تاریخ انتشار
دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۸
کد مطلب : ۴۱۸۲۱۱
کبنا خبر می‌دهد

در دیدار روشنفکر با استاندار: نقش بی‌بدیل استاندار کهگیلویه و بویراحمد در برگزاری انتخابات سالم و کم هزینه

۳
۱
در دیدار روشنفکر با استاندار: نقش بی‌بدیل استاندار کهگیلویه و بویراحمد در برگزاری انتخابات سالم و کم هزینه
کبنا ؛منتخب مردم بویراحمد و دنا در انتخابات یازدهم مجلس، گفت: «باید این دستاورد بزرگ را پاس بداریم و در کنار مسوولان استان و همراه با مردم جهت توسعه و آبادانی شهر و دیارمان تلاش مضاعف کنیم چرا که هر چند کارهای بزرگی به برکت انقلاب در استان و شهرستان‌های بویراحمد و دنا انجام شده لیکن باید با کار جهادی به دنبال رفاه حداکثری مردم در همه عرصه‌ها باشیم.»
به گزارش کبنا از یاسوج، مهدی روشنفکر منتخب مردم بویراحمد و دنا در مجلس یازدهم امروز ( دوشنبه 5 اسفند ماه 98) در دیدار با استاندار کهگیلویه و بویراحمد و معاون سیاسی امنیتی استاندار با بیان اینکه مردم استان با حضور 70 درصدی خود در انتخابات بار دیگر اصل وفاداری به نظام و انقلاب و آرمان‌‌های انقلاب و شهدا را نشان دادند اظهار کرد: بیش از هر چیز این حضور مایه فخر و مباهات است و باید قدردان چنین مردمی باشیم.
 منتخب مردم بویراحمد و دنا ادامه داد: مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در همه میادین از مبارزات قبل از انقلاب گرفته تا دفاع مقدس و در همه مراحل از جمله در تنگناها و مشکلات برای حفظ و استمرار این شجره طیبه حضور حماسی و بصیرتمندانه داشته‌اند.
 وی با قدردانی از همه مردم و مسوولان از جمله استاندار و معاون سیاسی و سایر دست اندرکاران انتخابات تصریح کرد: این دوره از انتخابات با درایت استاندار و مدیریت خوب ایشان یکی از بهترین دوره‌ها بودکه با کمترین هزینه انتخابات را پشت سر گذاشتیم.
 روشنفکر افزود: باید این دستاورد بزرگ را پاس بداریم و در کنار مسوولان استان و همراه با مردم جهت توسعه و آبادانی شهر و دیارمان تلاش مضاعف کنیم چرا که هر چند کارهای بزرگی به برکت انقلاب در استان و شهرستان‌های بویراحمد و دنا انجام شده لیکن باید با کار جهادی به دنبال رفاه حداکثری مردم در همه عرصه‌ها باشیم.
 وی گفت: دست همکاری و یاری به همه مردم چه آن‌هایی که به ما رأی دادند و چه آن‌هایی که دیگران را مد نظر داشتند و مسوولان و به ویژه استاندار جهادی و مردمی می‌دهم و برای رفع مشکلات این حوزه انتخابیه از همه توان، وقت و انرژی خود نهایت استفاده را خواهم کرد.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

محمد
Iran, Islamic Republic of
اقای. که با معاونش مشخص بود طرفدار کین اقای استاندار شما به زودی زود
Iran, Islamic Republic of
برنده واقعی انتخابات استاندار محترم و توانمندو معاون سیاسی امنیتی ایشان بودند که واقعا از اراء محافظت کردند دوره قبلی اگر مثل امسال بود قطعا هدایتخواه نماینده بود
مردم
Iran, Islamic Republic of
ضعیف ترین مجلس تاریخ ایران مجلس یازدهم هست.....
کنترل ناآرامی در زندان عادل‌آباد شیراز

کنترل ناآرامی در زندان عادل‌آباد شیراز

شامگاه یکشنبه (۱۰ فروردین) و در حالیکه شاهد بارش شدید باران و تگرگ در شیراز بودیم، شماری ...
نظم زندگی در شرایط کرونا رعایت شود

نظم زندگی در شرایط کرونا رعایت شود

صلواتی با بیان اینکه کرونا هیچ دارویی ندارد و مردم از مصرف بی‌رویه آنتی‌بیوتیک‌ها برای ...
سرگرم کردن کودکان در خانه؛ راهکارهایی برای روزهای شیوع کرونا

سرگرم کردن کودکان در خانه؛ راهکارهایی برای روزهای شیوع کرونا

این روزها برای کودکان هم راحت نمی‌گذرد. نه خبری از پارک هست و نه خبری از بازی با دوستان؛...
فایل های مرتبط