تاریخ انتشار
چهارشنبه ۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۱
کد مطلب : ۴۳۳۵۴۱
در واکنش به انتشار فایل صوتی اظهارات ظریف مدعی شد؛

اتهامات عجیب یک نماینده مجلس به ظریف، روحانی و خاتمی

۲
۱
اتهامات عجیب یک نماینده مجلس به ظریف، روحانی و خاتمی
کبنا ؛محمود احمدی بیغش استاندار احمدی‌نژاد و یکی از نماینده های جنجالی مجلس، در واکنش به انتشار فایل صوتی اظهارات ظریف مدعی شده است: ظریف خود گاندوست، اما کروکودیل‌ها هنوز زیر آب کدر کمین کرده اند.
نماینده شازند در مجلس در گفتگو با رسانه مجلس خانه دولت افزود: بنظرم نشر گوشه‌هایی از مصاحبه محمد جواد ظریف در این بازه زمانی صرف نظر از اهداف پیدا و پنهان آن، دارای دو جنبه اساسی است، یکی مساله انتشار فایل صوتی بوده و باید دقیق بررسی شود که چگونه لو رفته؟ دست چه کسانی بوده است؟ و با چه اهدافی در این مقطع زمانی آن هم توسط شبکه‌های بیگانه منتشر شده است.
عضوکمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد:، اما مساله بسیار اساسی و مهم در نفس اظهارات سخیف و ضد امنیت ملی وزیر امور خارجه است که نشان از عمق خیانت دولت و جریانات حامی آن دارد.
این نماینده اصولگرا تصریح کرد: متاسفانه رسوب وحشتناک در نهاد‌های امنیتی بوجود آمده که به نظر می‌رسد بسیاری از مسائل جاری کشور از دستشان خارج شده است.
وی اظهار کرد: استنباط من این است که از هر چهار فرد دولتی و امنیتی یک نفر به وادادگی مبتلا و همین مساله ضریب خود باختگی را بشدت افزایش داده است.
این نماینده مردم تاکید کرد: اقدام ظریف شلیک به قلب صندوق رای و نابودی اعتماد جامعه بود و همچنین ایجاد تشتت سیاسی برای فرار از همه اقدامات ضدملی و گرا دادن به ۵+۱ برای پیچیده کردن مذاکرات به ضرر ایران از دیگر اهداف این اقدام ارزیابی می‌شود.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان کرد:، اما مهمتر از هر چیزی محتوای سخیفی است که در صحبت‌های وزیر خارجه نهفته بوده و نشان از عمق بی اعتقادی دولت روحانی به اصل نظام و عبور از فراز‌های اصلی قانون اساسی دارد و نشان می‌دهد که این دولت تمام عزمش را جزم کرده بوده تا کشور را به ورطه نابودی بکشاند.
این نماینده مجلس اظهار کرد: تردیدی باقی نمی‌ماند که این گفتگوی ۷ ساعته پرده از ماهیت توطئه‌ای بر می‌دارد که دولت با محوریت وزارت خارجه تدارک دیده بوده و شک ندارم که تمایل روحانی برای تعویق انتخابات به منظور عملیاتی کردن این سناریوی خطرناک بود که بی تردید پشت صحنه این ماجرای کودتا شکل نیز محمد خاتمی قرار دارد.
وی عنوان کرد: از سوی دیگر این جریان سیاسی غرب پرست و فوق العاده خطرناک که در شرایط فعلی مقبولیت عادی خود را به کل از دست داده با انتشار این مصاحبه و سوء استفاده از ساده لوحی ظریف به دنبال تحریک قشر خاکستری و جنبش رنگ باخته ۸۸ است و برای تحقق اهداف براندازانه خود در این ۵۵ روز باقی‌مانده تا انتخابات از هیچ عمل خائنانه خطرناکی فروگذار نخواهد کرد؛ بنابراین هشدار می‌دهم بیش از هر زمانی باید مراقب مرز‌های کشور بود؛ چرا که خطر کودتای مداخله گرانه بسیار جدی است.
نام شما

آدرس ايميل شما

گناه
Iran, Islamic Republic of
در این ماه مبارک رمضان چرا اینجوری به جان هم می افتید شرمتون به مردم نمیاد که همه جوره هواتون دارن و
Iran, Islamic Republic of
از چه می ترسید مگه همه چیز را مردم می دانسته اند اخه میخان چه بکنن نترسین اب از اب تکان نمیخوره با خیال راحت اختلاس کنید
آژیر قرمز خودکشی

آژیر قرمز خودکشی

14 ماه می‌شود که کرونا در کشور می‌تازد و مردم مجبور به کاهش مراودات، خانه‌نشینی و انزوا ...
این ۵ وسیله در حالت خاموش هم برق مصرف می‌کنند

این ۵ وسیله در حالت خاموش هم برق مصرف می‌کنند

آیا می‌دانستید لوازم خانگی می‌توانند یک زندگی «پنهان» داشته باشند و حتی زمانی که دکمه‌ ...
از خاتمی تا ظریف

از خاتمی تا ظریف

پس از نهی آیت‌الله سید‌حسن خمینی برخی رسانه‌های رقیب با طرح این مساله که پروژه انتخاباتی ...