تاریخ انتشار
سه شنبه ۵ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۰۹
کد مطلب : ۴۱۹۱۶۶
گزارش تصویری

مقابله با کرونا در روستا‌های گچساران+تصاویر

۲
کبنا ؛ درپی وقوع بحران بیماری کرونا ویروس در نقاط مختلف جهان، شیوع این بیماری در ایران وگستردگی آن در تمام استان‌های کشور، موضوع مدیریت پیشگیری، هشدار و درمان بیماری ویروس کرونا را با مشکل روبه‌رو ساخته و در صورتی که در زمان مناسب، اقدام مناسب اعمال نشود، چه بسا ابعاد فاجعه انسانی این ویروس نیز غیر قابل تصور باشد.
اما در کنار مقابله با این ویروس در مناطق مختلف شهری ،این موضوع در روستاها نیز با جدیت دنبال می شود و گروهای جهادی بسیج همراه با اهالی روستاها اقدام به ضدعفونی‌کردن خیابان‌ها، معابر روستایی و کنترل ورودی های مناطق روستایی مشارکت می کنند.
هرچند باید توجه داشت که با در نظر گرفتن چنین اقداماتی برای مبارزه با "کووید 19"،تنها انتظاری که از روستاییان بومی ساکن در دیگر مناطق شهرستان و استان نیز می رود این است که در این شرایط به این مناطق روستایی سفر نکنند و دیدار با اقوام خود را به زمان دیگری موکول کنند.
درادامه تلاش جهادگران پایگاه های بسیج شهیداحمدکاظمی روستای چهاربیشه سفلی و شهیداحمدمحمدی روستای انجیرسیاه، آبچیرک، آب توت و پایگاه بسیج شهدای سعادت آباد، پایگاه شهید محمد باقر صدر روستاهای لیشتر  را درخط مقدم مبارزه با کرونا ویروس در ورودی این روستاها  مشاهده کنید.
گفتنی است: احمد باهوش و امید علی دانا از اعضای شورای بخش مرکزی شهرستان گچساران از ایستگاه های کنترل و بازرسی های این روستاها بازدید کردند.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

ناشناس a
Iran, Islamic Republic of
از روستای آرو پایتخت بویراحمد گرمسیر و دیل و مارین و ....گزارش تهیه کنید لطفا
بهترین انیمیشن‌های سال را بشناسید

بهترین انیمیشن‌های سال را بشناسید

انیمیشن‌ها شاید تنها جذابیتی باشند که از کودکان خردسال تا سالمندان را سرگرم می‌کنند. ...
خطر کرونا در عید نوروز؛ بایدها و نبایدها

خطر کرونا در عید نوروز؛ بایدها و نبایدها

عید از راه رسیده است و امسال مانند سال‌های قبل نمی‌توانیم به گردش برویم. عید نوروز سال ...
۶ نکته تجربی درباره کرونا

۶ نکته تجربی درباره کرونا

هر چه زمان می گذرد، بیرون رفتن خطرناک تر و پر ریسک تر می شود چون تعداد افراد ناقل ویروس ...