تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۵
کد مطلب : ۴۴۷۷۶۲
کبنا گزارش می دهد؛

ملاقات مردمی استاندار برگزار شد + تصاویر

۰
کبنا ؛استاندار کهگیلویه و بویراحمد در ملاقات عمومی با مردم در جریان مشکلات آنان قرار گرفت.
به گزارش کبنا نیوز از یاسوج، سیدعلی احمدزاده در چهارمین برنامه ملاقات عمومی خود در سال جاری با تعدادی از مردم مناطق مختلف استان در جریان مشکلات و خواسته های آنها قرار گرفت و دستورات لازم را برای حل این مشکلات صادر کرد.
در این دیدار متقاضیان مشکلات معیشتی، مالی، شغلی، برگشت به کار، درخواست زمین در شهرک صنعتی برای ایجاد طرح تولیدی، تسهیلات و فرآیند بانکی و مشکلات حوزه کشاورزی خود را مطرح کردند و بر لزوم توجه به خواسته های خود تاکید داشتند.
حاجی زاده معاون هماهنگی امور عمرانی، عسکری معاون هماهنگی امور اقتصادی، حسینی مدیرکل حوزه استاندار و مشکینی مشاور استاندار در امور ایثارگران حضور داشتند.
استاندار کهگیلویه وبویراحمد در این دیدار مردمی به خواسته های ۲۵ نفر از مراجعین پاسخ داد و به مدیران مربوط دستورات لازم را برای حل مشکلات آنها صادر کرد.
ملاقات عمومی استاندار کهگیلویه وبویراحمد به صورت دوره ای  و رو در رو و روزهای شنبه هر هفته در محل دفترش برگزار می شود.
در این دیدار دکتراحمدزاده خود را حامی جامعه ورزشی استان دانست و به شرکت های قدر استان تاکید کرد: اسپانسر و حامی تیم های ورزشی استان باشند بخصوص تیم هایی که در لیگ برتر قرار دارند.
استاندار کهگیلویه وبویراحمد به اهمیت تولید و رونق اشتغال، سرمایه گذاری و اولویت بخش اقتصادی اشاره کرد و به مدیران دستگاه های اجرایی تاکید کرد که در اجرای طرح ها از محصولات و تولیدات داخلی استان استفاده کنند به شرطی که علاوه بر داشتن استاندارد لازم، توان رقابت با دیگر تولیدات را داشته باشند.
احمدزاده ، اجرای دقیق و کامل قوانین حوزه ایثارگران را خواستار شد و گفت: همه دستگاه های اجرایی موظف و ملزم به رعایت و اجرای صددرصدی قوانین حوزه ایثارگران در تمام زمینه ها هستند.
استاندار کهگیلویه وبویراحمد عنوان کرد: همه دستورات صادر شده برای رفع مشکلات عمومی، خصوصی و انفرادی در برنامه های ملاقات عمومی براساس قانون صادر می شوند و پیگیری خواهند شد و لازم الاجرا هستند.
نام شما

آدرس ايميل شما

شکر تلخ

شکر تلخ

دلار ارزان واردات، قیمت پایین کالا و قاچاق کلیدواژه‌هایی هستند که دولت با آن قیمت‌ها ...
زید آبادی: آنچه نباید می‌شد! / گرگ‌ها در برهوت در پی‌مان گذاشته‌اند!

زید آبادی: آنچه نباید می‌شد! / گرگ‌ها در برهوت در پی‌مان گذاشته‌اند!

احمد زیدآبادی در کانال تلگرامی خود نوشت: ولایتی به صراحت اعلام کرد که نهادهای مدنی تهدیدی ...
۶ ماده مغذی مورد نیاز بدن در پیری

۶ ماده مغذی مورد نیاز بدن در پیری

اسیدهای چرب امگا ۳ می‌توانند عوامل خطر بیماری قلبی مانند فشار خون بالا و‌تری گلیسیرید ...