تاریخ انتشار
شنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۸
کد مطلب : ۴۱۹۵۱۴
حسینی:

در این 2 ماه نیازمند حمایت هواداران هستیم/ دغدغه بازیکنان مشکلات پرسپولیس است

۰
در این 2 ماه نیازمند حمایت هواداران هستیم/ دغدغه بازیکنان مشکلات پرسپولیس است
کبنا ؛کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: باشگاه در شرایط سختی قرار دارد و در این برهه نیازمند حمایت هواداران هستیم.
سیدجلال حسینی، در خصوص جلسه شب گذشته به همراه سه بازیکن دیگر پرسپولیس با مهدی رسول پناه و مهرداد هاشمی اعضای هیات مدیره، اظهار داشت: با توجه به شرایط باشگاه تصمیم گرفتیم جلسه ای با مسئولان داشته باشیم. قرار بود به جز من، شجاع خلیل زاده، احمد نوراللهی، کمال کامیانی نیا، بیرانوند و عالیشاه هم حضور داشته باشند که به دلیل نبودن آنها در تهران، نتوانستند در جلسه حاضر شوند.
وی افزود: شرایط مالی پرسپولیس مناسب نیست و دغدغه تیم این روزها مشکلات خود باشگاه است. درست است که از نظر مالی بازیکنان مطالبات خود را می خواهند اما اکنون همه فکر و ذکر ما حل شدن مشکلات خود باشگاه است.
سید جلال حسینی ادامه داد: در صحبتی که با مسئولان داشتیم، این سوال را مطرح کردیم که بالاخره کرونا از بین برود و همه فعالیت ها عادی شود این باشگاه چطور می خواهد از پس مشکلات مالی اش برآید؟ اکنون زمان اتحاد است تا بعد از پایان کرونا کاری روی زمین نمانده باشد و همه چیز طبق روال پیش برود. 
کاپیتان سرخپوشان اظهار داشت: شاید بهتر باشد هواداران بدانند که باشگاه بدهی هایی دارد که یکی پس از دیگری آنها از راه می رسند. حتما هواداران از پرسپولیس بعد از سه قهرمانی توقع دارند که اکنون تیم در آرامش باشد و این خواسته و حق هم به جا هست. حرف ما هم همین است که آرامش حق پرسپولیس است اما در شرایطی هستیم که کار کردن سخت است. در وضعیتی هستیم که معتقدیم باشگاه باید ریشه ای درست شود. این درست شدن را برای آینده باشگاه می خواهیم. بحث دیشب ما در جلسه بابت خودمان نبود. 
حسینی تصریح کرد: اگر قرار است اتفاق بدی بیفتد، باید از همین حالا جلوی آن را بگیریم تا مشکلات بیشتر نشود. از هواداران می خواهیم ما را حمایت کنند چون دو ماه آینده روزهای سخت پرسپولیس است و مثل همیشه حمایت هواداران است که می تواند به ما انرژی دهد تا از پس این مشکلات برآییم.
نام شما

آدرس ايميل شما

تخریب یا نقد مجلس یازدهم؟!

تخریب یا نقد مجلس یازدهم؟!

هر چه مجلس کوتاه بیایید، دیگران او را به گوشه رینگ برده و مورد ضرباتی قرار می‌دهند. تخریب‌گران ...
اختلال عاطفی فصلی؛ از علائم تا درمان

اختلال عاطفی فصلی؛ از علائم تا درمان

باور بر این است که اختلال عاطفی فصلی به دلیل اختلال در ریتم شبانه روزی بدن رخ می دهد....
سبقت «واکسن آنفولانزا» از «دنا پلاس»

سبقت «واکسن آنفولانزا» از «دنا پلاس»

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در مصاحبه‌اش اشاره کرد که از 16 میلیون واکسن آنفولانزای ...