تاریخ انتشار
چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۵۰
کد مطلب : ۴۱۴۹۶۷
در تالار پارسیان یاسوج با حضور گچسارانی ها و باشتی های مقیم یاسوج:

تاجگردون: دیگر کسی شعار جدایی از استان را نمی‌دهد/ عزت بویراحمد این است / خطاب تاجگردون به کسانی که بر علیه اش به مراکز نظارتی کشور، صدها نامه فرستادند

۲۵
۱
تاجگردون: دیگر کسی شعار جدایی از استان را نمی‌دهد/ عزت بویراحمد این است  / خطاب تاجگردون به کسانی که بر علیه اش به مراکز نظارتی کشور، صدها نامه فرستادند
کبنا ؛ابتدا با تبریک و گرامی داشت ایام هفته بسیج در بخشهایی از اظهارات خود بیان داشت: بسیجیان با خون خودشان انقلاب اسلامی و امنیت ایران را تأمین و تضمین کردند. بسیج یک عشق تمام معنا نسبت به وطن، دین و انقلاب بود. بسیجی یک عاشقی بود که برای دستیابی به معشوقه‌اش سر از پا نمی‌شناخت، جانش را فدای عشقش می‌کرد و به همین خاطر است که میگویند بسیج مدرسه عشق است. در مدرسه عشق به بسیجی چه آموخته اند که جانش و تمام توانش را در دستان خود به کار می برد، چون آرش تیر را از کمان رها می کرد و جان خود را رها می کرد تا بتواند عزت ایران، انقلاب و اسلام را بر جهانیان همچون تاریخ کهن ایران به نمایش بگذارد.
در کنار هم و باهم بودنمان، زندگی‌مان معنا دارد/ وظیفه‌دارم و زبانتان هستم
به گزارش کبنا، نماینده مردم گچساران و باشت در بخشی دیگر از اظهاراتش بابیان اینکه همه ما باهم تلاش می‌کنیم تا یک اثری بر جای بگذاریم گفت: مردم به غلامرضا تاجگردون فرزند خودشان رأی می‌دهند تا فرزندشان یک خدمتگزاری برای خاکشان ایران و استانشان باشد. ما در کنار هم و باهم بودنمان، زندگی‌مان معنا دارد. الآن کار و تلاش می‌کنم و وظیفه‌دارم و زبانتان هستم.
در گچساران دیگر کسی شعار جدایی از استان را نمی‌دهد
رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس در ادامه افزود: چند وقت پیش بخش‌هایی از نطق و سخنرانی نماینده سابق گچساران و باشت جناب آقای حسینی را مطالعه می‌کردم. یک‌جمله‌ای فرموده بودند و گفته بودند که ما آن روزها خون‌دل می‌خوردیم تا بتوانیم یکی از بچه‌های گچساران و باشت را در یاسوج مشغول یا مدیرکل کنیم. ایشان درست گفتند. ما خون‌دل می‌خوردیم. امروز دعوا نداریم. من همیشه عرض می‌کنم که اگر فقط یک افتخار کوچک دارم این است که اگر مسئولی (از استان) به گچساران بیاید مردم شعار جدایی از استان را نمی‌دهند و این افتخار است. این تبادل فرهنگ دونقطه جغرافیایی در یک استان کوچک است که حاصل شد که دیروز برادر عزیزی بویراحمدی که خانوادگی باهم دوست بودیم و هستیم و خواهیم بود که در دوران حقیر نیز مدیرکل شد و شش-هفت سال با عشق کار کرد که ایشان کنار رفت و سکان خدمت را به یک عزیز دیگری از حوزه انتخابیه بنده می‌دهد. آیا دعوایی شد؟ صدایی در آمد؟ خیر…
بسیاری باید از خود بگذرند تا یک همزیستی خوب را درک کنیم
تاجگردون بابیان اینکه این موضوع زورآزمایی نیست و یک نکته‌ای بسیار حساس دارد تصریح نمود: این احساس رضایتی که نسبت به هم دیگر پیداکرده‌ایم، این بزرگ‌ترین سرمایه دورانی است که در آن زندگی می‌کنیم. اگر کسی به غلام تاجگردون توهینی می‌کند، یک نفر در مرکز استان و یا کهگیلویه احساس تکلیف می‌کند که از این فرزند خاکش دفاع می‌کند. الزامی نیست که برادر تنی‌اش از وی دفاع کند. تمام پروژه‌ها و اعتبارات و همه را بزارید کنار هم، یک‌لحظه این روحیه به‌اندازه کل این ثمرات است. این‌ها در کنار هم معنا دارد.
نماینده گچساران و باشت ادامه داد: اگر امشب می‌بینید که ما در کنار هم نشسته‌ایم و در خصوص کارمان صحبت می‌کنیم ثمره یکسری ازخودگذشتگی است؛ که در مرکز استان چه بسیار انسان‌هایی باید از خود بگذرند تا یک همزیستی خوب را درک کنیم. پروژه و عمران جای خود اما اصلاح رفتارهای ما هم جای خود دارد.
عزت بویراحمد این است که احساس کند که باباکلان و کهگیلویه نیز خاک خودش است/ چه کسانی ناراحتند؟
غلامرضا تاجگردون با اشاره به عزت بویراحمد بیان داشت: در دوره قبل و در حوزه انتخابیه‌ام نیز عرض کردم که عزت بویراحمد به این است که افتخار کند که غلامرضا تاجگردون فرزند خودش است. عزت بویراحمد این است که احساس کند که باباکلان و کهگیلویه نیز خاک خودش است. عزت همگان ما در این فرهنگ و این رفتار است؛ اما چه کسانی از این موضوع و این وادی ناراحت می‌شوند؟ چه کسانی از این نوع رفتار آزرده‌خاطر می‌شوند؟ کسانی که از مقابله با این رفتار نان کسب کرده بودند. برای خودشان مال‌ومنال و مقام کسب کرده بودند. قطعاً از همراهی و همدلی آزرده‌خاطر می‌شوند. اصلاً ناراحت نمی‌شوند که چرا گچساران چهار بانده دارد و آنجا ندارد، خیر! این ظاهر امر است؛ و این ظاهر امر است که گچساران چهار بانده و بلادیان (خیابان) دارد و ما نداریم. آن‌ها این همسویی هستند. آن‌ها نگران این‌اند که اگر کسی به من تعرض کرد، صدایی از باشت برنمی‌آید اما از همین‌جا (بویراحمد) برمی‌آید.
تاجگردون بابیان اینکه برخی خواص از این موضوعاتی که گفتم ناراحت هستند، افزود: بعضی‌اوقات که فرمایشات حکیمانه رهبر معظم انقلاب را در خصوص رفتار خواص در رابطه با امور کلان کشور که گوش می‌دهم به این نکته دقت می‌کنم که چگونه خواص موجب می‌شوند که یک کشور و یک ملت به خطا بروند یا چگونه موجب می‌شوند که یک ملت عزت پیدا کنند و از بحران‌ها عبور کنند. مهم این است که درکمان را به کجا هدایت کنیم. چه خواص سیاسی، چه اقتصادی، چه خواص قومی و صنفی این را بدانند که خواص درصورتی‌که بتواند عزت قوم و صنفش و کسب‌وکارش را بالا بکشد، خواص معتبر است. ما در شرایطی می‌توانیم خود را خواص معتدل بنامیم که میانگین تراز جامعه‌مان باشیم و نه اینکه از بالا به جامعه نگاه کنیم.
عمر و حیات مدیران به خدمت برای مردم است
تاجگردون با خطاب قرار دادن مدیران حاضر در این جلسه گفت: مدیران محترم، حیاتتان (عمر مدیریتتان) به خدمت است،. حیاتتان به چهره‌های سیاسی نیست بلکه به خدمت به مردم جامعه است که این نکته را به‌عنوان برادر کوچکتان عرض می‌کنم. این گچساران و باشت ما، موتورش{توسعه} نباید خاموش شود. چه با تاجگردون و چه بی تاجگردون. پروژه نباید معطل باشد و با چنگ و دندان باید کارکرد.
حکایت برنو و بالا بردن افق دید
 رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس با ذکر خاطره‌ای اظهار داشت: چند وقت پیش در یک روستا می‌خواستم یک بحث مدل توسعه‌ای را بیان کنم و می‌خواستم عرض کنم که در یک مدل توسعه‌ای شما هدف را چگونه تعریف می‌کنید و متناسب با آن هدف، پارامترها و فاکتورهای متعدد را به‌گونه‌ای کنار هم بگذارید که به آن هدف آتی برسید… حالا اگر من بخواهم در یک روستا از چنین مباحثی را مطرح کنم آن‌ها خسته می‌شوند. تفنگ برنو را برای آن‌ها ترسیم کردم. چراکه در تاریخ منطقه، از برنو در همه‌چیز (در لفظ و بیان) استفاده می‌کردند. بنده آمدم نظریه و فکر توسعه را در یک واژگانی به کار بردم که مردم راحت‌تر با برنامه‌هایم انس بگیرند. از برنو و برد تفنگ برنو صحبت کردم و گفتم، افق و برد آن را بالا ببرید و بعد تیراندازی کنید. طرف نمی‌فهمد و می‌گوید دوران برنو گذشت…
برای سی سخت، دنا و لنده…
تاجگردون با اشاره به عقب‌ماندگی‌ها و نیز کمبودها گفت: برای حاکمیتِ تلاش و کار و برای بهبود زندگی مردم باید برنامه داشته باشیم و مدیران محترم استان در هر گوشه‌ای از استان که احساس می‌کنید که باید کار شود تا هسته وجودی خودش را نشان دهد، از هیچ کوششی دریغ نکنید.
تاجگردون در این بخش از اظهاراتش ادامه داد: اگر احساس می‌کنید سی سخت و دنا را باید با توجه به دنای سرافراز و عظیم نگه‌داریم و از بن‌بست نجاتش دهیم باید یک کار بایسته انجام دهیم. اگر لنده را می‌خواهیم از بن‌بست نجات دهیم باید یک کار بایسته کرد. اگر گچساران بدون نفت را می‌خواهیم ترسیم کنیم باید بدانیم که چه‌کاری می‌خواهیم بکنیم.
در سال ۹۹؛ جرقه‌های گچساران بدون نفت زده خواهد شد
هشت سال پیش این را درباره شهرم گفتم. از سال ۹۹ جرقه‌های بدون نفت زده خواهد شد؛ یعنی گچساران باید بداند که بدون نفت هم می‌شود زندگی کرد؛ یعنی دشت امامزاده جعفر و خان احمد وقتی از هکتار زمینش ۷۰۰-۸۰۰ کیلو گندم برداشت می‌کند من می‌فهمم که نمی‌تواند زندگی کند ولی وقتی معدل برداشتش به پنج‌تن برسد، میدانم که می‌تواند نان بچه‌هایش را تأمین کند؛ یعنی اگر نفتی هم نباشد می‌تواند نانش را تأمین کند و دستمان را دراز نمی‌کنیم و کل استان باید به این موضوع فکر کند.
خطاب تاجگردون به کسانی که بر علیه اش به مراکز نظارتی کشور، صدها نامه فرستادند
راه پیشرفت ما و خاک ما در عزت استانمان است. در عزت این نام و این خاک است. وقتی می‌گویم که اعتبارات استان به سه درصد میانگین کل کشور رسیده است این حقش است. بعضی از هم استانی‌ها و همشهریان عزیز که نسبت به من لطف دارند و این‌گونه احساس تکلیف می‌کنند و مأموریت الهی و اصولی خود را در این می‌بینند که برای مملکتشان سینه‌چاک می‌کنند و شبی ده و صد نامه علیه بنده به مراکز نظارتی کشور می‌فرستند و نقطه اوج تخریب غلامرضا تاجگردون را در این می‌بینند که ایشان پارتی‌بازی کرده و اعتبارات زیادی به کهگیلویه و بویراحمد وارد کرده و… وقتی آن عزیزان (نهادهای نظارتی) آن نامه‌ها را جلوی بنده می‌گذارند و هنر من این است که به مسئولین نظارتی و ملی عرض کنم که این حق مردم بوده که اعتبارات ۳ درصدی را به آن بدهیم تا قسمتی از عقب‌ماندگی نسلی، عقب‌ماندگی که به دلایل متعددی بوده است را جبران کنیم. این را غلامرضا تاجگردون به همراه سایر نمایندگان استان باافتخار میگویم که مسئولین ملی کشور این را قبول دارند که باید بیش از این به استان باید خدمت کرد و بیش از این باید به استان اعتبار داده شود و این مایه افتخار ماست.
با همین فرمان و با حذف عیب‌ها پیش می‌رویم
 تاجگردون در جملات پایانی خود گفت: با همین فرمان و با یک تفاوت و آن‌هم با حذف عیب‌ها پیش می‌رویم و پدال گاز را بیشتر فشار می‌دهیم و سرعت را ادامه می‌دهیم و یک‌چیز بیشتر باشد و آن یک‌چیز همت است. همتی که مردم و مسئولین و خاصه نخبگان و کارشناسان باید داشته باشند. به‌عنوان برادر کوچک شما و کسی که نزدیک ۸ سال وکیل شما بوده عرض می‌کنم که افقتان را بهتر نگاه کنید. همتتان را بیشتر کنید و خللی در اراده‌تان شکل نگیرد. آینده فرزند، استان و میهنتان را ببینید. گذشته‌ها آمدند و رفتند و ما هم می‌رویم اما آنچه می‌ماند این است که آیا من درست ‌کار کردم؟ آیا من درست تصمیم گرفتم؟ آیا باهم درست دست‌به‌دست هم دادیم برای این خاک آباد یا نه؟…
نام شما

آدرس ايميل شما

جاودان
Iran, Islamic Republic of
.ک به استان کردی بر کسی پوشیده نیست
جلیل
Iran, Islamic Republic of
باور کن امید بویر احمد هم به توست چون امیدی به نماینده خودش نیست
جلیلی
Iran, Islamic Republic of
بنام جلیل کامنت ننویس برادر.شاید ما از نماینده بویر ناراضی باشیم از تاج خوشمون نمیاد برادر.
Hsazb
Iran, Islamic Republic of
واقعا چقدر مردم ما را گیر آورده ؛؛در موقعی که بایستی آینه را محتاج خاکستر کنند چنان میاد خوش شرینی میکنه با او الفاظ تحریک آمیزش و مردم را جذب خودش میکنه ولی وجدانا بیاد ببینید پیمانکاریها و مدیریت ها و جذب و بکارگیری نیروهای درون ادارات ایشون چطوری و چگونه صورت میگیره همه اونایی هستن نام و نوایی دارند و بقیه مردم همه هیچ ،،،،،،،،اصلا کارهای عمرانی و فرهنگی ایشون در مقام جایگاه ایشون حتی به ده درصد هم نمیرسه چون اکثرا کارهای ایشان از جمله آب ، گاز ،جاده،جز طرحهای ملی که در همه جای کشور در حال انجام میباشه اگه راست میگی یک دونه از طرحهای بزرگ اشتغالزایی که در طوح این هشت سال در شهرستانهای باشت و گچساران انجام دادی رابیان کن اون هم فقط یه طرح بزرگ تایر سازی شهرک صنعتی خان احمد که اون یک هفته در بوق و کرنا رسانه های تبلیغاتی به راه انداختی و فقط در حد یک کلنگ و روبان و پذیرایی ماند و هنوز خبری ازش نیست((به خدا این مردم را خیلی و بدبخت گیر آوردی بابا بیا اذعان کن و واقعیت ها را به مردم بگو نه اینکه فقط احساسات مردم را تحریک کنی به خدا خیلی از پدران و مادران ما در طول این هشت سال بر اثر بی عدالتی و حق خوری در جذب نیروها دچار افسردگی و الزایمر روحی شده اند بابا این مردم کم نام نشان هم جزئی از این جامعه هستن ای خدای من ))
چرام
Iran, Islamic Republic of
نماینده خود تاجگردونه
ایشالا شکست سنگین میخوره
مرادیان
Iran, Islamic Republic of
افتخار قوم لر هستی دکتر ....بمان و بساز این استانی که سالها از حقش بی بهره بوده ...آیندگان بی شک شما را ستایش خواهند کرد برای تمام تلاشهایی که با جان و خون و دل انجام دادید....
باشتک
Iran, Islamic Republic of
حنای جنابعالی دیگه رنگی نداره تاریخ نشان خواهد داد که باشت و گچساران ۴۰ ساله نماینده نداشت آیندگان ما رو به جهت راضی شدن به خواسته های جزئی و بزرگ نمایی باز خواست می‌کنند/را تا عرش بردی پیگیر ارتقای بقیه بستگان باش که این حق ما مردم بیچاره و کم تشخیص هستش
چنار ستان
Iran, Islamic Republic of
کمتر تعر یف خودتو بد ه تو هیچی نیستی
باغملک
Iran, Islamic Republic of
بعدا متوجه میشین این ره که تو میروی منفعتستان است /// البته برا عده ای معدود و خاص .الان بیه باک بنزین برا رای دادن کافیه اماده باش ما بازم اماده گول خوردنیم
Iran, Islamic Republic of
خیلی آدم عجیبی هستی.در گچساران با ساختن یک دشمن خیالی بنام یاسوج برای مردم گچساران خودتان را بعنوان کسانی معرفی میکنید که فقط شما میتوانید روبروی بویراحمد بایستید اما در یاسوج میگویید که کسی به فکر جدایی از استان نیست. و مکروا و مکرالله والله خیر الماکرین
Iran, Islamic Republic of
وقتی تمام مسئولین استانی ما گچسارانی یا وابسته به شما باشند چرا آنها اعتراض کنند، شما هر چند توان ملی دارید اما فکرتان محدود به وسعت جغرافیایی باشت بیشتر نیست و این بدبختی ملت ما است
ض
Iran, Islamic Republic of
تصمیمات اقتصادی ونسخه های غلط اقتصادی شما ونوبخت وجهانگیری مملکت را به این روز انداخته شما وکیل دولت هستید اما ازمردم رای می خواهید اما پست ها وپیمانکاری ها را به خواص خودتان می دهید
بویراحمدی
Iran, Islamic Republic of
تاجگردون:عزت بویراحمد این است که احساس کند که باباکلان و کهگیلویه نیز خاک خودش است/ چه کسانی ناراحتند؟
چه با سیاست!!!!!!!!!!!!!!!.مشکلی با برادران کهگیلویه بزرگ و برادران ترک زبان نداریم. باوی ها در مرکز معادله قرار دارند.این را از قلم انداختی پسر خوب.ترک زبانان و بویراحمدی های گرمسیری در مناصب مدیریتی استان نقشی ندارند
Iran, Islamic Republic of
خوب نکته شو گرفتی
Iran, Islamic Republic of
زندگی ما جوونای تحصیل کرده رو از هم پاشوندی
Iran, Islamic Republic of
همین الان هم یاسوجی ها جشم دیدن گچسارانی ها را ندارند
رضا
Iran, Islamic Republic of
آخرین
خدمت شما در سنگر گرانی بنزین رو دیدیم که چگونه مملکت در آشوب فرورفت و صدها جوان این مملکت با تصمیمات شما و دولت تدبیر /
Iran, Islamic Republic of
یعنی مردم ایتقدر درکشون پایین است که باید برنو را مثال زد.چطوری این آدمهای درک پایین حق رای دادن دارن.
Iran, Islamic Republic of
ملت زیرتصمیمات امثال شده اندوایشون مشغول مهمانی گرفتن هستند. مسئولین حاضردراین جلسه
موحدی یاسوج
Iran, Islamic Republic of
الحق که کارهای خوبی هم دراستان وهم درحوزه کاری خودت انجام گرفت اگردرگچساران جاده های ان چهاربانده شد این هم به نفع مردم استان و کشوراست
Iran, Islamic Republic of
اولا که سه درصدی که آوردی صرف گچساران شد بعدشم یاسوج دوما ماها از خدامون هست از این استان جدا شیم و بریم جزو خوزستان
پناهی
Iran, Islamic Republic of
نمیدانم باچه رویی اینطورحق به جانب حرف میزنی.یکی فکرمیکنه الان گچساران بهشت شده تواین هشت سال.هرچه پول آوردی ..حتی یک پروژه افتتاح نکردی.متاسفم که بلادیان شده افتخارت.همین اندازه ات رانشان میدهد.معمار اقتصادکه توباشی سرانجامش هم بایدتورم ورکود وبیکاری وفساد ورانت وگرسنگی ملت بیچاره باشد.مردم گچساران فریب این شوهای تبلیغاتی رانمیخورند.اگر ذره ای صداقت داشتی بایددرحضور ملت استغفاروعذرخواهی میکردی .آخرین کارت هم فاجعه گرانی بنزین بودکه درنهان طرح افزایش دادی وبعددرمجازی حرف دیگری زدی.چرا حرف نمیزنی.این دفعه دیگه کسی فریب رانمیخورد.دیگه تمومه ماجرا
میلاد
Iran, Islamic Republic of
صحبتهای شما مبنی بر برد برنو در روستا نبوده و در شهرستان باشت با . بود .فکر کنم خیلی مردم سواد بالایی دارن که نتوانن درک کنن که بخوای با مثال حالیشون کنید اقای تاجگردون
Iran, Islamic Republic of
راس میگه.الان شعارهمه جدایی.نه شغلی نه پولی نه آینده ی.آمارخودکشی هم حرف بنده روتاییدمی کنه
Iran, Islamic Republic of
محرومیت زدایی متاسفانه در حد حرف ماند کهگیلویه و بویراحمد عقب مانده ترین استان کشور هستش و اصلا هیچ توسعه ای شامل حالش نشده آن زمان ها که پول بود بودجه ها را در استان های بزرگ مصرف کردند و استان های کوچک را نادیده می گرفتند
آن موقع که جمعیت دهدشت به شهرهای بزرگ منتقل می شد و در کارخانه ها ممشغول به کار می شدند اگر یکی از همان کارخانه ها را در دهدشت احداث می کردند نه شهرهای بزرگ مشکل ترافیک و آلودگی و تراکم جمعیت داشت و نه کهگیلویه و بویراحمد محروم می ماند.
خطاهای بزرگ مشکلات بزرگ
تخریب یا نقد مجلس یازدهم؟!

تخریب یا نقد مجلس یازدهم؟!

هر چه مجلس کوتاه بیایید، دیگران او را به گوشه رینگ برده و مورد ضرباتی قرار می‌دهند. تخریب‌گران ...
اختلال عاطفی فصلی؛ از علائم تا درمان

اختلال عاطفی فصلی؛ از علائم تا درمان

باور بر این است که اختلال عاطفی فصلی به دلیل اختلال در ریتم شبانه روزی بدن رخ می دهد....
سبقت «واکسن آنفولانزا» از «دنا پلاس»

سبقت «واکسن آنفولانزا» از «دنا پلاس»

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در مصاحبه‌اش اشاره کرد که از 16 میلیون واکسن آنفولانزای ...