تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۳۰
کد مطلب : ۴۳۱۵۱۲
مدیرکل بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد:

دریافت تسهیلات بلاعوض اسکان موقت برای ۴۰۰ خانوار شهرستان دنا

۰
دریافت تسهیلات بلاعوض اسکان موقت برای ۴۰۰ خانوار شهرستان دنا
کبنا ؛
مدیرکل بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاکنون ۴۰۰ خانواری که خانه های آنان براثر زلزله ۵.۶ریشتری شهرستان دنا به طور کامل تخریب شده بود تسهیلات بلاعوض اسکان موقت دریافت کردند.
به گزارش کبنا نیوز از یاسوج، محمد محمدی روز دوشنبه (11 اسفندماه) با اشاره به اینکه این تسهیلات با هدف تامین سرپناه تا زمان تکمیل عملیات بازسازی خانه های تخریب شده بر اثر زلزله پرداخت شده اظهار داشت:به هر یک از این خانواده ها ۱۰ میلیون تومان  تسهیلات بلاعوض پرداخت شده است.
وی بیان  کرد: همچنین یک هزار پرونده برای بازسازی واحدهای مسکونی آسیب دیده از زلزله شهرستان دنا تشکیل شده و کار بازسازی خانه ها آغاز شده است.
مدیرکل بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد:در زمان حاضر ۵۰ واحد مسکونی تخریب شده بر اثر زلزله شهرستان دنا در حال احداث است.
محمدی عنوان کرد: هم  اکنون ۵۰ دستگاه ماشین آلات سنگین در شهرستان دنا مشغول آواربرداری است و براساس برنامه ریزی انجام شده تعداد تجهیزات آواربرداری تا پایان هفته جاری افزایش می یابد.
وی تاکید کرد:در این مدت همچنین چهار هزار و ۸۰۰ تخته چادر و ۹ تن پوشش نایلونی برای اسکان اضطراری در مناطق شهری و روستایی زلزله زده شهرستان دنا توزیع شده است.
وی ابراز داشت:کارگروه های مختلفی متشکل از  مسئولان در روزهای اخیر برای بررسی وضعیت زلزله زدگان به روستاهای بخش مرکزی و پاتاوه از توابع شهرستان دنا سفر کرده اند.
نام شما

آدرس ايميل شما

خاطره بد بورس از دخالت

خاطره بد بورس از دخالت

ریزش‌های اخیر بورس باعث شده که طرح تحقیق و تفحص از بازار سرمایه در دستور کار مجلس قرار ...
علی کریمی از خودی‌ها بنالد یا کت‌و‌شلواری‌ها؟

علی کریمی از خودی‌ها بنالد یا کت‌و‌شلواری‌ها؟

‌انتخابات فدراسیون فوتبال ایران فردا یکشنبه برگزار می‌شود تا تکلیف جانشین مهدی تاج، رئیس ...
بایدن نقاب برداشت / بازی جدید آمریکا

بایدن نقاب برداشت / بازی جدید آمریکا

همزمان با اقدام جدید آمریکا در ارائه قطعنامه پیشنهادی ضد ایرانی به شورای حکام ، ایران ...