تاریخ انتشار
جمعه ۳۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۵
کد مطلب : ۴۵۷۳۱۶
در خطبه های پیش از نماز جمعه باشت مطرح شد

از خبرهای خوش مدیرکل بیمه سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد تا برپایی میز خدمت اداره بیمه سلامت در مصلای نماز جمعه باشت + تصاویر

۴
کبنا ؛مدیرکل بیمه سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه شهرستان باشت اظهار کرد: ۷۰ درصد کل جمعیت استان تحت پوشش بیمه سلامت هستند این در حالی است که از جمعیت ۲۳ هزار نفری باشت ۸۰ درصد تحت پوشش بیمه سلامت هستند.
کیان دهراب‌پور افزود: می‌‌توان گفت که در شهرستان باشت، کسی فاقد بیمه باشد.
دهرابپور عنوان کرد: یکی از برکات و خدمات ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی همین بیمه سلامت است.
وی اضافه کرد: از مهمترین خدمات بیمه سلامت در جامعه، بحث نازایی است چون کاهش و پیری جمعیت، کشور را تهدید می‌کند که در این راستا  بسته ویژه حمایتی بیمه سلامت بصورت خودکار ۹۰ درصد هزینه‌های نازایی را (به زوج‌ها) پرداخت می‌کند.
 مدیرکل بیمه سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: زوج‌های که از مشکل نازایی رنج می‌برند می‌توانند به مرکزivf گچساران و در دیگر مراکز نازایی کشور(شیراز، یزد، اهواز) مراجعه و تحت درمان قرار گرفته و از بسته حمایتی ممتاز بیمه سلامت استفاده کنند.
مدیرکل بیمه سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد دهرابپور تصریح کرد: برنامه جدیدی که بیمه سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد با توجه به مشکلات اقتصادی مردم این استان در دستور کار خود قرار داده است پرداخت هزینه‌های است که افراد در بحث درمان وعمل‌های جراحی در سال جاری( ۱۴۰۱) از جیب شخصی خود پرداخت کرده‌اند که بیمه سلامت ۷۰ درصد این هزینه‌ها را نیز پرداخت می‌کند.
وی عنوان کرد: این برنامه شامل تمام دفترچه‌های بیمه می‌شود و مدیریت این موضوع با بیمه سلامت می‌باشد.
دهرابپور عنوان کرد: یکی دیگر از مباحث مهم بیمه سلامت در خصوص معلولان می‌باشد که در سنوات گذشته به معلولان بصورت عادی نگاه می‌شد اما در حال حاضر خدمات بیمه سلامت از ۹ خدمت به ۵۹ خدمت برای معلولان افزایش پیدا کرده است و تعداد۱۱۵۰۰ نفر معلول در استان نشان دار شده‌اند که می‌توانند برای درمان به هر جا کشور مراجعه کنند.
وی خاطر نشان کرد: بیماران سکته مغزی، پیوند اعضاء و.... به سامانه « بیمه سلامت ایرانیان» وارد شوند و اطلاعات خود را وارد و ثبت کنند وبصورت خودکار از تخفیفات ویژه استفاده کنند.
مدیرکل بیمه سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص راه‌اندازی دفتر بیمه سلامت در شهرستان باشت عنوان کرد: ما آمادگی راه‌اندازی دفتربیمه سلامت در شهرستان باشت را داریم که در این راستا همکاران من هر هفته روز ۵ شنبه در شهرستان باشت حاضر و آماده خدمات دهی به مردم باشت می‌باشند.
گفتنی است: دکتر کیان دهرابپور مدیرکل بیمه سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد و دکتر حمید ارشادی رئیس اداره بیمه سلامت گچساران و کارشناسان اداره بیمه سلامت گچساران در میز خدمت مصلای نماز جمعه شهرستان باشت حضور یافته و ضمن ایجاد ارتباط صمیمیانه، پاسخگوی مردم باشت بوده‌اند.
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
درود بر دکتر دهراب پور خستگی ناپذیر
Iran, Islamic Republic of
بیمه سلامت جای تشکر داره
Iran, Islamic Republic of
همین که مدیران در بین مردم حضور پیدا کنند جای تشکر داره
Iran, Islamic Republic of
خیر ببیند مدیران پر تلاش
کمال
Iran, Islamic Republic of
ضمن تشکراززحمات جناب دکتردهرابپور انشالادراسرع وقت بتوانندبیمه تکمیلی رادراستان محروم ما مخصوصا برای روستاییان وعشایر اجرایی کنندودراینده نزدیک ببینیم بیمه خدمات درمانی وبیمه تکمیلی اش کارامدترین وموفق ترین نوع بیمه بشه واین ارزوی دیرینه اقشارضعیف راجامه عمل بپوشانند....یاعلی...
پاتاوه
Iran, Islamic Republic of
بالاخره یه پستی وت دان
علی‌اف از دمیدن بر آتش تنش حداکثری با ایران چه می‌خواهد؟

علی‌اف از دمیدن بر آتش تنش حداکثری با ایران چه می‌خواهد؟

برخلاف رویکرد تعاملی و ایجابی تهران، جمهوری آذربایجان با افزایش ضریب رویکرد تقابلی، بر ...
ماجرای پشت در شورا به جلسه راه یافت

ماجرای پشت در شورا به جلسه راه یافت

همزمان با شروع هفتمبن جلسه پرسش شورا از شهردار، مردی که پشت در ایستاده بود گفت: من باید ...
اثر یک دهه بر بازار دلار

اثر یک دهه بر بازار دلار

 برخی فعالان می‌گویند احتمالِ رفتن دلار به سوی کانال بالاتر وجود دارد ولی دشوار است که ...
1