تاریخ انتشار
شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۳۴
کد مطلب : ۴۳۱۷۱۶
در کارگروه مدیریت پسماند کهگیلویه و بویراحمد مطرح شد

راه انداختن نهضت درختکاری در شهرهای کهگیلویه و بویراحمد

۰
راه انداختن نهضت درختکاری در شهرهای کهگیلویه و بویراحمد
کبنا ؛معاون عمرانی استانداری کهگیلویه وبویراحمد از لزوم راه انداختن نهضت درختکاری در شهرهای استان و زیباسازی مبلمان شهری توسط  شهرداری‌های استان خبرداد.
 به گزارش کبنا، نشست کارگروه مدیریت پسماند استان کهگیلویه و بویراحمد به ریاست کیامرث حاجی زاده معاون عمرانی استاندار  برگزار شد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد بر ضرورت افزایش سرانه فضای سبز در استان تاکید کرد و گفت: یکی از ملاک‌های ارزیابی شهرداران توسعه نهضت درختکاری در مناطق شهری به ویژه در مبادی خروجی و ورودی شهرها است.
 حاجی زاده در این نشست با اشاره به روزهای حساس و سخت بیماری کرونا، گفت: دانشگاه علوم پزشکی نظارت بیشتری داشته باشد و شهرداری‌ها تا حد امکان این وضع را مدیریت کنند.
 وی گفت: سایت دوپشته دشت روم یکی از کانون‌های خطرآفرین است و اگر به درستی مدیریت نشود وضعیت آن نگران کننده خواهد بود.
 حاجی زاده با بیان اینکه دستگاه‌هایی که در نشست حاضر نیستند برای عدم حضور در جلسه توضیح قانع کننده داشته باشند، خاطرنشان کرد: تسهیلات کارخانه بازیافت زباله دشت روم پیگیری می‌شود.
 معاون عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: وضعیت زباله‌های عفونی و عادی سایت دو پشته ظرف ۲۴ ساعت آینده ساماندهی شود.
 حاجی زاده در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر اینکه بسیاری از زباله گردها ممکن است به طور ناخواسته ناقلان کرونا شوند، تصریح کرد: به منظور ساماندهی زباله گردها و نظارت بر آنها اقدامات لازم انجام شود.
 وی با تاکید بر اینکه بخش خصوصی باید فعال و در صحنه باشد، عنوان کرد: بخش خصوصی برای عملیاتی کردن امور باید سرمایه اولیه را داشته باشد و نباید تنها به منابع دولتی وابسته باشد.
نام شما

آدرس ايميل شما

بدترین دشنام بین‌المللی کدام کلمه است؟

بدترین دشنام بین‌المللی کدام کلمه است؟

همه مردمان عالم، اجماع دارند بر این نکته که فرهنگ اهمیتی حیثیتی و حیاتی برای نوع بشر ...
رییسی، رقیب احمدی‌نژاد؟

رییسی، رقیب احمدی‌نژاد؟

زیباکلام با اشاره به اینکه اصول‌گرایان به دنبال این هستند، که بتوانند نامزد خود را با ...
(تصاویر) ابرخودروهای خیره کننده پلیس دبی

(تصاویر) ابرخودروهای خیره کننده پلیس دبی

مدیر کل بخش حمل و نقل و نجات پلیس دبی گفته که افزایش سوپراسپرت‌های پرقدرت این بخش به ...