تاریخ انتشار
شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۶
کد مطلب : ۴۳۹۴۰۱
کبنانیوز /

بازدید نماینده گچساران و باشت از مرکز مخابرات باشت

۱
۰
بازدید نماینده گچساران و باشت از مرکز مخابرات باشت
کبنا ؛
سید ناصر حسینی پور نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران کل استان کهگیلویه و بویراحمد در شهرستان باشت مشکلات و برخی مطالبات مردم منطقه را مورد بررسی و پیگیری قرار دادند.
به گزارش کبنا نیوز، سیدناصر حسینی‌پور نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر وتشکر از عملکرد سید محمدهادی امیری در مخابرات منطقه افزود: با رصد و پیگیری عملکرد مدیران وادارات کل، خوشبختانه مدیریت در مخابرات استان، جهادی بوده و همه نقاط استان را با نگاه عدالت محوری دیده اید و یقینا کسانی که تقوا دارند، نمی توانند بی تقوایی کنند.
سید ناصر حسینی پور در بخش دیگری از صحبت‌های خود افزود: استان ما استانی توسعه نیافته است و با داشتن نفت ،استان های دیگر به اتکاء نفت ما فربه شدند و این موضوع را با نمایندگان استانها جهت گرفتن حق طبیعی و مسلم استان در میان گذاشته ام.
نماینده شریف مردم شهرستان‌های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی افزود: انتظاری که از همه مدیران استان دارم این است، باید هایی که باید باشد ولی در تقسیم ثروت سهم استان رعایت نشده مشخص گردد و سهم نمایندگان که باید پیگیر مطالبات استان باشد تفکیک شود تا ما بتوانیم در وزارتخانه ها پیگیری مطالبات استانی باشیم
حسینی‌پور افزود: باید در استان، مدیریت جهادی حکمفرما شود و ما تجربه ای از مدیریت جهادی در هشت سال دفاع مقدس داشته ایم و می توانیم از حق خودمان به نحو شایسته دفاع کنیم ،چرا که ظرفیت و پتانسیل های خوبی داریم و باید حداکثر توان خود را جهت تحقق آن ها به کار بگیریم.
سیدناصر حسینی پور ، ضمن تقدیر ویژه از عملکرد مخابرات در شهرستان های گچساران وباشت افزود: امید می رود باشت در مقیاس شهرستان های هم ردیف خود همچون چرام ،لنده ،سی سخت و بهمئی دیده شود تا این شهرستان ها بتوانند طعم خوش مدیریت جهادی را به عینه لمس کنند
سید محمد هادی امیری سرپرست مخابرات منطقه کهگیلویه و بویراحمد،ضمن تقدیر وتشکر از حضور صمیمی و سید ناصر حسینی پور ، این فرصت را غنیمتی گرانبها برای مجموعه مخابرات دانست وگفت؛لطف وعنایت جناب عالی همیشه شامل حال مخابرات گردیده و رهنمودها وارشادات شما را در عرصه خدمتگذاری به مردمی که لایق خدمت بی منت هستند به عنوان یک اصل ومبنا فرا روی خود قرار داده وخواهیم داد.
امیری خاطر نشان کرد ؛ان شاءالله در کمترین زمان ممکن در برطرف کردن مشکل آنتن‌دهی تلفن همراه در نقاط کور باشت، بهبود وضعیت تلفن ثابت و اینترنت وهمچنین دیجیتالی کردن مرکز مخابرات باشت تلاش خواهیم کرد تامردم شریف این شهرستان طعم عدالت ارتباطی را لمس کنند.
وی افزود: در این راستا با توجه به نیازمندی‌های روستاییان به استفاده از اینترنت و افزایش خدمات رفاهی و ارتباطی، راه‌اندازی اینترنت پرسرعت در سه روستای آبدگاه، چاه‌تلخ و اسلام آباد غورک در دستور کار قرار خواهد گرفت.
سید محمد هادی امیری در پایان از تغییر مرکز تلفن باشت از کامکار به دیجیتال خبر داد و گفت: پیگیر و تجهیز روستاهای بخش مرکزی تا رودبال به فیبر نوری هستیم
نام شما

آدرس ايميل شما

باشت
Iran, Islamic Republic of
اخ سی باشت و مخابراتش و......
جبلي، جايگزين علي عسگري؛ -ريزش مخاطب متوقف مي‌شود؟

جبلي، جايگزين علي عسگري؛ -ريزش مخاطب متوقف مي‌شود؟

بالاخره زمان خداحافظی او با جام‌جم فرا‌رسیده و ظاهرا علی عسگری باید با اتاق ریاست صداوسیما ...
‌وزیر بی‌اختیار؟

‌وزیر بی‌اختیار؟

نماینده مردم طبس درباره جزئیات طرح صیانت از فضای مجازی و همچنین اینکه گفته می‌شود این ...
طرح عجيب براي پرداخت وام مسكن

طرح عجيب براي پرداخت وام مسكن

چندي پيش بانك مسكن خبر پرداخت وام يك ميليارد توماني تسهيلات خريد مسكن از محل حساب پس‌انداز ...