تاریخ انتشار
شنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۷
کد مطلب : ۴۴۹۲۶۲
در جمع مردم چنارستان مطرح شد

مهدی روشنفکر: همه را به «خدا» واگذار می‌کنم

۱
کبنا ؛میز خدمت جهادی به همت پایگاه مقاومت بسیج شهید حججی روستاهای چنارستان علیا و سفلی و با حضور نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران در این دو روستا برگزار شد.
به گزارش کبنا، این میز جهادی خدمت به همت پایگاه مقاومت بسیج شهید محسن حججی روستاهای چنارستان علیا و وسطی و با حضور مهدی روشنفکر نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس، شهرام مهدوی مطلق فرماندار بویراحمد، سرهنگ پاسدار سید محمد لطیف ارجمند جانشین ناحیه مقاومت بسیج یاسوج، سروان پاسدار سید مؤمن زاهدزاده فرمانده حوزه مقاومت بسیج فجر ناحیه یاسوج، سید مسلم زمانی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید محسن حججی روستاهای چنارستان علیا و وسطی و جمعی از مدیران شهرستان بویراحمد در مساجد این دو روستا برگزار شد.
  سرهنگ ارجمند جانشین ناحیه مقاومت بسیج یاسوج در حاشیه این نشست گفت: این میز خدمت جهادی با هدف بررسی مشکلات روستاهای چنارستان وسطی و علیا در حوزه‌های مختلف کشاورزی، راهسازی، مدارس، روشنایی معابر، تغییر کاربری زمین‌ها و سایر بخش‌ها برگزار شده است.
 سید مسلم زمانی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید محسن حججی روستاهای چنارستان علیا و وسطی نیز در این برنامه گفت: در طول ۴۰ سال گذشته این نخستین بار است که با پیگیری‌های پایگاه مقاومت شهید حججی و تلاش‌های دکتر مهدوی مطلق فرماندار بویراحمد جهت حضور مدیران، میز خدمت در این روستاها با حضور نماینده مجلس و بیش از ۱۵ مدیر شهرستانی برگزار شده است و اهالی این دو روستا به مدت چهار ساعت مسائل و مشکلات خود را بی واسطه با مسئولان در میان گذاشتند.
 وی از همکاری، همراهی و همیاری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج یاسوج و جانشین ایشان، فرمانده حوزه مقاومت بسیج فجر ناحیه یاسوج و مسئول سازمان بسیج ادارات شهرستان بویراحمد جهت برگزاری این میز خدمت تقدیر کرد و گفت: در ادوار گذشته نیز برای حضور مسئولان در روستاهای چنارستان علیا و وسطی تلاش‌های زیادی صورت گرفت اما هیچکدام دعوت ما را لبیک نگفتند.
 زمانی در ادامه ضمن خیرمقدم به حاضرین به بیان مشکلات پرداخت و گفت: زهکشی کانال‌های کشاورزی، تبدیل سیم‌های برق به کابل، روشنایی معابر و کوچه‌ها، مرمت انشعابات آب، تغییر کاربری زمین‌ها و دریافت هزینه‌های بالا از اهالی روستا و نبود امکانات فرهنگی و ورزشی از مهم‌ترین مسائل روستای چنارستان وسطی است.
 محمدی از دیگر ساکنان روستای چنارستان وسطی نیز زیر سازی و آسفالت روستا، تعیین حریم رودخانه و تعیین وضعیت پل، جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز، هدرروی آب شرب در معابر و خیابان‌ها، عدم آنتن دهی تلفن همراه از پیچ علی آباد تا مازه خریده، عدم استفاده از تاسیسات استاندارد در پروژه‌های عمرانی و مهاجرت افراد تحصیل کرده به استان‌های همجوار را از مهمترین مشکلات روستای چنارستان وسطی برشمرد.
  نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی نیز در این برنامه ضمن تقدیر از مدیران و مردم روستا گفت: در سفر قبلی که به روستای چنارستان وسطی داشتم مردم روستا مسائل و مشکلات روستا در حوزه خدمات رسانی و رفاهی را مطرح کردند که مطالبات آنها به حق بوده و باید پیگیری و مشکلات مربوطه حل شود.
 مهدی روشنفکر افزود: همه مردم باید نسبت به خدمات بیش از ۴۰ ساله نظام اسلامی شاکر باشند، البته عمق محرومیت‌ها در استان بالاست و هر چقدر هم خدمات ارائه شود نمی‌توانیم این شکاف را پر کنیم.
 وی در ادامه از سرمایه گذارانی که در حوزه گل رز در روستای چنارستان سرمایه گذاری کرده‌اند تقدیر کرد و گفت: این تولید کنندگان در بحث ایجاد اشتغال و صادرات نقش مهمی ایفا کرده‌اند و باید حمایت شوند.
 روشنفکر ابراز داشت: در کمیته رفع موانع تولید و سرمایه گذاری مشکلات حوزه برق روستا باید رفع شده و زمینه حضور دیگر سرمایه گذران در این منطقه فراهم شود.
 نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس ابراز داشت: تعلیم مهارت‌ها و فنون کشاورزی باعث کارایی بیشتر و افزایش محصولات و راندمان خواهد شد که اهالی روستا باید به این موضوعات توجه جدی داشته باشند.
 وی گفت: تمامی دست اندرکاران باید در شورای برنامه ریزی و کمیته برنامه ریزی مشکلات روستاهای چنارستان را احصا و با رعایت اولویت بندی برای حل این مشکلات راهکار ارائه دهند.
 روشنفکر از مدیران خواست تا قول و وعده بی عمل به مردم ندهند و این موضوع را خط قرمز خود دانست.
 وی در خصوص بحث بهسازی و آسفالت این روستاها نیز گفت: پیش بینی ۳۰ هزار متر مربع آسفالت مدنظر است و با پیگیری‌هایی که با رئیس بنیاد مسکن کشور داشتم قول اختصاص اعتباراتی برای اجرای طرح هادی و بهسازی و آسفالت روستا گرفته‌ایم و در صورت تحقق امیدواریم بخشی از این اعتبارات به روستای چنارستان برسد.
  حتی یک ریال از اعتبارات استان نباید برگشت بخورد
 روشنفکر با بیان اینکه در سال‌های ۹۹ تا ۱۴۰۰ اعتبارات استان کهگیلویه و بویراحمد ۳ برابر یعنی ۲۰۰ درصد رشد داشته است، گفت: حتی یک ریال از اعتبارات استان نباید برگشت بخورد و همه باید جذب شود.
 این نماینده مجلس، برخی نارسایی‌ها و سوء مدیریت‌ها را دلیل برگشت اعتبارات استان عنوان کرد و افزود: در سنوات گذشته بیش از ۳۰۰ میلیارد تومان تسهیلات برای کسب و کارهای خرد و ایجاد اشتغال به استان اختصاص یافت که به دلیل عدم آموزش‌ها و فنون افراد این اعتبارات برگشت خورد اما در حال حاضر فرماندار بویراحمد به خوبی از اعتبارات در سطح شهرستان استفاده می‌کند.
 وی ابراز داشت: در حاشیه شهر یاسوج ۱۵۸ هزار نفر زندگی می‌کنند که خدمات مناسبی باید به آن‌ها ارائه شود و در آینده نزدیک روند آسفالت معابر و خیابان‌ها در این مناطق شتاب بیشتری می‌گیرد.
 روشنفکر گفت: ۵۰۰ میلیارد تومان برای تکمیل جاده ده برآفتاب به سی سخت اختصاص داده‌ایم.
 نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس اشاره نیز به سد تنگ سرخ کرد و افزود: در طول ۱۱ سال گذشته مبلغ ۲۴ میلیارد تومان به این سد اختصاص دادند و تنها ۲۴ درصد پیشرفت فیزیکی داشت و از زمان حضور بنده ۲۳۵ میلیارد تومان به این سد اختصاص داده شد و در حال حاضر بیش از ۴۵ درصد پیشرفت دارد.
 روشنفکر با اشاره به اینکه عزیزانی که همراه من هستند در بحث بیان خدمات و تبیین ضعیف هستند، گفت: برخی تبلیغات زیادی در جهت تخریب بنده به راه انداخته‌اند که همه آنها را به خداوند واگذار می‌کنم.
  بیان مشکلات روستای چنارستان علیا
خبرگزاری بسیج در ادامه نوشت: سید مسلم زمانی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید محسن حججی روستاهای چنارستان علیا و وسطی نیز ضمن خیرمقدم به مسئولان حاضر در این میز خدمت، گفت: تبدیل سیم‌های برق روستا به کابل برای جلوگیری از سرقت، زهکشی کانال کساورزی، بازنگری طرح هادی روستا، نصب دوربین برای امنیت بیشتر روستا، روشنایی، بهسازی و آسفالت روستا از جمله مطالبات مردم چنارستان علیاست.
 وی افزود: روستاهای چنارستان علیا و وسطی در زمیته بهداشت مستقل نبوده و وابسته به خانه بهداشت چنارستان سفلی هستندو با توجه به وقف ۵۰۰ متر مربع زمین توسط یکی از اهالی روستای چنارستان علیا، می‌طلبد که مسئولان حوزه بهداشت شهرستان و استان نسبت به این موضوع اقدام قانونی لازم را جهت الحاق روستاهای چنارستان علیا و وسطی به طرح گسترش پیگیر و تا حصول نتیجه همراهی کنند.
 زمانی به مدرسه‌ای در روستا اشاره کرد که سه سال تکمیل شده است اما هنوز به بهره برداری نرسیده است که با پیگیری‌های مسئولان مشخص شد این مدرسه سرایدار ندارد و در سال تحصیلی جدید افتتاح خواهد شد.
 وی ابراز داشت: متاسفانه مکانی برای فعالیت‌های فرهنگی و ورزشی جوانان در روستای چنارستان علیا وجود ندارد و باید در زمین‌هایی که تغییر کاربری داده می‌شود این مهم نیز دیده شود.
 زمانی مشخص نشدن حریم جاده کمربندی که از کنار روستای چنارستان علیا می‌گذرد را از دیگر مشکلات برشمرد و گفت: با مشخص شدن حریم جاده املاک تجاری احداث و زمینه ایجاد اشتغال برای جوانان روستا فراهم می‌شود.
 فلسفه میز خدمت نباید فراموش شود
 نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی نیز در ادامه ضمن تقدیر از اهالی روستای چنارستان علیا، خطاب به مدیران گفت: فلسفه میز خدمت نباید فراموش شود و درخواست‌های مردم باید احصا و با رعایت اولویت بندی مشکلات برطرف شود.
 مهدی روشنفکر افزود: برخی از مشکلات که نیاز به هزینه بالایی ندارد در اسرع وقت حل شوند و مابقی نیز در شورای اداری مطرح و تصمیمات لازم اتخاذ شود.
 وی ابراز داشت: به جد پیگیر رفع مشکلات مردم هستیم هر چند برخی محدودیت‌های اعتباری وجود دارد اما نباید مردم ناامید شوند.
 شهرام مهدوی مطلق فرماندار بویراحمد نیز در پایان این میز خدمت ضمن تقدیر از نماینده مجلس، حضور مدیران و اهالی روستا گفت: آن چیزی که به عنوان مسائل و مشکلات این روستاها مطرح شد به عنوان یک بسته کامل یادداشت شد و در فصل بودجه ریزی مدنظر قرار خواهند گرفت. 
وی گفت: با توجه به پیگیری‌های نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس و لزوم ساماندهی و اجرای طرح هادی، تلاش می‌کنیم که دسترسی مردم به خدمات آسانتر شود و متناسب با بافت روستاهای فعالیت‌های عمرانی و زیربنایی شکل گیرد.
 مهدوی مطلق بر آینده نگری در اجرای پروژه‌ها در مناطق مختلف شهری و روستایی تاکید کرد و گفت: فعالیت در روستاها باید به گونه‌ای باشد که در آینده فرایند تبدیل شدن روستاها به شهر با مشکلی مواجه نشود.
نام شما

آدرس ايميل شما

پاتاوه
Iran, Islamic Republic of
ما هم جنابعالی را به خدا می سپاریم.
برنو
Iran, Islamic Republic of
جناب روشنفکر شما نه مدیر دارید و نه سخنگو و به کسی هم اعتماد ندارید حتی به برادرانت و فقط به پیمانکاران اعتماد دارید.
Romania
خدا میداند که‌در حد نمایندگی مجلس نیستی
ودر سال‌ آینده نیز شکست خواهی خورد بهرامی ویا منتظریان یکی از این دونفر برنده انتخابات خواهند بود
Romania
روشنفکر ۶۰رای اورد
ولی بیش از ۴۰هزاررایش الان طرفدارخرامین و منتظریان وبهر امی
وآراوند هستند چون مردم‌معتقدند روشنفکر خیلی ضعیف بود
و عملا باید شکست را ببذیرد
با این همه ریزش دیگر این بساط واوضاع ورفتن به روستاها براش تاثیری ندارد وبا رفتن به روستاها کسی طرفدارش نمیشود
چون عملکردی نداشته است
ودر این تورم‌ وشرایط مردم به نمایند ه های فعلی. مجلس در سال آینده نیز اصلا رای نخواهند داد
Romania
روشنفکر با کی میرود چنارستان ؟! کسی دیگر براش نمونده است.

۱۰نفراز مردمان آنجا نیستند
Romania
پ صالح چ ایخا اونجا؟؟
Romania
آخی وبخت بویراحمد!!!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
خدایا به کجا بریم
شمارش معکوس
Romania
جناب روشنفکر؛ ضعفهایت را با نفرین کردن میخواهی جبران نمایی ؟؟
راه وسم قشنگی نیست!!!!
Romania
اگر نفرین کردی ما هم شما را به خدا واگذارکردیم
اگر هم‌منظورت؛ خداحافطی زودهنگام است ممنون وخدا هم‌حافظ شما که زود خداخافظی کردید
Romania
مگه صللح بخشداره یا دهیار چنارستانه که رفته اونجا؟!
Iran, Islamic Republic of
خسته نباشی دلاور
حقیقت گو بی طرف
Iran, Islamic Republic of
نا که رای نمیدیم ولی دور دور اخرته
Iran, Islamic Republic of
ما هم تو رو به خدا واگذار می کنیم
Romania
اقای روشنفکری سلام
آقای روشنفکر؛ عرصه سیاست ورزی عرصه ی کارآمدی است نه محلی برای نفرین کردن به مردم!
مردم به شما رای دادند آیا چنبن مردمی شایسته نفرین هستند؟!
Romania
خدا حافظی زود هنگام آقای روشنفکر ؛همراه با چاشنی نفرین به مردم بیچاره!
Iran, Islamic Republic of
جناب آقای روشنفکر انسانی مومن خداترس و از جنس مردم است و هرگز نخواسته که جهت برزگ کردن خود دیگران را تخریب کند و هرگز نمک نخورد و نمکدان نشکست و هرگز به خاطر به زمین زدن دیگران تلاش نکرد هرگز خود را عقل کل و اصل دین ندانست ولی جناب روشنفکر انصافا خودت را هم خرج آدمهای ضعیف نکن آقای مهدوی با فرهنگ بسیجی و جهادی اشنایی و اعتقاد دارد واقعا شاید بتوان گفت که از بهترین انتخابهای حضرتعالی و حمایتهای حضرتعالی همین اقای مهدوی مطلق هست انصافا هیچ گونه وابستگی و دلبستگی و حتی آشنایی نزدیکی با ایشان ندارم ولی زمان که در کانون های بسیج فعالیت می کرد هم پر تلاش بود شاید بواسطه فعالیت در کانون ها از لحاظ تحصیل و ادامه تحصیل و مدرک پیشرفت کرده باشد ولی در مجموع انسان توانمند و فعالی است ولی انصافا در انتخاب مدیر کل آموزش و پرورش که شاید بیشترین هجمه و فشار را متحمل شده باشید اشتباه کردید/و در انتخاب مدیران که اصلا توانمندی و توانایی نداشته و ندارد و قدرت دفاع هم از مجموعه خود ندارد / توانایی شناخت و تسلط بر مجموعه دور و بر خودش را هم ندارد اقای زارعپور بویراحمدی نبود ولی به خاطر توانمندی های خودش به یک ستاره درخشان در استان مبدل گردید و ایشان باید بدون غرور و کبر از توانمندی ها و تجارب ایشان بعنوان مشاور استفاده و بهره می برد ولی متاسفانه ایشان ضعف مفرط مدیریتی دارد و توانایی نه گفتن یا رد حتی یک کارشناس و معاون موردار و مشکل را هم ندارد و دود این ضعف هم به چشم شما می رود هم خسارت غیر قابل جبرانی برای آموزش وپرورش می باشد
چویل دنا
Romania
خدا هم دگه برات فایده نداره نماینده ای که فرماندارش /باشه از این بهتر هم نمیشه همین الان خداحافظی کنه براش بهتره
خدا
Iran, Islamic Republic of
ما هم شما را به خدا می سپاریم
Iran, Islamic Republic of
نماینده بجای تشکر ازمردم آه نفرین میکند خوب هم میداند دور بعدی نیست پس بهتراست بجای شعار ازمردم تشکرکند وخداحافظی کند
زیلایی مظلوم
Iran, Islamic Republic of
جمع کن بساطت را راه را اشتباهی اومدی این بود وعده هایی که می دادی
رامین
Iran, Islamic Republic of
استان کهگیلویه و بویر احمد نسبت به سایر استانها از لحاظ تورم در صدر قرار دارد مشکل هم مربوط به نمایندگان ضعیفی مثل روشنفکر و اون دو تای دیگر هست هرچی نیرو انتخاب کردید از فرماندار بگیر تا بقیه همه ضعیف هستند .بجای اینکه بفکر مردم باشی طلبکار هم هستی ما هم شما ها را بخدا واگذار میکنیم
رستخیز
Iran, Islamic Republic of
حنای شما دیگر رنگی ندارد... برو کاسبی خود را بچسب برادر. اگر واگذار به خدا باشد اولین نفر خودتی .
Iran, Islamic Republic of
میز خدمت چنارستان چه ربطی به آموزش و پرورش عشایر دارد که رئیس و معاون مالی آموزش و پرورش عشایر در این جلسه حضور دارند.
مدارس چنارستان تحت پوشش آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد هستند نه آموزش و پرورش عشایر.
وقتی رئیس اداره وظیفه خود را نداند بهتر از این نمی شود.
مثلا رئیس و معاون مالی آموزش و پرورش عشایر که در این جلسه حضور دارند چه خدمتی می توانند به مردم چنارستان کنند که در این میز خدمت شرکت کردند.
به جای این کارها به مشکلات مدارس عشایری رسیدگی کنید،،،
Iran, Islamic Republic of
سلام اقای روشنفکر طرفدارانت مردم جگر خون کردند .کافیه فقط به یه مدرسه بروی تا ببینی نه اداره.خدا میدونه توی ادارات چه خبره؟
اقای روشنفکر چقد نیروی های استانی را توی وزارتخونه ها تخریب .فقط خدا میدونه.می بینی مزه تخریب چقد تلخ هست.
وسوال اخر چرا اقای روشنفکر فقط در نزدیکی های انتخابات به چنارستان زادگاه زارع می رود وزارع به لوداب به زادگاه روشنفکر.
واقعا مردم را چطوری قضاوت می کنید.بهتر هست دشتروم وبقیه روستاها هم سر بزنید سرابتاوه محمد اباد سروک ،دهنو و....هم سری بزنید
همشهری
Iran, Islamic Republic of
با سلام اینا همش شو تبلیغاتی هست متاسفانه
مارگون
Iran, Islamic Republic of
چنان میز خدمتی نشانت بدهیم که کیف کنی
دشمن زیاری
Iran, Islamic Republic of
برای همیشه از صحنه سیاست محو خواهی شد باید منتظر عواقب خیلی کارهایت باشی
لودابی
Iran, Islamic Republic of
ضعیف ترین نماینده در طول تاریخ بویراحمد روشنفکر بود حتی بزرگواری هم قدرت بیانش بیشتر بود این شهر حداقل۲۰سال به عقب برگشت من مخالف زارع و هدایت خواه بودم ولی روشنفکر کجا این دونفر کجا...گذشته از هرچیز طرفدارنت تو ادارات جز تخریب هیچی برات نداشتن جناب روشنفکر همه چیزو باندبازی و فامیل بازی کردی بلایی به سر مردم اوردی که تا ابد فراموش نخواهند کرد
سفر رئیسی به خراسان شمالی

سفر رئیسی به خراسان شمالی

رئیس جمهور برای برگزاری سفر استانی دولت مردمی به استان خراسان شمالی، دقایقی پیش وارد ...
آیا پوتین می‌تواند؟

آیا پوتین می‌تواند؟

اتحاد جماهیر شوروی به دلایلی که غربی‌ها دوست دارند به آن اشاره کنند از هم فرونپاشید بلکه ...
پریدن مرغ از سفره‌ها

پریدن مرغ از سفره‌ها

 مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی ایران می‌گوید: اکنون قیمت مرغ زنده در بازار به‌طور ...