تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۹ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۵
کد مطلب : ۴۵۲۶۵۲
کبنا گزارش می دهد؛

بازدید رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از بیمارستان شهیدرجایی گچساران / تاکید بر راه اندازی سریع ام آر آی

۰
کبنا ؛
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کهگیلویه وبویراحمد به همراه معاون توسعه، معاون درمان این دانشگاه و برخی ازمسئولان، ازبیمارستان نرگسی گچساران، بازسازی فاضلاب بیمارستان شهیدرجایی، بخش اتفاقات، ام آر آی و دیگر بخش های بیمارستان شهید رجایی گچساران بازدید کرد.
به گزارش کبنا، دکتر محمد غلام نژاد از بازسازی تعمیرات تاسیسات مکانیکی بیمارستان شهید رجایی بازدید کرد و گفت: این طرح یکی از اقدمات بزرگی است که طی این چند سال مغفول مانده بود و ممکن بود حتی موجب تعطیلی بیمارستان شهید رجایی گردد که دستور دادیم در کمترین زمان ممکن بازسای صورت گیرد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان با تاکید بر تسریع روند بازسانی تعمیرات مکانیکی تاسیسات بیمارستان شهید رجائی گچساران افزود: تعمیرات اساسی تاسیسات مکانیکی این بیمارستان شامل تعمیرلوله های فاضلاب، تعمیر لوله های آب گرم، تعمیر لوله های فن کوئیل، تعمیرات دیگ های بخار است که می تواند عمر بیمارستان را چند برابر افزایش دهد.
غلام نژاد همچنین باحضور در بخش اتفاقات بیمارستان شهید رجایی با فشردن دکمه کلید کد اضطراری، میزان آمادگی تیم درمانی بخش اضطراری را ارزیابی کرد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج مقدمات لازم برای راه اندازی بیمارستان نرگسی گچساران را از نزدیک مورد ارزیابی قرار داد و تاکید کرد: این بیمارستان در آینده نزدیک با بخش های اتفاقات، بخش آزمایشگاه، رادیولوژی، بخش داخلی و بخش عفونی راه اندازی می‌شود و به مردم شریف ارائه خدمات می نماید.
غلام نژاد در این بازدید بر راه اندازی و تعمیر هر چه سریعتر آم آر آی گچسارن تاکید کرد.
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
به روستاها محروم دنا پاتاوه میمند بهرام بیکی مارگون لورا چناربرم در دنا و بویراحمد سر بزنید و از عمق محرومیت فزاینده بهداشتی تغذیه ای آگاه شوید.تاریخی این مناطق روستایی و عشایری محروم و ضعیف هستند.
Iran, Islamic Republic of
خدا قوت مسئولین دانشگاه علوم پزشکی
ناامید از خشکسالی و بیکاری

ناامید از خشکسالی و بیکاری

قطعاً هر رجل سیاسی با توجه به سابقه و سرمایه اجتماعی که از آن برخوردار است، یک چتر حمایتی ...
دموکراسی آب رفت

دموکراسی آب رفت

اکونومیست در انتهای گزارش خود پیشنهاد می‌کند که محققان به جای آنکه به دنبال شناسایی عقبگرد ...
رکود علمی دانشگاه

رکود علمی دانشگاه

مصطفی معین گفت: حرمت و امنیت و فعالیت مفید علمی را از فضای دانشگاهی کشور سلب کرده‌اند....
1