تاریخ انتشار
سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۵
کد مطلب : ۴۱۷۱۰۵
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت؛

اشتغال به کار ۱۲۰۰ مددجوی کهگیلویه و بویراحمدی از طریق مراکز کاریابی

۰
اشتغال به کار ۱۲۰۰ مددجوی کهگیلویه و بویراحمدی از طریق مراکز کاریابی
کبنا ؛
همایش توسعه ی اشتغال و کارآفرینی و بهبود فضای کسب و کار با حضور معاون استاندار، مدیران کل ادارات، مدیران بانک‌های عامل و بیش از ۱۵۰ کارفرمای برتر و مؤثر در سطح استان با مشارکت این نهاد، اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی و مؤسسه خیریه عترت بوتراب به‌منظور اطلاع‌رسانی و تبیین بسته‌های تشویقی کمیته امداد به کارفرمایان به‌منظور به‌کارگیری کارجویان تحت حمایت کمیته امداد برگزار شد.
قباد مبشری مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در این جلسه بابیان اینکه از ابتدای شروع برنامه کاریابی کمیته امداد در سال ۹۵ تاکنون با بیش از ۵۰۰ کارفرما تعامل برقرارشده است، گفت: این تعامل منجر به به‌کارگیری ۱۲۰۰ نفر از مددجویان تحت پوشش این نهاد در مراکز کاریابی و شرکت‌ها شده است.
وی به بسته‌های تشویقی کمیته امداد برای مددجویان تحت حمایت اشاره و بیان کرد: پرداخت حق بیمه سهم کارفرما برای کارگر به‌کارگیری شده به مدت سه سال و نیم که برای مددجویان این نهاد که تحت پوشش خیریه عترت بوتراب نیز هستند دو سال اول آن را کمیته امداد و یک سال و نیم بعد را مؤسسه پرداخت می‌کند.
مبشری پرداخت تسهیلات کارفرمایی به ازای کاریابی برای هر مددجو را ۵۰ میلیون تومان عنوان و بیان کرد: این مبلغ تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان به ازای ۱۰ نفر قابل پرداخت است.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد پرداخت حق‌الزحمه به‌کارگماری کارجویان به مؤسسات کاریابی مورد تأیید اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، شرکت‌های خدماتی، مددجویانی که خود اقدام به کاریابی می‌کنند و کارفرمایانی که مددجویان تحت حمایت را بی‌واسطه مشغول به کار می‌کنند را از دیگر بسته‌های تشویقی این نهاد برای کارفرمایان عنوان کرد.
مبشری ضمن تقدیر از همراهی مؤسسه خیریه عترت بوتراب با کمیته امداد در زمینه کمک به مددجویان، گفت: ۷۰۰ خانوار از مددجویان کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با جمعیت ۱۳۱۰ نفر تحت حمایت خیریه عترت بوتراب هستند و از خدمات متفاوت این مؤسسه در طول سال بهره‌مند‌می شوند.
نام شما

آدرس ايميل شما

رکورد استفاده از تلگرام در سال ۹۸ شکسته شد

رکورد استفاده از تلگرام در سال ۹۸ شکسته شد

دی‌ماه سال ۹۸، یکی از پرخبرترین و پرتلاطم‌ترین ماه‌ها در یک‌سال گذشته بود. شهادت سردار قاسم ...
عارف: اصلاحات دیگر ائتلاف نمی‌کند

عارف: اصلاحات دیگر ائتلاف نمی‌کند

رئیس شورای عالی سیاستگذاری جبهه اصلاح‌طلبان گفت: اصلاح‌طلبان در هر حوزه‌ای که نماینده ...
رایزنی عارف با شورای نگهبان، لاریجانی، رئیسی و واعظی

رایزنی عارف با شورای نگهبان، لاریجانی، رئیسی و واعظی

عضو شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان از رایزنی رئیس این شورا با شورای نگهبان، سران ...