تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۰۷
کد مطلب : ۴۲۲۸۷۷
گزارش از مردم؛

طلسم حل مشکلات کانال 108دستگاه دوگنبدان کی باز می شود؟

۰
کبنا ؛
کانال رزمندگان-۱۰۸ دستگاه مدت مدیدی با مشکلات مختلف روبرو بوده است و ساکنان محله طی سالهای گذشته نسبت به رفع مشکلات کانال بارها به شهرداری مراجعه کرده اند. نبود دیوار مناسب و کف استاندارد و خطرات ناشی از نبود آن، بیش از همه بوی تعفن و حشرات موذی این کانال، سالها موجب آزار و اذیت ساکنان همجوار این کانال بوده است. سال گذشته شهرداری نسبت به دیوارکشی این کانال اقدام کرد، اما نیمه کاره رها و دیوارکشی این کانال نیز حاشیه ساز شده است.
یکی از ساکنان این محله در گفت و گو با خبرنگار کبنا گفت: الان حدود ۴ ماه است که این دیوارکشی به صورت نیمه کاره رها شده و وضعیت آن از حالت قبل بدتر شده است.
وی در ادامه گفت: سالها بوی تعفن و حشرات موذی را تحمل کردیم و بارها گزارش مشکلات این کانال را به شهرداری داده ایم، سال گذشته دیوارچینی کانال صورت گرفت ولی نیمه کاره رها شده، الان 4 ماه است که سنگ ها جلوی منازل ریخته شده و کسی هم چاسخگو نیست.
این شهروند و ساکن منطقه 108 دستگاه علت نیمه کاره ماندن پروژه را اختلافات شهرداری و پیمانکار عنوان کرد و گفت: متاسفانه وقتی در کارها خللی می افتد این مردم عادی هستند که بیشترین ضرر و زیان به آنها وارد می شود، و روند کارها بیش از پیش کند می شود.
وی گفت: از شهردار محترم شهر دوگنبدان خواستاریم رسیدگی به این کانال را که سالها با مشکلات عدیده ای روبرو بوده را در اولویت قرار دهند تا اینطور کار مجموعه شهرداری زیر سوال نرود و شهروندان از شهرداری رضایت داشته باشند.
نام شما

آدرس ايميل شما

سید محمد
Iran, Islamic Republic of
کاش آسفالتش رو هم مطرح می‌کردید که نصفه رها شد
کل گچساران روکش جدید کشیدن به 108 که رسید نیمه کاره رهاش کردن
اعلام مشروطیت سرآغاز راه ناهموار قانونگرایی

اعلام مشروطیت سرآغاز راه ناهموار قانونگرایی

سالروز صدور فرمان مشروطیت، یادآور تلاش پیوسته ملتی باورمند، دادجو و آزادیخواه است که ...
فرار ‌ با پاسپورت تقلبی

فرار ‌ با پاسپورت تقلبی

حاشیه‌های چهاردهمین جلسه محاکمه مدیرعامل سابق شرکت بازرگانی پتروشیمی و ١۴ متهم دیگر، ...
ماجرای انتقاد شدیدالحن از علی مطهری در مجلس چه بود

ماجرای انتقاد شدیدالحن از علی مطهری در مجلس چه بود

«بی‌خاصیت و همیشه طلبکار» این د‌‌‌و صفت تازه‌ترین هجمه عضو جبهه پاید‌‌‌اری به علی ‌مطهری ...