تاریخ انتشار
پنجشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۶
کد مطلب : ۴۳۰۹۶۲
در ستاد بحران شهرستان دنا مطرح کرد

توصیه دادستان مرکز کهگیلویه و بویراحمد به مدیران در باره زلزله شهر سی‌سخت /مسئولان سعه‌صدرشان را بالا ببرند / کنار مردم تا آخر بمانید

۰
توصیه دادستان مرکز کهگیلویه و بویراحمد به مدیران در باره زلزله شهر سی‌سخت /مسئولان سعه‌صدرشان را بالا ببرند / کنار مردم تا آخر بمانید
کبنا ؛جلسه ستاد بحران و هماهنگی خدمات رسانی شهرستان دنا به ریاست حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد و با حضور مهدی روشنفکر نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون و سید علی ملک حسینی دادستان یاسوج و جمعی از مسئولان ارشد استان در سالن جلسات فرمانداری شهرستان دنا برگزار شد.
سید علی ملک حسینی دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این نشست که عصر پنج‌شنبه (30 بهمن ماه 99) در سالن جلسات فرمانداری شهرستان دنا برگزار شد، اظهار داشت: (29 بهمن ماه) حادثه تلخ دیگری در شهر سی سخت اتفاق افتاد. سانحه هواپیما در چنین روزی رخ داد. کار امدادرسانی در آن زمان هم به دلیل وقوع باران سخت بود.
ملک حسینی در ادامه گفت: تقریباً شرایط فعلی در شهر سی سخت با تخریب کامل فرق ندارد. وقتی داخل ساختمان می‌رویم، دیگر غیرقابل استفاده است. همین مسائل سبب شده که فشار روانی بر روی مردم باشد. شرایط کرونا هم هست و این به نگرانی مردم افزوده است.

     

وی گفت: ما اگر به این خاطر از دست مردم سیلی خوردیم، نباید نگران باشیم. مردم امروز تمام سرمایه‌هایشان را از دست داده‌اند. مردم شهر سی سخت، مردمی با فرهنگ، مناعت طبع و بزرگوار هستند. و باید هر واکنشی از سوی مردم را بپذیریم. اگر ما کنار مردم باشیم، مردم خدمات را می‌پذیرند.
دادستان یاسوج بر روی مدیریت یکپارچه و منسجم برای عبور از این بحران تاکید کرد و گفت: با مدیریت شهرستان فرماندار کارها انجام بگیرد. نیازهای واقعی مردم را باید شناسایی کرد. برای این کار باید ستاد مردمی تشکیل شود. باید از موازی کاری جلوگیری شود.
وی گفت: کمیته امنیت تقویت شود و تقسیم کار صورت گیرد.
سید علی ملک حسینی دادستان یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: مردم هنوز گلایه دارند و البته حق دارند. و مردم مسائلی را در خصوص توزیع اقلام و عدم حضور مسئولان را مطرح می‌کنند. این در حالی است که استاندار کهگیلویه و بویرحاتمد از ابتدای وقوع زلزله در شهر سی سخت حضور پیدا کردند. مسئولان سعه صدرشان را در این شرایط بالا ببرند.
وی در ادامه پیشنهاد داد: باید شهر سی‌سخت منطقه‌بندی شود و بر این اساس به مردم خدمات انجام بگیرد.
این پیشنهاد دادستان با حضور فرماندار شهرستان دنا و جانشین سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد مورد بررسی قرار گرفت و اجرایی شد.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

خیز اصولگرایان برای صندلی شهردار

خیز اصولگرایان برای صندلی شهردار

شاید کمتر کسی در کشور وجود داشته باشد که در همه حوزه‌ها کار کرده است. اینکه کسی بگوید ...
انتخابات ۱۴۰۰ با قانون فعلی؟!

انتخابات ۱۴۰۰ با قانون فعلی؟!

نمایندگان مجلس که به‌جای بررسی لایحه کارشناسی‌شده دولت ترجیح دادند طرحی سیاسی و در جهت ...
تاثیر زنگنه بر سرنوشت اصلاح‌طلبان

تاثیر زنگنه بر سرنوشت اصلاح‌طلبان

ورود ارز ناشی از صادرات نفت و گاز و میعانات گازی و محصولات پتروشیمی، نزدیکترین و کوتاه‌ترین ...