تاریخ انتشار
پنجشنبه ۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۳
کد مطلب : ۴۵۳۷۷۵
گزارش سفر یک روزه فرماندار لنده به روستاهای کمتر برخوردار؛

اجرای طرح آبرسانی به دو روستای کم برخوردار بخش موگرمون لنده

۰
کبنا ؛فرماندار لنده به همراه امام جمعه، دبیر بنیاد علوی و اعضای شورای اداری این شهرستان با سفر به بخش موگرمون شهرستان لنده از نزدیک مشکلات روستاهای کم برخوردار این منطقه را بررسی کردند.
به گزارش کبنا نیوز، در این سفر یک روزه فرماندار به همراه اعضای شورای اداری به دو روستای محروم آبگاوان و قاشکمری رفتند و مشکلات و نیازمندی های این روستاها را مورد بررسی قرار دادند.
فرماندار لنده یکی از فلسفه‌های اصلی خدمت مسئولان در جامعه را حضور در مناطق مختلف شهری و روستایی عنوان کرد و گفت: لازم و ضروری است تا از نزدیک با مشکلات و معضلات موجود در روستا‌ها و شهر‌ها آشنا و سیاست‌ها و تصمیمات لازم را در خصوص رفع این موضوعات اتخاذ کنیم.

جلال دانش عمدترین مشکلات گریبان گیر مردم این روستا‌ها را نبود جاده دسترسی مناسب و نبود آب شرب و لوله کشی دانست و افزود: در این بازدید مسائل حوزه برق، آب شرب، جاده، بهداشت و وضعیت آموزشی و تحصیلی دانش آموزان مورد ارزیابی و بررسی میدانی مدیران دستگاه‌های مختلف شده است.
وی ادامه داد: قرار است تا یک ماه دیگر طرح آب رسانی از چشمه پایین دست دو روستای قاشکمری و آبگاوان اجرا شود.

همچنین مدیر نهاد پیشرفت و آبادانی شهرستان لنده در بنیاد علوی گفت: در راستای محرومیت زدایی در روستا‌های کمتر برخوردار این شهرستان به جهت کم کردن مشکلات این روستا‌ها اعتبار اولیه هفتصد و پنجاه میلیون تومان برای آب رسانی بهداشتی از چشمه این روستا‌ها لوله‌های پلی اتیلن ۳ اینچ خریداری شده است که تا یک ماه دیگر کار لوله کشی و آبرسانی آغاز می‌شود.
علی نیکبخت افزود: بنیاد علوی برای رفع مشکلات مردم روستا‌ها در حوزه‌های عمرانی، ورزشی، فرهنگی و آموزشی خدمات قابل توجهی از سال ۱۳۹۷ انجام داده است.

----------------------------------
خبرنگار: صابر عظیمی
 
نام شما

آدرس ايميل شما

ماجرای پشت در شورا به جلسه راه یافت

ماجرای پشت در شورا به جلسه راه یافت

همزمان با شروع هفتمبن جلسه پرسش شورا از شهردار، مردی که پشت در ایستاده بود گفت: من باید ...
اثر یک دهه بر بازار دلار

اثر یک دهه بر بازار دلار

 برخی فعالان می‌گویند احتمالِ رفتن دلار به سوی کانال بالاتر وجود دارد ولی دشوار است که ...
هشدار قالیباف به جمهوری آذربایجان

هشدار قالیباف به جمهوری آذربایجان

قالیباف تاکید کرد: ما از این حادثه عمیقا متاسف بوده و در حال پیگیری دقیق و همه جانبه ...
1