تاریخ انتشار
جمعه ۱۲ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۶
کد مطلب : ۴۲۹۱۸۳
امید سبزعلی استاد دانشگاه:

شهید سلیمانی، الگوی کامل مقاومت است

۰
شهید سلیمانی، الگوی کامل مقاومت است
کبنا ؛امید سبزعلی از فعالان فرهنگی و استاد دانشگاه در گفت‌وگو با کبنا با اشاره به فرا رسیدن سالروز شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی، گفت: شهادت حاج قاسم سلیمانی نه تنها باعث خاموش شدن چراغ مقاومت اسلامی در منطقه و جهان نشد بلکه باعث رویش ده‌ها هزار سلیمانی شده است.
 وی ادامه داد: مکتب حاج قاسم می‌تواند بهترین الگو برای تربیت نسل جوان وانقلابی در سطح کشور باشد که ضرورت دارد همه دستگاه‌های فرهنگی و متولیان امر فرهنگ به این مسئله توجه جدی و ویژه داشته باشند.
    
 سبزعلی، گفت: از زمان شکل گیری جمهوری اسلامی ایران و استقبال مردمی از این نظام اسلامی دشمنان با راه اندازی توطئه و جنگ نظامی با رژیم بعث و ترور شخصیت‌های سیاسی و نخبه‌های نظامی ما تلاش کردند تا با ایجاد رعب وحشت مردم را از نظام و رهبری معظم انقلاب مأیوس کنند ولی با این کار خود انگیزه‌ها را قوی‌تر و اراده‌ها را در مسیر حمایت از این نظام انقلابی بیشتر تقویت کردند.
 وی در پایان ضمن تسلیت سالروز فرا رسیدن شهادت سردار سر افراز اسلام گفت: اخراج نظامیان آمریکایی از منطقه انتقام سخت انقلابیون ایران اسلامی و مجاهدان اسلامی در لبنان، عراق، سوریه و یمن از رژیم غاصب اسرائیل و آمریکای جنایتکار خواهد بود.
نام شما

آدرس ايميل شما

خانواده‌ای که اثر انگشت ندارند! + تصاویر

خانواده‌ای که اثر انگشت ندارند! + تصاویر

در منطقه راج شاهی بنگلادش اعضای یک خانواده دارای یک تفاوت ژنتیکی نادر هستند و آن نداشتن ...
همه چيز درباره واكسن كرونا

همه چيز درباره واكسن كرونا

  سخنگوي دولت : در حال حاضر واكسن ساخت ستاد اجرايي به تست انساني رسيده است. موسسه رازي ...
عطش برای دیده شدن / یا بمیریم یا مشهور شویم

عطش برای دیده شدن / یا بمیریم یا مشهور شویم

: فضای مجازی فضایی است که به‌عنوان قلمرو سایه فرض شده و به کناری گذاشته شده است. امروز ...