تاریخ انتشار
جمعه ۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۵۵
کد مطلب : ۴۳۱۰۰۶
درخطبه های ۱ اسفنـد چیتاب مطرح شد

حجت الاسلام پژمان به اشاره به موضوع برجام: در کاخ سفید فقط انسانها تعویض شدند وگرنه همان عقاید شرارت و بدبینی قبلی نسبت به جمهوری اسلامی تشدیدشده است.

۱
حجت الاسلام پژمان به اشاره به موضوع برجام: در کاخ سفید فقط انسانها تعویض شدند وگرنه همان عقاید شرارت و بدبینی قبلی نسبت به جمهوری اسلامی تشدیدشده است.
کبنا ؛به گزارش "کبنـا" ازچیتاب حجت الاسلام سیدفرج الله پژمان در خطبه های نمازجمعه ۱ اسفند ۱۳۹۹ چیتاب با اشاره به مسئله عقد پیمان اخوت در بین مردم گفت: حضور در بین مردم و به هم رساندن آنان در قهرهای پیش آمده یکی از رسالات خطیر تقوای الهیست که منجر به انسجام و اتحاد درجامعه می گردد. وی بااشاره مسئله امروز جنگ در جهان خاصه قتل وعام مسلمین هم افزود: ازمصادیق تقوای الهی به داد مسلمین رسیدن در چنگ استکبار جهانیست لذا ساکت ماندن در قبال این حرکت خیانت و ظلم در حق برادر مسلمانمان است. این خطیب جمعه با اشاره به هدف استکبار در حذف آیات مربوط به جهاد، شهادت وشهادت طلبی، ونکوهش سرزنش یهودیان هم گفت: نابودی دین اسلام و سیطره سیره شیطانی بر جهان هستی بارسیدن به اهداف چپاول گری و مستعمرگی کشورهای تابعه از اهداف شوم استکبار جهانی با خوی استعمار گری ست. حجت الاسلام پژمان با اشاره به مسئله برجام و روی کار آمـدن بایدن هم گفت: در طول یک ماه سکان داری بایدن نه تنها صحبتی نشده بلکه در اذهان ساکنان کاخ سفید پرونده پیچیده وسختی ست که تصمیم در قبال آن بسته به نظر صهیونیستی ست. وی خاطرنشان کرد: لحظه ای انحراف از مسیر بیانات مقام معظم رهبری با تقبل و دلخوش کردن به وعده های توخالی دشمن با درس گرفتن از سابقه های تلخ گزینه اجرائی گفتگوی تمدنها، میتواند تجربه مهمی برای مسئولان دیپلمات کشورمان باشد تا دیگر در مسئله دروغین لغو تحریمها کلاه سرمان نرود. حجت الاسلام پژمان خاطرنشان کرد: مسئله همان هست لذا تعویض صورت مسئله گولمان نزند و آگاه باشید که تنها جابجائی در کاخ سفیدانجام شده تعویض جنس رئیس جمهوری ونفرات هست لذا عقاید شرارت و بدبینی نسبت به جمهوری اسلامی نه تنها کاسته نشده بلکه قویتر شده است. این خطیب جمعه از کمکهای انسان دوستانه بخش کبگیان به زلزله زدگان سی سخت تشکر کرد وافزود: همیشه در جاهایی که لازمه بروز کمکهای انسان دوستانه لازم باشد مردم این خطه آنچه دارند در طبق اخلاص می گذارند وکمک می کنند.
--------------
پایان خبر اسمـاعیل رسـامـ.
نام شما

آدرس ايميل شما

علی دایی تکلیفش را با صداوسیما روشن کرد

علی دایی تکلیفش را با صداوسیما روشن کرد

بازی یادبودی که دو روز پیش برای زنده‌نگه‌داشتن یاد و خاطره مهرداد میناوند و علی انصاریان ...
خیز اصولگرایان برای صندلی شهردار

خیز اصولگرایان برای صندلی شهردار

شاید کمتر کسی در کشور وجود داشته باشد که در همه حوزه‌ها کار کرده است. اینکه کسی بگوید ...
انتخابات ۱۴۰۰ با قانون فعلی؟!

انتخابات ۱۴۰۰ با قانون فعلی؟!

نمایندگان مجلس که به‌جای بررسی لایحه کارشناسی‌شده دولت ترجیح دادند طرحی سیاسی و در جهت ...