان ما فراموش نخواهد شد و پاسخ درخور این خیانت را خواهد چشید و در این راه حتی اگر رفیق،همراه  و برادر ما باشد تعارفی با او  نخواهیم داشت.

سید سعادت الله حسین پور ده بزرگ
نام شما

آدرس ايميل شما

علاقه اصولگرایان به دولت در سایه

علاقه اصولگرایان به دولت در سایه

دولت در سایه امر سیاسی مرسومی در کشورهای توسعه‌یافته است و اگر به صورت سازمان‌یافته پیش ...
ایده آقا‌محسن در دست رئیس

ایده آقا‌محسن در دست رئیس

صاحب‌نظران معتقدند وضعیت فعلی کشور فعلا اجازه هیچ آزمون و خطایی، آن‌هم در حد تغییرات ...
هرگز این نوع چایی را ننوشید

هرگز این نوع چایی را ننوشید

چای تازه‌دم یکی از سالم‌ترین نوشیدنی‌هاست که مصرف آن در جامعه ما طرفداران زیادی هم دارد،...