تاریخ انتشار
جمعه ۲۸ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۱۰
کد مطلب : ۴۲۵۶۸۲
در خطبه‌های نماز جمعه دهدشت مطرح شد

برخی منویات رهبری درباره سند 2030 را نادیده می‌گیرند / ایران اگر اراده کند، خلافت شیخ‌های خلیج فارس را کنار می‌زند

۲
۰
ایران اگر اراده کند، خلافت شیخ‌های خلیج فارس را کنار می‌زند
کبنا ؛امام جمعه دهدشت گفت: اگر منویات رهبری در خصوص سند 2030 مد نظر قرار نگیرد ملت انقلابی تکلیف خود را با لیبرالها و غربگراها و غرب‌گداها مشخص خواهد کرد.
به گزارش کبنا، حجت‌الاسلام علی وحدانی‌فر امروز در خطبه‌های نماز جمعه دهدشت سند 2030 و منویات رهبر انقلاب پیرامون این سند را یادآور شد و گفت: رهبر معظم انقلاب از سال 96 در رابطه با سند 2030 تذکر می‌دهند اما برخی توجهی ندارند.
وحدانی‌فر افزود: دشمن می‌خواهد بر اساس این سند برای خود سرباز و رعیت تربیت کند این سند دقیقاً اصلی‌ترین لایه استقلال فرهنگی و علمی و نیز تاریخ و تمدن و هویت ما را هدف گرفته است.
وی با بیان اینکه سه سال است رهبری پدرانه مسائل را مطرح می‌کنند اما برخی نمی‌خواهند بفهمند، تصریح کرد: صبوری ملت انقلابی حد و اندازه دارد. اگر منویات رهبری مد نظر قرار نگیرد ملت انقلابی تکلیف خود را با لیبرالها و غربگراها و غرب‌گداها مشخص خواهد کرد.
وی با بیان اینکه اراده‌ای نیست که دروازه استعمار را ببندند، اضافه کرد: قرار نیست چهار نفر در فلان سازمان متنی بنویسند و برخی در کشور اجرا کنند.
وحدانی‌فر با اشاره به فرا رسیدن چهلمن سالروز شکل‌گیری دفاع مقدس اظهار داشت: دفاع مقدس در جنگ نابرابر برای ما برکات بسیاری داشت.
امام جمعه دهدشت در تشریح برکات دفاع مقدس گفت: انقلاب را در جنگ به جهان صادر کردیم، پرده از چهره تزویر جهانخواران کنار زدیم، دوستان و دشمنانمان را شناختیم و به این نتیجه رسیدیم که باید روی پای خود بایستیم.
وحدانی‌فر با بیان اینکه ایستادگی و امنیت امروز از برکات دفاع است، اضافه کرد: ما در جنگ ابهت دو قدرت شرق و غرب را شناختیم و قدرت جدید ایران اسلامی را خلق کردیم.
وی تصریح کرد: جنگ هشت ساله جنگ ایمان و رذالت، شهادت و شقاوت و جنگ بهشت و جهنم بود ثابت کردیم سالیان سال توان مقابله با استکبار داریم.
خطیب نماز جمعه دهدشت گفت: اگر امروز ندای اسلام خواهی را در همه دنیا می‌بینیم از برکات دفاع مقدس است.
حجت‌الاسلام وحدانی‌فر ادامه داد: هفته دفاع مقدس را به همه کسانی که خالق این ایستادگی عظیم و تولید قدرت در ابعاد مختلف بودند تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.
امام جمعه دهدشت از امضای توافق صلح و عادی سازی روابط با اسرائیل را تنفس مصنوعی خواند و گفت: این روزها سریال آشکارسازی روابط صهیونیست کشورهای میکروسکوپی خلیج فارس حق و حقوق ملتی که حداقل عمر زیتون آن 200 سال است نادیتده گرفته می‌شود.
وحدانی‌فر تصریح کرد: اگر فکر می‌کنند با این کارها جمهوری اسلامی عقب نشینی می‌کند یا تهدید می‌شود اشتباه می‌کنند؛ جوانان انقلابی بحرین نشان دادند در مقابل ظلم سکوت نمی‌کنند ایران هم اگر برای مقابله با شیخ‌های خلیج فارس اراده کند همه خلافت‌ها را برکنار خواهد کرد.
وی شکل گیری جبهه مستقل، بیداری و اراده ازادیخواهان و اتحاد بیش از پیش را از نتایج این توافق برشمرد و گفت: آنکه پشیمان خواهد شد نتانیاهو است.
نام شما

آدرس ايميل شما

محمود
Iran, Islamic Republic of
کو بشین سر جات جون خوت
قلی
Iran, Islamic Republic of
شعار نده
واقعیت جامعه چیز دیگریه.
از جنگ و شهدا هزینه نکن. برو تخم مرغ بگیر ۱۹ هزارتومان بعد بیا با جهان درگیر شو.
تخریب یا نقد مجلس یازدهم؟!

تخریب یا نقد مجلس یازدهم؟!

هر چه مجلس کوتاه بیایید، دیگران او را به گوشه رینگ برده و مورد ضرباتی قرار می‌دهند. تخریب‌گران ...
اختلال عاطفی فصلی؛ از علائم تا درمان

اختلال عاطفی فصلی؛ از علائم تا درمان

باور بر این است که اختلال عاطفی فصلی به دلیل اختلال در ریتم شبانه روزی بدن رخ می دهد....
سبقت «واکسن آنفولانزا» از «دنا پلاس»

سبقت «واکسن آنفولانزا» از «دنا پلاس»

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در مصاحبه‌اش اشاره کرد که از 16 میلیون واکسن آنفولانزای ...
فایل های مرتبط