تاریخ انتشار
پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۱۰
کد مطلب : ۴۲۶۱۳۶
در مراسمی با حضور مسئولان کهگیلویه و بویراحمد:

شهردار نمونه کهگیلویه و بویراحمد تجلیل شد ( + تصاویر )

۲
کبنا ؛نشست تجلیل از فعالان گردشگری در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
 
به گزارش کبنا، روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد، مجید صفایی شامگاه چهارشنبه ( 9 مهرماه 99 ) در این مراسم با اشاره به اینکه گردشگری محور اصلی توسعه در کهگیلویه و بویراحمداست، افزود: «فعالان گردشگری، سرمایه گذاران، شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهر و روستا در توسعه اقتصادی و فرهنگی استان نقش بسزایی دارند.»
 صفایی با اشاره به اینکه ظرفیت‌های گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد قابل مقایسه با بسیاری استان‌ها نیست گفت: «آماده هر گونه همکاری و مشارکت با سرمایه گذاران و فعالان بخش گردشگری برای افزایش زیر ساخت‌ها و توسعه این صنعت اشتغالزا در استان خواهیم بود.»
 او با اشاره به شعار امسال هفته گردشگری (گردشگری وتوسعه روستایی)، گفت: «با برنامه ریزی‌های انجام شده پرداخت تسهیلات ملی ارزان قیمت بوم گردی به سرمایه گذاران در روستاهای کهگیلویه و بویراحمد در اولویت کاری این اداره کل خواهد بود.»
 مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: «واحدهای بوم گردی زود بازده هستند و ایجاد آن‌ها راهکاری مناسب برای توسعه گردشگری و معرفی بهتر استان به گردشگران در ایران و خارج از کشور است.»
صفایی گفت: در حوزه گردشگری کرونا آسیب های فراوانی به تاسیسات وارد کرد و از آن جایی که ویروس کرونا در سطح جهانی گسترش پیدا کرده، و همه جا را فرا گرفته صنعت گردشگری در ایران و استان ما مصون از این آسیب‌ها نمانده به همین دلیل آسیب های زیادی در حوزه گرشگری داشتیم.
صفایی با اشاره به اینکه ظرفیتهای گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد قابل مقایسه با بسیاری استان‌ها نیست گفت: در استان ۲۵۰۰ اثر تاریخی وجود دارد که از این تعداد ۱۷۰۰ اثر ثبت ملی شده و در صدد هستیم که آثاری بیشتری را از استان به ثبت ملی برسانیم.
وی با بیان تحول در زیر ساخت های ایجاده شده در صنعت گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: در مسیر جهش تولید ۹ پروژه گردشگری در استان مصوب شده که برای این ۹ پروژه ۱۳۰ میلیارد تومان اختصاص داده شده و در کنار بعضی از این پروژه‌ها بر اساس رایزنی‌ها و هدف‌گذاری‌های انجام شده، بنیاد علوی در زمینه تکمیل طرح های گردشگری مشارکت و سرمایه‌گذاری می‌کند.
وی با تاکید براینکه ظرفیتهای بی شمار گردشگری در استان وجود دارد گفت: باید در تمام روستاها بوم گردی را فعال کنیم و با دادن تسهیلات ارزان قیمت و پای کار آمدن مردم بنا به ظرفیت ها،توسعه گردشگری روستایی را رونق دهیم.
مدیرکل گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی خطاب به سرمایه گذاران اظهار کرد: آماده هر گونه همکاری و مشارکت و ارائه تسهیلات در راستای تکمیل و بهره‌برداری از طرح‌های گردشگری در استان هستیم و در این زمینه اقدامات لازم را به صورت فوری انجام می‌دهیم.
وی افزود: با سرمایه گذاری و همچنین ظرفیت‌ها و قابلیت‌های بالایی که در استان در حوزه گردشگری وجود دارد، و با بهره‌برداری از ین طرح‌ها رونق و توسعه اشتغال را فراهم خواهیم کرد.
این مسوول در این نشست که به منظور تجلیل از شهردار نمونه سیسخت در حوزه گردشگری و با حضور اعضای شواری این شهر تشکیل شد، گفت: دکتر فرد شهردار سی‌سخت با وجود همه مشکلات درآمدی و نبود اعتبار با مکانیزم خوب مالی توانسته در حوزه گردشگری به عنوان شهردار نمونه شناخته شود.
در پایان این مراسم از شهردار سی سخت به عنوان شهردار نمونه حوزه گردشگری و مدیر هتل پارسیان یاسوج برای خدمات دهی با کیفیت به گردشگران تجلیل شد.
گفتنی است، شورای اسلامی شهر سی سخت در پایان این‌ نشست، از تلاش های دکتر علی فرد شهردار سی سخت، تجلیل و قدردانی به عمل آورند.
نام شما

آدرس ايميل شما

دنا نشین
Iran, Islamic Republic of
خیلی فکر کردم که این تجلیل بابت چه خدماتی بود با یکی از دوستان شورای شهر تماس داستیم گفتند امسال محصولات باغی سیسخت بدلیل حضور پر خیر و برکت دکتر خوب بود به این دلیل مورد تفقد قرار گرفت!!!! ما هم به نوبه خود قدر دان این همه تلاش و مساعی هستیم.مبارکباد به ایشان و دگر زحمت کشان عرصه خدمت و گردشگری استان.
محمدی
Iran, Islamic Republic of

مدیرکلی که باشد که باید فاتحه آن دستگاه را خواند گردشگری با آمدن اقای صفایی به بدترین دوران خود خواهد رسید این گوی و این میدان بابا بروید گذشته اقای صفایی را مرور کنید در زمان اقای مرادی ببینید چه بر سر میراث آورده .که بر میراث نیاورده است . شاهنامه آخرش خوش است .
«مومو» را با کودکان خود آشنا کنید

«مومو» را با کودکان خود آشنا کنید

قدیم‌ترها والدین که می‌خواستند کودکان خود را بترسانند از «لولو خورخوره» برای آنها می‌گفتند ...
(عکس) ورزشکار منکر کرونا بر اثر ابتلا به آن درگذشت

(عکس) ورزشکار منکر کرونا بر اثر ابتلا به آن درگذشت

دیمیتری استاژوک ورزشکار مشهور بدنسازی در پست اینستاگرام خود نوشت: من همان کسی هستم که ...
آیا روحانی تاریخ را تحریف کرده است؟

آیا روحانی تاریخ را تحریف کرده است؟

دولت حسن روحانی که در این شرایط سخت اقتصادی تمام تلاش خود را به کار بسته است تا بتواند ...