تاریخ انتشار
پنجشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۱۹
کد مطلب : ۴۱۶۹۱۰
با حضور دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد و مسئولان شهرستانی؛

آئین تکریم و معارفه دادستان بهمئی برگزار شد ( تصاویر )

۰
آئین تکریم و معارفه دادستان بهمئی برگزار شد ( تصاویر )
کبنا ؛آئین تکریم و معارفه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بهمئی، در لیکک برگزار شد.
به گزارش کبنا، روز (چهارشنبه 2 بهمن ماه 98) این آئین با حضور مسئولان قضایی استان، شهرستان و مدیران دستگاه‌های اجرایی و فرماندهان نظامی و انتظامی، خانواده معظم شهداء و قشرهای مختلف مردم در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

سلیمانی یک مکتب و ایدئولوژی است
سید علی ملک حسینی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استاندر این آئین، با تسلیت ایام عزاداری حضرت فاطمه زهرا (س) و شهادت سپهبد شهید سلیمانی و مدافعین حرم را تسلیت گفت و با بیان اینکه حال و هوای این روزهای کشور ما حال و هوای سلیمانی شده است، به سخنرانی مقام معظم رهبری در نماز جمعه هفته گذشته تهران اشاره و اظهار کرد: حسب فرمایشات ولی امر مسلمین جهان، نگاه ما به سردار سلیمانی نباید نگاه به یک فرد باشد، بلکه سردار سلیمانی یک مکتب و ایدئولوژی است باید بررسی کنیم که چرا یک معجزه‌ی بزرگ در این زمان اتفاق افتاده است. چرا الان متوجه شویم که سلیمانی که بود؟ و چه کرد؟ و شهادتش چه اثری در جامعه ما گذاشت؟ معجزه بود چون با شکوهترین تشییع جنازه را از خلقت آدم ابوالبشر تا کنون خلق کرده است.
وی گفت: مردم آمدند و آن شکوه را آفریدند.
تغییرات قضایی در دو شهرستان بهمئی و چرام / ملک حسینی خطاب به دادستان جدید : هوای فقرا را داشته باش / اگر مدیری از اشتباه کوتاه نیامد ، برخورد کنید+ تصاویر
 دادستان مرکز استان با اشاره به اینکه شهید سلیمانی حلقه‌ی مفقوده‌ی مدیریت ماست و مسیری را روشن کرد بیان داشت: شهید سلیمانی با مدیریت جهادی و اخلاصی که داشت، با بودجه اندک چه کرد و دلیلی که دلهای ما از خبر شهادت سردار سلیمانی لرزید این بود که احساس کردیم دشمن با به شهادت رساندن این سرذار سپاه اسلام، امنیت ما را زد.
ملک حسینی گفت: اگر ما در انجام کارهایمان اخلاص داشته باشیم خداوند ما را در نزد مردم عزیز خواهد کرد.
وی در جمع مردم شهرستان بهمئی ادامه داد: حضور فرمانده در دل میدان باعث شد که همراهانش عاشقانه در کنارش بجنگند و به شهادت برسند، بنابراین ما مسئولان و مدیران اگر توفیق خدمت پیدا کردیم باید شکرگزار باشیم. سلیمانی سهم خواهی نکرد که سردار دلها شد.
  تغییرات قضایی در دو شهرستان بهمئی و چرام / ملک حسینی خطاب به دادستان جدید : هوای فقرا را داشته باش / اگر مدیری از اشتباه کوتاه نیامد ، برخورد کنید+ تصاویر
 دادستان مرکز استان در ادامه اظهار داشت: آقای احمدی پور 8 سال در این شهرستان خدمت کردند و در شهرستان چرام به عنوان رئیس دادگستری شهرستان چرام از خدمات وی بهره مند خواهیم شد.
 وی با اظهار این که راز ماندگاری سردار سلیمانی مردم داری و بین مردم بودن بود به دادستان جدید شهرستان بهمئی توصیه کرد: دادستان محترم هوای ضعفا و فقیران را داشته باشند افرادی هستندکه دستشان به هیچ جا بند نیست و جزء خدا کسی را ندارند، شایسته است دادستان هوای این افراد را داشته باشد.
 
 
ملک حسینی در ادامه افزود: دادستان در ارتباط با مدیران و ادارات در جهت خدمت به مردم تقویت نماید از حقوق مردم حفاظت نموده و هم بر ادارات بخاطر خدمت به مردم به عنوان مدعی العموم نظارت نمایند.
دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه تصریح کرد: سیاستتان، سیاست پیشگیری باشد و چنانچه ضعفی وجود دارد تلاش نمائید برطرف شود.
وی تأکید کرد: چنانچه با پیشگیری و تذکر مدیری همراهی نکرد، به خاطر زر و زور نخواستند از اشتباهشان کوتاه بیایند، برخورد کنید، و در حفاظت از حقوق بیت المال کوتاهی نکنید.
سید علی ملک حسینی مردم شهرستان بهمئی را وفادار به نظام ذکر و در خصوص انتخابات اظهار کرد: انتخابات نماد عینی حقوق عامه است، ما مؤظف به حفاظت و حراست از آن هستیم، خط قرمز ما نظم و امنیت در این زمینه است و برای شور و شعور انتخاباتی و حضور حداکثری مردم تلاش کنید هر کس در هر مقام و هر مسئولیتی بخواهد مخل نظم و امنیت باشد برخورد قاطع و اثرگذار داشته باشید.
در این آیین حجت الاسلام علی سعیدی رئیس دادگستری شهرستان در سخنانی از حضور مسئولان و مردم قدردانی نمود.
 
 
وی در بخشی از سخنان خود یاد و خاطره سپهبد شهید سردار سلیمانی و شهدای همراهش را گرامی داشتند وی گفت: ابوالمهدی المهندس، شهید همراه سپهبد سلیمانی، سردار سلیمانی دیگری در عراق بود.
سعیدی موفقیت‌های این حوزه قضایی را منوط به همکاری ریش سفیدان و معتمدین با دستگاه قضایی دانست و افزود: این بزرگان در کنار دادستان تلاش‌های ارزنده‌ای را برای حفظ نظم و امنیت شهرستان انجام دادند.
سید سیف الله احمدی پور دادستان قبلی شهرستان بهمئی نیز در این آئین گفت: قوه قضائیه قصد دارد ازکلیه امکانات و ظرفیت‌های قانونی جهت اجرای قانون استفاده کند.

 
 
وی با بیان اینکه شهرستان بهمئی قبیله‌ای و عشیره‌ای می‌باشد و درخصوص نفوذ ریش سفیدان و متنفذین گفت: ریش سفیدان و متنفذین یکی از بازوان قوه قضائیه در این شهرستان می‌باشند. در طی 8 سال در جمع مردم خونگرم شهرستان بهمئی با تلاش این بزرگواران برقرای بخشی از امنیت مدیون این عزیزان است و این مردم را فراموش نخواهم کرد.
احمدی پور در پایان گفت: در این آئین نیامدم گزارش عملکرد دهم. بلکه هدفم تقدیر و تشکر از مردم بود اگر موفقیتی بوده مرهون تلاش‌های ارزنده معتمدین و ریش سفیدان شهرستان بهمئی بوده است.
 
 
حجت الاسلام ادیبان دادستان جدید این شهرستان در سخنان کوتاهی با اظهار اینکه در کنار همکارانی خدمت کردم که بی ریا بودند، افزود: افتخار می‌کنم برای ادامه‌ی خدمت، حضور مردم غیور، بزرگ و دلاور بهمئی رسیدم.
 دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بهمئی با اظهار این که خدمت تحت حاکمیت اسلام و مکتب اسلام یک افتخار برای بزرگان ماست ادامه داد: ما باید شکرگزار جمهوری اسلامی ایران باشیم و بتوانیم این امانتی که به ما واگذار شده به دیگری بسپاریم، از مصادیق حفظ این امانت، حفظ کرامت مردم است.
وی در ادامه گفت: این کرامت زمانی حفظ خواهد شد که رفتار و قلم ما بر مبنای اجرای صحیح عدالت باشد.
ادیبان ادامه داد: حفظ کرامت مردم با اجرای عدالت است و اگر آن را اجرا کردیم به عدالت رفتار کرده‌ایم.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بهمئی با اظهار این که بنده عضو هیئت اجرایی انتخابات استان نیز هستم در این خصوص گفت: انتخابات و تک تک آراء مردم امانت است که باید از آن صیانت کنیم ما باید این امانت را به درستی تحویل دهیم.
   در پایان این آئین از زحمات سید سیف الله احمدی پور تقدیر و محمد صدرا ادیبان که تا قبل از این، معاون دادستان عمومی انقلاب مرکز استان بود، به عنوان دادستان جدید شهرستان بهمئی معرفی شد.


 
نام شما

آدرس ايميل شما

تخریب یا نقد مجلس یازدهم؟!

تخریب یا نقد مجلس یازدهم؟!

هر چه مجلس کوتاه بیایید، دیگران او را به گوشه رینگ برده و مورد ضرباتی قرار می‌دهند. تخریب‌گران ...
اختلال عاطفی فصلی؛ از علائم تا درمان

اختلال عاطفی فصلی؛ از علائم تا درمان

باور بر این است که اختلال عاطفی فصلی به دلیل اختلال در ریتم شبانه روزی بدن رخ می دهد....
سبقت «واکسن آنفولانزا» از «دنا پلاس»

سبقت «واکسن آنفولانزا» از «دنا پلاس»

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در مصاحبه‌اش اشاره کرد که از 16 میلیون واکسن آنفولانزای ...