تاریخ انتشار
پنجشنبه ۴ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۰۵
کد مطلب : ۴۲۸۸۸۳
کبنا گزارش می‌دهد

راه‌اندازی مرکز دندانپزشکی روستای چین لوداب / قدردانی مردم از مسوولان ( + فیلم و عکس )

۲
کبنا ؛بخش خدمات دندانپزشکی مرکز بهداشتی درمانی شهید چمانده دهستان چین با حضور محمد یزدان پناه رییس شبکه بهداشت و درمان بویراحمد افتتاح شد.
به گزارش کبنا از لوداب، امروز (چهارشنبه 3 آذر ماه 99) با حضور محمد یزدان پناه رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بویراحمد، بخش خدمات دندانپزشکی مرکز بهداشتی درمان شهید چمانده دهستان چین افتتاح شد.
یزدان پناه در حاشیه این آئین با تبریک روز پرستار، اظهار داشت: کادر درمانی و پرستاران ما این روزها شجاعانه در خط مقدم دفاع از سلامت مردم قرار دارند که باید زحمت آنها را پاس بداریم.
وی افزود: بخش دندانپزشکی شبکه بهداشت روستای چین به منظور رفاه حال مردم این روستا افتتاح شد و خدماتی را به مردم خوب این منطقه می‌دهد.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بویراحمد در ادامه اضافه کرد: با توجه به صعب العبور بودن روستای چین لوداب و جمعیت بالای این روستا، راه اندازی مرکز دندانپزشکی در شبکه بهداشت و درمان چین ضروری به نظر رسید که الحمدالله این مرکز اکنون برپا شده است.
   
فیلم) شروع به کار بخش دندانپزشکی شبکه بهداشت و درمان شهید چمانده روستای چین بخش لوداب

وی افزود: یک دندانپزشک ثابت در این شبکه به ارائه خدمات می‌پردازد. علاوه بر خرید دستگاه یونیت، با اعتباری بالغ بر 300 میلیون تومان تجهیزات مورد نیاز دندانپزشکی برای این مرکز خریداری شده است.
یزدان پناه در ادامه گفت: مردم شایسته بهترین خدمات هستند و امیدواریم بتوانیم خدمات پزشکی را در سطح شهرستان بویراحمد توسعه بدهیم.
وی در ادامه به مردم با اشاره به شیوع ویروس کرونا، توصیه کرد که مردم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی زنجیره این بیماری را قطع کنند.
سیده اعظم کاظمی مسوول واحد دهان و دندان مرکز بهداشت و درمان شهرستان بویراحمد نیز در این آئین بر ارائه خدمات بهتر به مردم تاکید کرد و اظهار داشت: از آقای یزدان پناه رئیس علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد و همچنین آقای یزدان پناه رئیس مرکز بهداشت و درمان بویراحمد به جهت اینکه توجه ویژه‌ای به مناطق محروم دارند، تشکر و قدردانی می‌کنم.
وی گفت: با دندانپزشک مستقر در این مرکز خدمات گوناگونی در حوزه دهان و دندان ارائه می‌دهند.
مرکز خدمات دندانپزشکی روستای چین بخش لوداب با بهترین تجهیزات و جدید راه‌اندازی شد، این اقدام دانشگاه علوم پزشکی مورد استقبال مردم این منطقه قرار گرفت و از مسوولان قدردانی کردند.
--------------------------

محمد امین سجادی مقدم
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
استان ما نسبت به سایر استانها در وضعیت بسیار بسیار بسیار وخیم و ناعادلانه ای قرار گرفته است.استان دچار محرومیت شدید در اشکال و صور مختلف و ابعاد گوناگون توسعه هست.فقر شدید نبود زیرساخت های رفاهی و حمایت اجتماعی و رفاه اجتماعی نبود امکانات پزشکی درمانی بهداشتی امدادی در استان.نبود آموزشگاه های مختلف قوی در استان نبود زیرساخت های فرهنگی و بهزیستی در استان نبود زیرساخت مالی و اقتصادی در استان نبود زیرساخت مخابراتی و ارتباطی و اینترنتی نبود توسعه جاده ها و راهها نبود راه آهن در استان و شهرستان های استان نبود زیرساخت های لازم دانشگاه پیشرفته و با کیفیت نبود زیرساخت های ورزشی و تفریحی در استان نبود کیفیت در برق و انرژی و آب استان.
Iran, Islamic Republic of
و بقیه نقاط شهرسان بویراحمد هم هیچ..
نامه سعید محمد به داوطلبان ریاست‌جمهوری

نامه سعید محمد به داوطلبان ریاست‌جمهوری

. با توجه به نکات عرض‌شده، می‌توان انتخابات پیش‌رو را که در آغازین سال‌های گام دوم انقلاب ...
آژیر قرمز خودکشی

آژیر قرمز خودکشی

14 ماه می‌شود که کرونا در کشور می‌تازد و مردم مجبور به کاهش مراودات، خانه‌نشینی و انزوا ...
این ۵ وسیله در حالت خاموش هم برق مصرف می‌کنند

این ۵ وسیله در حالت خاموش هم برق مصرف می‌کنند

آیا می‌دانستید لوازم خانگی می‌توانند یک زندگی «پنهان» داشته باشند و حتی زمانی که دکمه‌ ...
فایل های مرتبط