تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۳۸
کد مطلب : ۴۲۲۹۰۸
کبنا گزارش می‌دهد

چوب بی‌خیالی بانک آینده بر گرده اشتغال و تولید کهگیلویه و بویراحمد / بانکی که هیچ سهمی در تولید ندارد

۰
چوب بی‌خیالی بانک آینده بر گرده اشتغال و تولید کهگیلویه و بویراحمد / بانکی که هیچ سهمی در تولید ندارد
کبنا ؛نشست شورای اشتغال کهگیلویه و بویراحمد به ریاست سید حشمت الله صمیمی دوست معاون امور اقتصادی استانداری و با دبیری پروانه نیک مرام مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و با حضور مدیران عضو این شورا برگزار شد.
به گزارش کبنا از یاسوج، در این نشست که عصر امروز (یکشنبه 15 تیرماه 99) در سالن شمار یک استانداری کهگیلویه و بویراحمد، برگزار شد یکی از موضوعاتی که مورد بحث و بررسی قرار گرفت، ردیف اعتبارات تبصره ماده 18 قانون بودجه بود. این اعتبارات به تولید و اشتغال اختصاص داده می‌شود.
به گزارش کبنا، در این نشست عملکرد بانک‌ها در این زمینه مورد بررسی قرار گرفت. علیبازی نماینده اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در این جلسه گفت: 638 میلیون تومان طرح به بانک آینده معرفی کردیم، اما هیچ گونه تسهیلاتی از سوی این بانک به این طرح‌ها پرداخت نشده است.
در ادامه سالار حسین پور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد با انتقاد از بانک آینده گفت: چرا باید تسهیلات را به سمت بانک آینده ببریم، وقتی گوشش در دست مرکز است.
وی افزود: در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هر طرحی را به این بانک معرفی کردیم، تسهیلاتی پرداخت نکرده و پرونده‌ها در کشوی میز این بانک خاک می‌خورد.
حسین پور تصریح کرد: نباید تسهیلات را به سمت این بانک ببریم.
بنا بر این گزارش، بنا به گفته مسئولان، بانک آینده استان کهگیلویه و بویراحمد هیچ سهمی در اشتغال، تولید و رونق اقتصادی در استان ندارد و چوب بی‌خیالی بانک آینده بر گرده مردم سنگینی می‌کند.
نام شما

آدرس ايميل شما

شطرنج واعظی

شطرنج واعظی

از آنجایی که واعظی خود کاریزمایی برای شرکت به عنوان کاندیدای رئیس جمهوری ندارد به نظر ...
توصیه‌های تغذیه‌ای گروه‌های پر خطر در بیماری کرونا

توصیه‌های تغذیه‌ای گروه‌های پر خطر در بیماری کرونا

کارشناس تغذیه اداره مدیریت نظارت برمواد غذایی و بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در خصوص ...
یقه آقازاده‌ها را هم می‌گیریم

یقه آقازاده‌ها را هم می‌گیریم

برخی شوتی‌سواران به‌دلیل مشکلات معیشتی در جنوب یا غرب کشور فعالیت می‌کنند که قاچاقچیان ...