تاریخ انتشار
دوشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۹
کد مطلب : ۴۴۵۲۱۲
با حضور مسئولان صورت گرفت

کلنگ زنی مجتمع خد ماتی رفاهی بین راهی گچساران+تصاویر

۰
کبنا ؛آیین کلنگ زنی مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی گچساران با حضور فرماندارگچساران، معاون اقتصادی استاندار، مدیران کل آب منطقه ای ، میراث فرهنگی و گردشگری، صمت، مدیرعامل شرکت پخش فرآورده ای نفتی و جمعی از روسای ادارات گچساران در جاده گچساران، دهدشت(خیرآباد) به زمین زده شد.
 
معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه کلنگ زنی این طرح  اظهار کرد: این طرح با محوریت گردشگری و جایگاه سوخت عملیات اجرایی این طرح آغاز شد.
سید احسان عسکری با اشاره به اینکه مجتمع خدماتی  رفاهی  بین راهی گچساران با مشارکت مالی و اعتباری بانک توسعه تعاون کلنگ زنی شد، بیان کرد: فاز اول این طرح با اعتبار چهل و هشت میلیارد ریال عملیات اجرایی آن آغاز شد.
وی تصریح کرد: در این طرح دو سکو بنزین و دو سکو نفت و گاز  ایجاد خواهد شد.
عسکری عنوان کرد: با افتتاح فاز نخست این مجتمع خدماتی و رفاهی زمینه اشتغال بیست نفر ایجاد خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه در زمینه گردشگری این طرح چهار سوئیت برای گرد‌شگران احداث خواهد شد گفت: طرح مجتمع خدماتی و رفاهی در زمینی به متراژ هشت هزار متر مربع که افزون بر پانصد متر مربع به طرح گردشگری و مابقی به پارکینگ و جایگاه سوخت اختصاص داده می شود.
معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: تا کنون بیست میلیارد  ریال سرمایه شخصی و سی و هشت میلیارد ریال تسهیلات بانکی به این طرح اختصاص داده ‌شده است.
عسکری بیان کرد: برای تکمیل این طرح مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی گچساران به پنجاه میلیارد ریال اعتبار نیاز است و فاز نخست مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی گچساران در هفته دولت سال آینده افتتاح خواهدشد.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

نشئه درد

نشئه درد

به اجبار پدرم ازدواج کردم و به اجبار همسرم مواد مصرف کردم، اما به‌خاطر فرزندانم پاک شدم ...
برجام در دسترس؟

برجام در دسترس؟

«ایران و آمریکا به میز مذاکرات بازخواهند گشت»؛ خبری که دیروز جوزپ بورل در نشست خبری خود ...
نظر عباس عبدی در باره تجمع نوجوانان شیراز

نظر عباس عبدی در باره تجمع نوجوانان شیراز

بهتر است از برگزار‌كنندگان تشكر كنيد كه چشم‌ها را به اين واقعيت‌ها آشنا كردند. جلوگيري ...