تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۴
کد مطلب : ۴۳۵۳۰۸
یادداشت/

سید ناصر متفاوت تر از سید قدرت/ گفتمانی جدید از پایی که جا ماند

۰
سید ناصر متفاوت تر از سید قدرت/ گفتمانی جدید از پایی که جا ماند
کبنا ؛
با نگاهی گذرا از روز ثبت نام سید قدرت حسینی تا ورود گذشته سید ناصر مشخص شد تفاوت است میان این و آن .
یکی با عجله و لباس رسمی وارد شد و دیگری دیروز با لباسی معمولی و پایی که جا گذاشته بود و همان کیفی که همیشه در دست دارد .
هر چند خستگی از چشمانش موج میزد اما در گفتمانی که داشت نیز به خوبی دریافته بود آمده است برای عبور؛ عبور از کینه ها ؛ عبور از ناراحتی ها و دلخوری هایی که در دلها به جای مانده است .
مشخص بود او برای جنگ نیامده است و حب قدرت ندارد چنانکه در گفتمانش عنوان کرد مردم از چپ و راست خسته شده اند و این در حالی بود که امکان داشت همین جمله باعث رنجش خیلی ها شود اما او گفت .
او در همان شروع صحبتش با ناراحتی از مشکلات گذشته و اتفاقاتی که صورت گرفته بود گفت و بیان کرد با گفتمانی جدید برای خدمت آمده است
نویسنده کتاب پایی که جا ماند در شروع صحبتش بیان کرد: مشکلاتی که در دوره قبل بود می دانم و می شناسم،بنده امروز رسما به جمع عزیران اضافه شدم و فراجناحی و دارای گفتمان هستم.
وی بیان کرد:مردم مسائل ریز و درشت را از نماینده خودشان می خواهند و اعتقاد دارم وعده های انتخاباتی حتما در جایی باید ثبت شود.
حسینی پور بیان کرد: وعده انتخاباتی دادن و اعتماد مردم را جلب کردن و بازهم عمل نکردن باعث خسارت ها در جامعه خواهد شد، وای به حال ما اگر روزی بگویند نظام جمهوری اسلامی ناکارآمد است.
وی عنوان کرد: در تراز مکتب حاج قاسم به مشکلات مردم فکر می کنم و خدا نیامرزد من را اگر حب نان  وابستگی به جریان قدرت و ثروت داشته باشم
اما او در خروج از فرمانداری جمله ای گفت که ثابت کرد او برای گفتمانی جدید به صحنه آمده است: من از طرف بزرگان سیاسی شهرم برای تمام اتفاقاتی که در این مدت باعث رنجش مردم با هر سلیقه سیاسی شد عذرخواهی میکنم و اجازه نخواهم داد این کینه ها ادامه پیدا کند.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

خویشتن را سخره‌ی اصحاب لشکر کرده‌اند

خویشتن را سخره‌ی اصحاب لشکر کرده‌اند

کاندیدای محترم هوشیار باشند که می‌توانند در انتخابات به جای تکه پرانی و درشت گویی علیه ...
فیلم/ رئیسی: اقتصاددان‌ها را به خط می‌کنم

فیلم/ رئیسی: اقتصاددان‌ها را به خط می‌کنم

نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری: برای من خدمت کردن در دستگاه قضا مغتنم است. امروز مواجه شدم ...
تلاش‌هاي اصلاح‌طلبانه؛ چرا همتی نمی‌تواند نماینده اصلاح‌طلبان باشد؟

تلاش‌هاي اصلاح‌طلبانه؛ چرا همتی نمی‌تواند نماینده اصلاح‌طلبان باشد؟

همتي و مهرعليزاده اما تمام توجه‌شان معطوف به اصلاح‌طلبان نيست. همتي در روزهاي اخير در ...