تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۲
کد مطلب : ۴۴۳۶۹۲
رئیس تعزیرات حکومتی شهرستان بهمئی خبر داد

برگزاری گشت مشترک تعزیرات حکومتی و بازرسین ادارات به منظور نظارت بر واحدهای صنفی و توزیعی شهرستان بهمئی

۰
کبنا ؛رئیس تعزیرات حکومتی شهرستان بهمئی از گشت مشترک بازرسی با همکاری تعزیرات حکومتی و بازرسین ادارات صمت، جهاد کشاورزی، شبکه بهداشت و درمان، اتاق اصناف و اعضای بسیج اصناف از واحدهای مختلف صنفی خدماتی و توزیعی شهرستان بهمئی خبر داد.
به گزارش کبنا، ارسلان عباسی رئیس تعزیرات حکومتی شهرستان بهمئی گفت: گشت مشترک بازرسی و با همکاری تعزیرات حکومتی و بازرسین ادارات صمت، جهاد کشاورزی، شبکه بهداشت و درمان، اتاق اصناف و اعضای بسیج اصناف در برنامه های زمانبندی و مشخص شده طبق مصوبات ستاد تنظیم بازار و کمیته اقدام مشترک تنظیم بازار در مورخه ۲۹ دیماه ۱۴۰۰ از واحدهای مختلف صنفی خدماتی و توزیعی شهرستان بهمئی بعمل آمد که منجر به تشکیل ۱۲ پرونده تخلفاتی شامل گرانفروشی، عم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و عدم ارائه فاکتور خرید و کم فروشی گردید.
خط قرمز تعزیرات حکومتی عبور از حقوق مسلم مصرف کنندگان است و بازار شهرستان محل مانور متخلفین از قوانبن نظام صنفی و تعزیرات حکومتی نمی‌باشد.
در بحث خبازان به پرونده‌های متخلفین و کم فروشان رسیدگی و علاوه بر جزای نقدی به نصب پارچه و بنر بر سر در محل کسب بعنوان متخلف صنفی در دید عموم محکوم و حکم اجرا گردید.
جا دارد از همکاری اعضای محترم ستاد تنظیم بازار بالاخص فرماندار محترم و نهادهای نظامی و انتظامی و بازرسین مربوط و بسیج اصناف که در راستای برگزاری جلسات کمیته اقدام مشترک تنظیم بازار نهایت همکاری را جهت برقراری نظم وکنترل بازار انجام دادند تقدیر و تشکر نماییم.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

درد دارو

درد دارو

سه ماه از ابتدای سال گذشته و نظام بهداشت و درمان ایران همچنان منتظر راهکارهای گره‌گشای ...
نشئه درد

نشئه درد

به اجبار پدرم ازدواج کردم و به اجبار همسرم مواد مصرف کردم، اما به‌خاطر فرزندانم پاک شدم ...
برجام در دسترس؟

برجام در دسترس؟

«ایران و آمریکا به میز مذاکرات بازخواهند گشت»؛ خبری که دیروز جوزپ بورل در نشست خبری خود ...