تاریخ انتشار
جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۳
کد مطلب : ۴۱۴۰۲۷
امام جمعه موقت کبگیان

نکات فوق‌العاده از توان اطلاعاتی ایران در قلب اروپا

۱
۰
نکات فوق‌العاده از توان اطلاعاتی ایران در قلب اروپا
کبنا ؛حجت‌الاسلام سیدعلی اکرمیان امام جمعه موقت کبکیان در خطبه های نماز جمعه 26 مهر 98 چیتاب ضمن توصیه خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و پرهیز از گناه با اشاره به خواندن نماز سر وقت و مسئله فراموش شده پرداخت خمس گفت: مراقب انجام واجبات خداوند و ترک محرّمات باشید که هر آنچه امروز در جامعه از کم رزقی درسایه مرگهای زودرس اتفاق می‌افتد از روی سبک شمردن واجبات است و باید مراقب بود.
اکرمیان با اشاره به مشکلات امروزه در خاورمیانه و منطقه خطاب به کشورهای مسلمان خاصه کشورهای حاشیه نشین خلیج فارس گفت: عبرت گرفتن از سرگذشت سوریه، عراق افغانستان، برای شما سرلوحه تصمیم گرفتنتان در قبال دوستی با آمریکا باشد که این راه قطعا به فنای شما منجر خواهد شد.
وی گفت: تجربه دوستی با آمریکا و تبعیت از آرمانهای انقلاب اسلامی را در دو روی سکه با هم مقایسه کنید بعد هر کدام به نفعتان بود همان را انجام دهید تا ببینیدخیر و شما در کدام روی سکه است.
امام جمعه موقت چیتاب با اشاره به دستگیری روح الله زم هم گفت: قدرت اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران در به دام انداختن معاندین نظام نه تنها در منطقه بلکه در جهان طوریست که حتی از لحظه به لحطه عطسه آنان هم باخبریم و این همان عزتی است که با مقاومت و ایستادگی در سایه فرماندهی ولی فقیه با همت سربازان گمنام امام زمان «عج » و سپاه اسلام حاصل شده و خواب آرام را بر دشمنان قسم خورده جمهوری اسلامی حرام کرده است.
وی با اشاره به برگزاری مراسم اربعین در بخش هم گفت: بخش 76 شهیدی کبگیان فردا هم مانند تقدیم اولین شهید مدافع حرمشان در استان به بانوی کربلا با همه توانائی آنچه دارند در طبق اخلاص خواهند گذاشت تا بار دیگر ارادتشان به سالار شهیدان ثابت کنند.
نام شما

آدرس ايميل شما

Bepool
Iran, Islamic Republic of
سلام. دست شون درد نكنه .اگه امكان و قدرت دارن دزدهاي خزانه را هم شناسابي و گير بندازن
واکنش‌ها به دستگيري روح‌ الله زم

واکنش‌ها به دستگيري روح‌ الله زم

موضوعی که حیرت کارشناس این شبکه ضدایرانی را برانگیخت. دیگر رسانه‌های خبری کشورهای مرتجع ...
چرچیل های شاهنامه!

چرچیل های شاهنامه!

همسر اردشیر، به تحریک برادرش بهمن، نقشه قتل اردشیر را می‌کشد و در جامِ نوشیدنی‌اش زهر ...
چراغ سبز روحانی به میانجی گری عمران خان

چراغ سبز روحانی به میانجی گری عمران خان

طبیعتاً واشنگتن و تل آویو کاهش اختلافات میان کشور‌های حاشیه خلیج فارس و تهران را به ضرر ...