?> «جبار کیانی‌» شاکی شد و جلسه اقتصاد مقاومتی را ترک کرد - کبنانیوز
تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۴۳
کد مطلب : ۴۲۷۶۷۷
برگزاری جلسه اقتصاد مقاومتی کهگیلویه و بویراحمد بدون حضور مدیران ارشد؛

«جبار کیانی‌» شاکی شد و جلسه اقتصاد مقاومتی را ترک کرد

۱۵
۱
«جبار کیانی‌» شاکی شد و جلسه اقتصاد مقاومتی را ترک کرد
کبنا ؛جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان کهگیلویه و بویراحمد به ریاست سید حشمت الله صمیمی دوست معاون امور اقتصادی استانداری در حالی برگزار شد که جبار کیانی رئیس اتاق بازرگانی یاسوج در اعتراض به بی‌توجهی و عدم حضور مدیران ارشد کهگیلویه و بویراحمد به جلسه اقتصاد مقاومتی، سالن جلسات را ترک کرد.
به گزارش کبنا، صبح روز ( چهارشنبه 28 آبان ماه 99 ) جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی کهگیلویه و بویراحمد به دعوت سید حشمت الله صمیمی دوست معاون امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در سالن شماره یک استانداری برگزار شد. جبار کیانی‌پور رئیس اتاق بازرگانی یاسوج در این جلسه با بیان اینکه جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی یکی از جلسات مهم در حوزه اقتصادی به شمار می‌رود و مورد تاکید مقام معظم رهبری نیز است، اظهار داشت: این جلسه باید با حضور مدیران ارشد و تصمیم گیرنده دستگاه‌های اجرایی برگزار شود، نه با کارشناسانی که در حقیقت تصمیم گیرنده نهایی نیستند.
صمیمی‌دوست معاون امور اقتصادی نیز خطاب به جبار کیانی‌پور گفت: اگر جلسه را قبول ندارید، می‌توانید، جلسه را ترک کنید که جبار کیانی‌پور رئیس اتاق بازرگانی یاسوج به دلیل بی‌توجهی و عدم حضور مدیران ارشد دستگاه‌های دولتی و حضور کارشناسان ادارات، جلسه را به نشانه اعتراض ترک کرد.
به گزارش کبنا و به نقل از روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، سید حشمت الله صمیمی دوست معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کهگیلویه وبویراحمد در این جلسه اظهار داشت: به دلیل اهمیت و تأثیر گذاری طرح‌ها و پروژه‌های جهش تولید و اقتصاد مقاومتی باید پیشتاز می‌باشند.
صمیمی دوست با بیان اینکه در این جلسه آخرین وضعیت ۱۸ پروژه اقتصاد مقاومتی استان مورد بررسی قرار گرفت، گفت: از مجموع ۱۸ پروژه اقتصاد مقاومتی بررسی شده پنج طرح مهم آن مربوط به بخش کشاورزی شامل پمپاژ آب، سدها، شبکه آبرسانی و توسعه و پرورش ماهی سردآبی است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کهگیلویه بویراحمد اظهار داشت: سه مورد دیگر شامل تکمیل جاده ملی پاتاوه – دهدشت، سد تنگ سرخ بویراحمد و پتروشیمی گچساران به عنوان طرح‌های اولویت دار هستند.
صمیمی دوست با بیان اینکه برخی از پروژه‌های اقتصاد مقاومتی به لحاظ اعتباری تخصیص ۱۰۰ درصدی گرفته‌اند گفت: در این رابطه کمبود منابع نداریم.
وی تصریح کرد: پیشرفت فیزیکی پروژه‌ها و میزان اشتغالزایی مستقیم و غیرمستقیم و مشکلات تأمین منابع اعتباری این پروژه‌ها در حوزه کشاورزی و صنعت مورد بررسی قرار گرفت.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کهگیلویه وبویراحمد همچنین تصریح کرد: ۳۳ طرح جهش تولید در استان داریم که ۱۲ مورد مربوط به جهاد کشاورزی، ۹ طرح گردشگری، سه پروژه شهرک‌های صنعتی، یک پروژه آب منطقه‌ای و هشت مورد مربوط به سایر بخش‌هاست.
صمیمی دوست، میانگین پیشرفت فیزیکی این طرح‌ها و پروژه‌ها را بالای ۸۵ درصد بیان کرد و گفت تا پایان سال باید همه آنها به بهره برداری برسند.
معاون اقتصادی استانداری با بیان اینکه با تکمیل پروژه‌ها و طرح‌های اقتصاد مقاومتی و جهش تولید رونق تولید و اشتغال در استان شتاب می‌گیرد تاکید کرد: دستگاه‌های اجرایی، بانک‌های عامل و مجریان طرح با تمام توان پای کار باشند.
صمیمی دوست از دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های عامل استان خواست تا نسبت به زنجیره تولید و اشتغال توجه جدی داشته و بخش عمده اعتبارات و منابع بانکی را به سمت این بخش اختصاص دهند.
نام شما

آدرس ايميل شما

babak
Iran, Islamic Republic of
آخ و بخت عسکر
Iran, Islamic Republic of
این استان بدون جبار کیانی یعنی ول معطل اقای جبار کیانی یکی از مدیران توانمند در حوضه بخشهای خصوصیست..
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
جارو میکرد فقط با داد وفریاد...خخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
خل من سر استان ایما که صمیمی ایخو اقتصادش را اداره کنه
بابا خدایی خودتون را مسخره کردید
علی
Iran, Islamic Republic of
صمیمی گوهرگانی آخ وبختمون
زاهدی
Iran, Islamic Republic of
صمیمی معاون اقتصادی 😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃
سجاد
Iran, Islamic Republic of
باعث افتخار این استان هست افرادی مانند مهندس صمیمی داریم کاش ده تا مثل صمیمی داشتیم هیچی نمیخواستیم استان گلستان میشد حیف که تک سوارمدیر توانمند ماست ..خداپشت وپناهشون باشه
شهرام
Iran, Islamic Republic of
صمیمی وگوهرگاانی دو روی یک سکه 🤔🤔🤔🤔
سعید
Iran, Islamic Republic of
دوست دارم یکی به این سوال پاسخ بده . اقای کیانی سالهاست بر اریکه و صندلی اتاق بازرگانی نشسته و برای خودش قدرت و جایگاهی به هم زده است . در همه ی این سالها اقای کیانی از همه طلبکار است و به همه هم حمله میکنه . سفرهای خارجی پشت سر هم میره . برای خودش بزرگارین پیمانکاری را فعال کرده بدون اینکه حتی یک شغل تولیدی و منفعت زا برای استان فعال کرده باشه . امیدوارم استاندار راسا ورود پیدا کنه و ببینه عملکرد و خروجی اتاق بازرگانی و اقای کیانی چه بوده .
جهان
Iran, Islamic Republic of
معاون قدر قدرت اقتصادی استانداری جناب دکتر صمیمی انشاالله تو دولت بعدی وزیر اقتصاد یا رئیس سازمان برنامه کشور یا هم رئیس کل بانک مرکزی میشود
صدف
Iran, Islamic Republic of
اقای کیانی دنبال حاشیهو شهرت میباشد احسن بر مهندس انقلابی اقای صمیمی
حمید
Iran, Islamic Republic of
شما یک پیمانکاری تماممممممم .به چه دلیلی شما باید در شاهراه بازرگانی استان نشسته باشی ؟ قسم به چه صادراتیت ؟ کجاا کارافرینی کردی ؟؟؟؟؟یک کاسب و پیمانکارو سالهاست گذاشتن جایی
یاسوجی
Iran, Islamic Republic of
آقای کیانی فکر میکرد میتونه دکتر صمیمی را ساکت کنه ولی نمیدونست دکترصمیمی مرد عمل هست ..
سادات امامزاده شاه فرج الله
Iran, Islamic Republic of
درود برصمیمی توانمند و پرتلاش باعث افتخار ما..
موفق وپیروز وسربلند باشید .
فولاد
Iran, Islamic Republic of
جناب کیانی میشه لطف کنید مدرک تحصیلیتون را نشان بدید تا ببینیم اصلا بار علمی شما در چه سطحی هست
جنجال 3 کلمه‌‌ای ...

جنجال 3 کلمه‌‌ای ...

شکست استقلال برابر فولاد در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر حواشی زیادی به‌ همراه داشته است....
دعوای بی‌وقت

دعوای بی‌وقت

استعفای ملک‌زاده از وزارت بهداشت آن‌هم با نامه‌ای سرگشاده و چکشی هرچند در این شرایط کرونایی ...
‌تأثیرات کرونا‌ ‌بر انتخابات ۱۴۰۰

‌تأثیرات کرونا‌ ‌بر انتخابات ۱۴۰۰

انتخابات ۱۴۰۰ از چنان اهمیتی برخوردار است که امکان به‌تعویق‌انداختن آن بسیار کم خواهد ...