تاریخ انتشار
دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۲۸
کد مطلب : ۴۲۹۰۶۲
در نشستی بدون حضور رسانه‌ها مطرح شد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد: سفر مسئولان عالی رتبه وزارت کار به استان تاریخی است

۰
استاندار کهگیلویه و بویراحمد: سفر مسئولان عالی رتبه وزارت کار به استان تاریخی است
کبنا ؛ مسئولان عالی رتبه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان کهگیلویه و بویراحمد سفر کردند و بعد از ادای احترام به مقام شامخ شهدا با حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پشت درب‌های بسته و بدون رسانه‌ها نشست برگزار کردند.
به گزارش کبنا و به نقل از روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این نشست، اظهار داشت: سفر هیات اعزامی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به این استان بدون شک دستاوردها و نتایج مطلوب و چشمگیری برای تمام مردم منطقه به همراه خواهد داشت.
حسین کلانتری روز دوشنبه در دیدار با هیات بلندپایه اعزامی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: این استان دارای ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بی بدیلی در بخش‌های آب، نفت، گاز، جنگل و... بوده اما آن گونه که باید دیده نشده است و در رژیم گذشته مورد ظلم واقع شد.
  
وی افزود: سال‌های اخیر دولت نگاه ویژه‌ای به این استان داشته به گونه‌ای که می‌توان به طور قطع اذعان داشت که در برخی شاخص‌ها در این هشت سال به اندازه ۴۰ سال کار شده است.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: اعزام این تیم متشکل آر معاونان و روسای مختلف صندوق و بانک‌های مختلف زیر مجموعه وزارت کار نشان دهنده توجه و حسن نیت دولت و وزارت کار به این استان بوده است.
 کلانتری ابراز داشت: کهگیلویه و بویراحمد در حوزه طرح‌های حوزه راه، سد، تعاونی‌ها، کشاورزی، ایجاد بیمارستان، مراکز رفاهی و تجاری و ..... نیاز به بازنگری و حمایت دارد.
 وی عنوان کرد: تکمیل طرح‌های نیمه تمام در اولویت بوده و طرح‌هایی که آغاز می‌شوند نیز باید تا پایان دولت به سرانجام برسند.

بیشتر بخوانید:

(فیلم) پناه وزارت کار را به کهگیلویه و بویراحمد آورد / روز خوب استان / بیمه مجانی دو شهرستان کهگیلویه و بویراحمد


اعتبار در گرو ایده مسئولان کهگیلویه و بویراحمد / ۱۴هزار میلیارد تومان به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا پرداخت شد

 
استاندار کهگیلویه و بویراحمد اظهار امیدواری کرد این سفر که گمان می‌رود یک سفر تاریخی و ارزشمند باشد دارای خروجی خوب و منشأ تحولی برای مردم استان باشد.
 معاون توسعه و منابع انسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز گفت: ترکیب هیات اعزامی امروز به این استان در بالاترین سطحی هستند که تاکنون به استان‌ها سفر کرده‌اند.
 غلام رضا پناه افزود: بنا به درخواست محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مشکلات و مسائل ۷ استان محروم کشور که به لحاظ شاخصه‌های اقتصادی در رده‌های پایین جدول قرار دارند، مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌گیرند. 
وی ابراز داشت: تلاش بر این است مشکلات این مناطق احصا و با مدیریت صحیح حل و فصل شوند و خواسته وزارت کار در زمینه توسعه اشتغال و محرومیت زدایی محقق شود.
 پناه بیان کرد: اعزام این هیات به شهرستان‌های مختلف این استان که از جمله برنامه‌های آن‌ها رفع مشکلات بزرگ‌ترین تعاونی کشور، ایجاد خانه امید برای بازنشستگان، بررسی سد تنگ سرخ، جاده یاسوج به شیراز و چندین طرح بزرگ از جمله برنامه‌های کاری این هیات خواهد بود.
  
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون نیز گفت: نیاز است کارهای بنیادی‌تری برای توسعه منطقه انجام گیرد و طرح‌های خوبی ارائه شوند که سبب توسعه و کسب و کار شود.
 عیسی منصوری افزود: استان کهگیلویه و بویراحمد با دارا بودن منابع عظیم نفت، جنگل، منابع طبیعی، گاز، و .... از مزایای این همه نعمت بی بهره است و باید به طور موشکافانه دلیل این عدم موفقیت جست و جو شود.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

خانواده‌ای که اثر انگشت ندارند! + تصاویر

خانواده‌ای که اثر انگشت ندارند! + تصاویر

در منطقه راج شاهی بنگلادش اعضای یک خانواده دارای یک تفاوت ژنتیکی نادر هستند و آن نداشتن ...
همه چيز درباره واكسن كرونا

همه چيز درباره واكسن كرونا

  سخنگوي دولت : در حال حاضر واكسن ساخت ستاد اجرايي به تست انساني رسيده است. موسسه رازي ...
عطش برای دیده شدن / یا بمیریم یا مشهور شویم

عطش برای دیده شدن / یا بمیریم یا مشهور شویم

: فضای مجازی فضایی است که به‌عنوان قلمرو سایه فرض شده و به کناری گذاشته شده است. امروز ...