تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۳
کد مطلب : ۴۳۵۰۹۶
یک فعال سیاسی اصلاح طلب مطرح کرد

شانس پایین همتی و مهرعلیزاده برای جلب حمایت اصلاح طلبان

۰
شانس پایین همتی و مهرعلیزاده برای جلب حمایت اصلاح طلبان
کبنا ؛فعال سیاسی اصلاح طلب به بیان توضیحاتی درباره حمایت جبهه اصلاح‌طلبان از نامزدی همتی یا مهرعلیزاده پرداخت.
به گزارش کبنا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محمدرضا خباز استاندار سابق سمنان در دولت روحانی و فعال سیاسی اصلاح طلب درباره راهبرد اصلاح‌طلبان در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ برای حمایت از محسن مهرعلیزاده یا عبدالناصر همتی گفت: اصلا خبری از حمایت جبهه اصلاحات از مهر علیزاده یا همتی نیست. در اینکه جبهه کارگزاران اعلام کرده از همتی حمایت می‌کند باید به این نکته توجه کرد که حزب کارگزاران یک حزب از بدنه اصلاح طلبی است و البته کلیه حزب کارگزاران هم از همتی حمایت نکرده، بلکه فقط دبیرکل حزب کارگزاران از همتی حمایت کرده است.
خباز در ادامه بیان کرد: در انتخابات سال ۸۸ دبیرکل حزب کارگزاران رئیس ستاد انتخاباتی مهدی کروبی شد. جبهه اصلاح طلب در بیانیه‌های خود گفته بود که ۹ نامزد داشته ایم که هیچ کدام از آن‌ها احراز صلاحیت نشدند، بنابراین جبهه اصلاحات کاندیدایی در انتخابات ریاست جمهوری ندارد.
خباز ادامه داد: هنوز هیچ خبری از حمایت جبهه اصلاح طلبان از نامزدی مهرعلیزاده یا همتی وجود ندارد و یا حداقل من خبر ندارم. بعید است که جبهه اصلاحات صرفا جهت داشتن نامزدی از یکی از این دو گزینه حمایت کند.
این فعال اصلاح طلب افزود: اگر بعد از سخنان رهبر معظم انقلاب که اعلام کردند در فرآیند تائید صلاحیت‌ها جفا و ظلم صورت گرفته؛ شورای نگهبان آن را نصب‌العین خودش قرار می‌داد و رفع ظلم می‌کرد ممکن بود در آرایش نامزد‌های ریاست جمهوری تغییراتی به وجود بیاید. اما هنوز هم خبری نشده و بعید هم است اتفاقی بیفتد.
استاندار سابق سمنان ادامه داد: بعید است بعد از بیانیه‌ای که نهاد اجماع ساز اصلاح‌طلبان مجمع روحانیون و سایر احزاب دادند و گفتند تمام نامزد‌های ما تائید صلاحیت نشدند، تغییری در مجموعه اصلاح طلبان بیفتد.
خباز درباره اینکه پیروز نهایی جریان انتخابات کدام نامزد خواهد بود توضیح داد: پیروز انتخابات بعد از برگزاری مناظره اول، دوم و سوم مشخص می‌شود.
نام شما

آدرس ايميل شما

فیلم/ رئیسی: اقتصاددان‌ها را به خط می‌کنم

فیلم/ رئیسی: اقتصاددان‌ها را به خط می‌کنم

نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری: برای من خدمت کردن در دستگاه قضا مغتنم است. امروز مواجه شدم ...
تلاش‌هاي اصلاح‌طلبانه؛ چرا همتی نمی‌تواند نماینده اصلاح‌طلبان باشد؟

تلاش‌هاي اصلاح‌طلبانه؛ چرا همتی نمی‌تواند نماینده اصلاح‌طلبان باشد؟

همتي و مهرعليزاده اما تمام توجه‌شان معطوف به اصلاح‌طلبان نيست. همتي در روزهاي اخير در ...
آخرین اظهارات جهانگیری در باره رد صلاحیتش، اصلاح‌طلبان و شورای نگهبان

آخرین اظهارات جهانگیری در باره رد صلاحیتش، اصلاح‌طلبان و شورای نگهبان

معاون اول رییس جمهور با تاکید بر اهمیت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیش‌رو گفت: گاهی ...