تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۵۰
کد مطلب : ۴۲۹۵۲۰
استاندار کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد

حمایت همه جانبه از سرمایه گذاران بخش خصوصی در کهگیلویه و بویراحمد/ افتتاح سد تنگ سرخ در ۱۴۰۱ / ضرورت تعیین تکلیف بازارچه فروش ماهی شهر یاسوج

۴
۰
افتتاح سد تنگ سرخ در ۱۴۰۱
کبنا ؛ استاندار کهگیلویه و بویراحمد از حمایت همه‌جانبه از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی استان خبر داد و گفت: مدیران برای فراهم کردن زیرساختهای توسعه در استان به طور جدی پای کار باشند.
  به گزارش کبنا، حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پنجاه و هفتمین نشست شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی در واکنش به دغدغه فعالان بخش شیلات مبنی بر عدم همکاری برخی دستگاه‌ها و زمان‌بر شدن تمدید پروانه مزارع پرورش ماهی خطاب به دستگاه‌های متولی گفت: قرار است دست سرمایه‌گذاران و فعالان بخش اقتصادی را بگیریم تا کسب و کار آنها فعال شود و جهش و رونق تولید صورت گیرد.
 وی تاکید کرد: دستگاه‌های متولی برای رفع مشکل ۱۷ واحد پرورش ماهی تمام تلاش خود را بکارگیرند.
 کلانتری تصریح کرد: دستگاه‌ها ظرف یک هفته مهلت دارند پروانه واحدها را تعیین تکلیف کنند.
 کلانتری در خصوص عدم پیگیری مصوبه معرفی واحدهای پرورش ماهی به بانک، گفت: ۷۰ درصد یک مصوبه پیگیری است، مصوبه زمانی اعتبار دارد که اجرایی شود و دستگاه‌ها باید فردی را برای پیگیری مصوبات انتخاب کنند.
 مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: هیچگونه کم کاری را نمی‌پذیرم.
 وی بیان کرد: این مصوبه تا روز یکشنبه با بانک مکاتبه و گزارش آن ارائه شود.
 مقام عالی دولت در کهگیلویه و بویراحمد همچنین از حوزه اقتصادی خواست بازارچه فروش ماهی شهر یاسوج را تا آخر این هفته تعیین تکلیف کند. 
کلانتری با اشاره به استفاده از ظرفیت‌های قانون گفت: در همین استان پرونده‌هایی مربوط به ۸۰ سال، ۲۶ سال و حتی بیشتر وجود دارد اما از ظرفیت قانون برای رفع این پرونده‌ها استفاده نشده است.
 استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به یک مورد عدم استفاده از ظرفیت قانون گفت: یاسوج منبع آبی پایداری ندارد، سد تنگ سرخ که برای تأمین آب مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد تعریف شده بود ۲۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و اگر این روند ادامه یابد ۳۰ سال آینده به نتیجه می‌رسد اما با اخذ مجوز ماده ۵۶ این قول را می‌دهم که ظرف دو سال آینده پروژه افتتاح شود.
 وی با دفاع از اقدام سازمان همیاری شهرداری مبنی بر اینکه پرداخت تسهیلات بدون پروانه ساخت انجام نشود، گفت: مواد قانونی رعایت شود اما نباید مانع پرداخت تسهیلات شود. 
مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به حمایت همه جانبه از سرمایه‌گذاران گفت: نکته حائز اهمیت حمایت همه‌جانبه استان از سرمایه‌گذاران است. 
مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: البته دلیل نمی‌شود اگر دستگاه اجرایی و بانک تخلفی از سرمایه‌گذار دیدند برخورد نکنند ما در این خصوص تعارفی نداریم.
 وی در خصوص گزارش اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۴۶ درصد طرح‌های گردشگری فعال بود و این اداره‌کل موظف است در خصوص سایر طرح‌ها ظرف یک ماه طرح‌ها را بررسی و در جلسه آینده پیشنهاد ارائه کند.
سید حشمت الله صمیمی معاون اقتصادی استاندار نیز در این نشست، عنوان کرد: در این دوره قوانین مانده بر زمین در استان کهگیلویه و بویراحمد احیاء شده‌اند.
 وی افزود: استفاده از ظرفیت قانونی ماده ۵۶ قانون الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت جهت استفاده از تسهیلات بانکی برای اتمام پروژه‌های عمرانی بزرگ و همچنین ماده ۱۰ آئین نامه اجرایی استفاده از اراضی، احداث بناء و تأسیسات در خارج از حریم شهرها و محدوده روستاها، می‌تواند گام مهمی در توسعه استان باشد.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

آقای استانداربه کجا بااین شتابان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
الف
Iran, Islamic Republic of
معاون اقتصادی 😃😃😃😃😃😃
جهان
Iran, Islamic Republic of
عجب گفتگویی 😃😃😃😃😃😃😃😃😃
تابان
Iran, Islamic Republic of
صمصمی مرد کلیدی انشاالله در دولت بعدی وزیر اقتصاد می‌شود ظرفیتی کم نظیر وشایان توجه در مجمع تشخیص هم میتوان از ایشان استفاده کرد
آیا آمریکا همچنان مدینه فاضله جهانی است؟

آیا آمریکا همچنان مدینه فاضله جهانی است؟

دوره حضور دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا در قدرت، با این کشور کاری کرده که دیگر ...
ترامپ: من رئیس‌جمهورم پای بایدن به کاخ سفید نخواهد رسید / ترس واشنگتن از هواداران مسلح ترامپ

ترامپ: من رئیس‌جمهورم پای بایدن به کاخ سفید نخواهد رسید / ترس واشنگتن از هواداران مسلح ترامپ

 در صورتي که جنگي در منطقه رخ دهد همه توجه‌ها به اين جنگ منعطف خواهد شد و بالطبع توجه ...
پیشنهاد زیباکلام مبنی بر اعدام سلطانِ واکسن کرونا!

پیشنهاد زیباکلام مبنی بر اعدام سلطانِ واکسن کرونا!

صادق زیباکلام، فعال سیاسی اصلاح طلب در یادداشتی پیشنهاد اعدام سلطانِ واکسن کرونا را مطرح ...