تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۴۰
کد مطلب : ۴۲۱۰۲۹
کبنا گزارش می‌دهد

رزمایش همدلی و احسان بسیج دانشجویی به یاد 88 دانشجوی شهید کهگیلویه و بویراحمد ( + تصاویر )

۰
کبنا ؛ رزمایش همدلی و احسان بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور جانشین سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد و رئیس دانشگاه یاسوج برگزار شد.
مسعود پرهیزگار رئیس بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد در این باره گفت: خداوند جهادگران را به کسانی که نشسته‌اند و کاری برای هم نوعان خود انجام نمی‌دهند، ترجیح می‌دهد.
وی گفت: هر چند ویروس کرونا منحوس بود اما برکتی در دل آن بود که همدلی مومنانه مد نظر مقام معظم رهبری نمونه بارز این برکت است.
وی افزود: از همان آغاز یکی از کارگروه‌های ما کمک به محرومان بود که با فرمان مقام معظم رهبری به همدلی مومنانه رسیدیم و در قالب ۱۲ تا ۱۵ گروه جهادی پای کار آمدند و امروز تحت عنوان یادبود شهدای دانشجویی استان اقدام به توزیع ۱۰۰۰ بسته معیشتی به یاد  ۸۸ شهید گلگون کفن دانشجو داریم که سراسر زندگی آن‌ها مجاهدت است و از جان خود برای این ملت گذشتند.
این مسوول گفت:بسیج دانشجویی و دانشجویان جهادی از همان ابتدای شیوع ویروس کرونا شب و روز نشناختند و در قالب برنامه‌های مختلف در ۷ عرصه و ۴ کارگروه اقدام کردند.
وی گفت: امروز هم باید از مال و جان خود برای این ملت بگذریم و حرکت کوچکی است در برابر اقدامات ملت ایران که زخمی را التیام ببخشیم.
نام شما

آدرس ايميل شما

پشت پرده اهانت به مقدسات

پشت پرده اهانت به مقدسات

سال‌هاست که غرب آن روی سکه خویش که توحش و عدم پایبندی به ارزش‌های انسانی است را بی‌پیرایه ...
واکنش رهبری با دیدن یک دختر و پسر در کوه + فیلم

واکنش رهبری با دیدن یک دختر و پسر در کوه + فیلم

رهبری همواره بر ورزش کوهنوردی تاکید دارند، و در این خصوص گفته اند: «کوهنوردی ورزشی است ...
افکار عمومی را بازی ندهیم

افکار عمومی را بازی ندهیم

ضرورت تعامل قوا برای ترسیم یک مسیر اصولی در جهت گام برداشتن برای حل مشکلات کلان کشور ...