تاریخ انتشار
شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۳۲
کد مطلب : ۴۳۳۸۹۱
رئیس جبهه اصلاحات استان کهگیلویه و بویراحمد:

اصلاح‌طلبان در گچساران از کدام کاندیدا حمایت می‌کند

۳
۰
اصلاح‌طلبان در گچساران از کدام کاندیدا حمایت می‌کند
کبنا ؛رئیس جبهه اصلاحات استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: اصل برای جبهه اصلاحات در سطح کشور و استان مشارکت در انتخابات ۱۴۰۰ است.
به گزارش کبنا، «علی خواجوی» افزود: جبهه اصلاحات استان کهگیلویه و بویراحمد متناسب با آیین نامه جبهه اصلاحات کشور با محوریت انتخابات ۱۴۰۰ تشکیل شده است، کمیته‌های مختلف این جبهه تشکیل و شروع به فعالیت کرده‌اند.
وی اظهار کرد: در حوزه‌های انتخابیه‌های استان کمیته‌ها و گروه‌هایی جهت بررسی داوطلبان شوراهای شهر مشخص شد و برای انتخابات میان دوره‌ای مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابی گچساران و باشت نیز کمیته تشکیل شد.
رئیس جبهه اصلاحات استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: پس از بررسی گروه‌ها و اعلام نتیجه بررسی‌ها به جبهه اصلاحات، در خصوص انتخابات شوراهای شهر استان کهگیلویه و بویراحمد و میان دوره مجلس شورای اسلامی در گچساران تصمیم‌گیری می‌شود که لیست بدهیم یا نه.
خواجوی تصریح کرد: اساساً جبهه اصلاحات با هدف شرکت در انتخابات در کشور تشکیل شده است، مشروط به اینکه قاعده انتخابات در سال ۱۴۰۰ رعایت شود و انتخابات رقابتی، آزاد و با حضور سلایق مختلف باشد.
وی ابراز عقیده کرد: با این شرایطی که شورای نگهبان حضور صلاحیت افراد مختلف را بدون اینکه مجلس مصوبه‌ای داشته باشد محدود می‌کند باعث دلسردی‌ها می‌شود.
رئیس جبهه اصلاحات استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: اصل برای جبهه اصلاحات در سطح کشور و استان کهگیلویه و بویراحمد این است که در انتخابات شرکت داشته باشد اما باید داوطلبانی که می‌توانند سلایق و اندیشه‌های مختلف جامعه را نمایندگی کنند در عرصه انتخابات حضور داشته باشند.
خواجوی ادامه داد: در صورتی که داوطلبان مورد وثوق اصلاح‌طلبان امکان حضور در انتخابات را پیدا نکنند امکان انتخابات سرد و با استقبال کم مردم وجود دارد.
رئیس جبهه اصلاحات استان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: ۱۴ گزینه اصلاح طلبان برای انتخابات ۱۴۰۰ چهره‌های خوبی هستند آقای تاج‌زاده را در صدر این ۱۴ نفر می‌دانم و نشان داد که مطالبات مردم را مطرح می‌کند.
خواجوی گفت: اصلاح طلبان رسماً گزینه‌های خود را برای انتخابات ریاست جمهوری مشخص کردند اما بقیه جریانات سیاسی شاید خیال‌شان راحت است که تاکنون گزینه‌های خود را مشخص نکرده‌اند.
وی افزود: کروناویروس تاثیراتی بر انتخابات ۱۴۰۰ دارد اما بیشترین تأثیر را حضور داوطلبان از طیف‌های مختلف که بتوانند اقشار جامعه را نمایندگی کنند و مناظرات داوطلبان دارد.
به گزارش کبنا به نقل از ایسنا، رئیس جبهه اصلاحات استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: برگزاری انتخابات پرشور و با مشارکت حداکثری مستلزم حضور داوطلبان از سلایق و طیف‌های مختلف است.
خواجوی بیان کرد: در دوره‌های قبلی انتخابات با نظارت استصوابی شورای نگهبان روبرو بوده‌ایم اما در این دوره قبل از اجرای نظارت استصوابی خود، یک نظارت استصوابی دیگر اعمال کرده است.

 
نام شما

آدرس ايميل شما

اصلاح طلب قدیم
Iran, Islamic Republic of
تنها اصلاح طلب واقعی گچساران آقای رحیمی است و باید از طرف اصلاح طلبان حمایت شود.
احمد
Iran, Islamic Republic of
مگه هنوز هم اصلاح طلب واصولگرا وجود داره.اینهاچه کاره اندکه بخواهندنصمیم بگیرند.استغفرالله/ هم بیادنه رای میدم ونه به کسی گوش یگیرم.جمع کنید بند وبساتتان را
اصلاح زلب
Iran, Islamic Republic of
جای تعجب است که می گویی تاج زاده را قبول دارم به خاطر این حرفت باید خون گریه کرد اصلاح طلبان اصلا تاج زاده را قبول ندارد چون ایشان نظام را قبول ندارد حتما شما به این دلیل اورا قبول داری
آخرین اظهارات جهانگیری در باره رد صلاحیتش، اصلاح‌طلبان و شورای نگهبان

آخرین اظهارات جهانگیری در باره رد صلاحیتش، اصلاح‌طلبان و شورای نگهبان

معاون اول رییس جمهور با تاکید بر اهمیت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیش‌رو گفت: گاهی ...
بدرود اصلاحات؟

بدرود اصلاحات؟

هاشمی‌رفسنجانی ردصلاحیت شد تا شورای نگهبان همه اصلاح‌طلبان را غافلگیر کند؛ اما در عین ...
نظامی‌ها پشتيبان كدام كانديدا؟

نظامی‌ها پشتيبان كدام كانديدا؟

ممکن است در برهه‌هایی از زمان نزدیکی نظر بدنه نیروهای نظامی و فرماندهان کم و زیاد شده ...