تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۴
کد مطلب : ۴۱۸۰۱۵
کبنا گزارش می‌دهد

زارعی در مارگون: من مرد سختی‌ها هستم / کسانی که به فکر مارگون نبودند، برای شهرستان شدن مارگون سنگ‌اندازی می‌کردند، اما مارگون شهرستان شد / آیا زارعی زور رستم دارد

۲
کبنا ؛نطق انتخاباتی غلام محمد زارعی نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا در شهر مارگون برگزار شد.
به گزارش کبنا از یاسوج، صبح امروز ( سه شنبه 29 بهمن ماه 98) نطق انتخاباتی غلام محمد زارعی نامزد انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا در شهر مارگون برگزار شد، و اظهار کرد: آمده‌ام که به مردم مارگون بگویم عهدی که با شما بستم به فضل الهی تحقق پیدا کرد و مارگون شهرستان شده است و ان شاء‌الله به زودی مقدمات آن انجام می‌گیرد.
زارعی بیان کرد: اگر چه رسیدن به تحقق وعده‌ها کار بسیار سختی بود که با کارشکنی‌های زیاد مواجه شد که حتی در درون مارگون برای توسعه این شهرستان کارشکنی کردند.
 زارعی در ادامه گفت: باید اکنون سر درب شهرستان شدن مارگون نصب می‌شد، اما متاسفانه کسانی که نه به فکر مارگون بودند، نه برای پیشرفت مارگون فکر می‌کردند و فقط به منافع انتخاباتی فکر می‌کردند همواره سنگ اندازی می‌کردند.
 وی با بیان اینکه با عهدی که با مردم مارگون بستم، کوتاه نیامدم عنوان کرد: بیش از ۱۵۰ جلسه کارشناسی با دولت، وزرا و اشخاص مختلف تشکیل دادم و چندین بار در مجلس برای این خواسته شما نطق کردم، این کاری که برای شهرستان شدن مارگون انجام شد معادل همه کارهایی است که در سراسر حوزه انتخابیه و حتی استان انجام شده است.
 نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه بویراحمد، دنا و مارگون در ادامه خاطرنشان کرد: به همین خاطر اعلام می‌کنم مردان و زنانی که در بخش مارگون، شاید به دلیل ملاحظات نتوانستند در این جلسه حضور پیدا کنند قلب آنها با شماست و شما را همراهی خواهند کرد.
غلام محمد زارعی ادامه داد: مارگون امروز در سراسر جغرافیای ایران بعنوان یک شهرستان شناخته شده است، امورات این شهر و بخش تحت عنوان شهرستان انجام خواهد شد در کنار این شهرستان بخش زیلایی و دهستان‌های جدید شکل گرفته است که کار بسیار بزرگی است.
زارعی اضافه کرد: ساعت‌ها وقت، صدها مکاتبه و جلسه، فریاد زدن‌ها و دادخواهی که مردم مارگون بزرگ هستند، یکی از کاندیداها که انسان بسیار محترمی هست طی یک پیامک برای من نوشت که حتماً زور رستم گونه‌ای داشتی که این اتفاق بزرگ را انجام دادید.
 زارعی گفت: من جواب دادم نه عظمت و بزرگی مردم مارگون بدور از تعصبات به حق خود رسیدند، ما باید از جغرافیای محدود عبور کنیم منم فرزند مارگون و لوداب هستم، من ساعتهای طولانی برای پیگیری مطالبات مردم این منطقه در جای جای مناطق یاد شده حرکت کردم.
 زارعی ادامه داد: کارخانه سیمان که در مجاورت شماست و حداقل ۳۰۰ نفر را مشغول بکار کرده است راحت ایجاد نشده است، یک کار مداوم و خستگی ناپذیر و بدون هیاهو بر اساس منطق در این منطقه انجام شد.
 نماینده دو دوره مجلس تصریح کرد: آینده درخشان دیگری در انتظار مارگون است، طرح‌های یزرگی برای مارگون پیش بینی کردم در سالهای آینده شاهد تحولات بیشتری در مارگون خواهید بود.
 غلام محمد زارعی تشریح کرد: بدانید رقابت‌ها محدود و رفاقت‌ها بی انتها خواهد بود ارتباطات اجتماعی که در سراسر بویراحمد برقرار است، مارگون را به یاسوج، یاسوج را لوداب، لوداب را زیلایی، زیلایی را به پاتاوه پیوند داده است، ما در بویراحمد منسجم و یکپارچه هستیم، مارگون و لوداب را خواهیم ساخت.
زارعی گفت: وقتی که می‌توانم ظرف کمتر از ۸ سال اعتبارات منطقه را به ۲۰ برابر افزایش دهم، وقتی که در ۸ سال گذشته علیرغم همه مشکلات اقتصادی و تحریم بالغ بر ۶۰۰ کیلومتر راه روستایی، ده‌ها پروژه آبرسانی اجرا شده است و بیش از ۱۵۰ کیلومتر بزرگراه، بیمارستان‌ها، جاده‌ها این‌ها در دوران سخت هستیم ما مرد روزهای سخت هستیم ما به سختی عادت داریم.
نام شما

آدرس ايميل شما

مارگون
Iran, Islamic Republic of
ببینم توی این انتخابات چند رای اینجا
دنا
Iran, Islamic Republic of
گل فرمودی
بفرما چرادرقضیه سقوط هواپیما ساکت بودی؟صادقانه بگو چرا؟سوالی که مردم هنوز دنبال جواب آن هستند.پالایشگاه شورم ومختار چی شد؟راستی مرکز استان یاسوج میباشدیاگچساران؟سوالاهایی که هنوز بی جواب مانده است.
نردبان دنیا،ماومنی است عاقبت این نردبان افتادنیست
بدبه حال آن کس که بالاتر نشست چون بیفتد استخوانش سخت تر خواهد شکست
Iran, Islamic Republic of
باز دوبار با خودش چند نفر رو برد.همه می دونند مارگون با چه کسی هست.
مارگونی
Iran, Islamic Republic of
صددرصد یا سوم میشه یا چهارم
Iran, Islamic Republic of
باز هم بدور از احساسات خودشه
Iran, Islamic Republic of
3روز مانده تا هتریک... یا زهرا س
Iran, Islamic Republic of
یازهرا س
سپیدار
Iran, Islamic Republic of
تا دیر وانیی بر کنار دو دور رای بهت دادیم گوش بگیر
صادق کرمی
Iran, Islamic Republic of
حاجی خسته نشدی تنهایی
ا
Iran, Islamic Republic of
شعارهای انتخاباتی وطبل توخالی انشااله ندای وحدت بر زروزور وتزویر وپارتی پیروزهست
Iran, Islamic Republic of
ریزش زیاده خیلی زیاد .به امید خدا چهارهی حاجی راستگو😂😂😂😂😂
سبقت «دنا پلاس» از مجلس

سبقت «دنا پلاس» از مجلس

در حالی که مجلس یازدهم با شعار مجلس انقلابی پیشتر با حاشیه پرداختی‌های مجلس به نمایندگان ...
آمریکا تنهاتر از همیشه

آمریکا تنهاتر از همیشه

آمریکا مدعی است به صورت یکجانبه تحریم‌های سازمان ملل علیه جمهوری اسلامی ایران را برقرار ...
مسجد شهیدان گچساران، خونین‌ترین مسجد ایران در نهضت امام خمینی (ره)

مسجد شهیدان گچساران، خونین‌ترین مسجد ایران در نهضت امام خمینی (ره)

بالای سر جنازه که رسیدم. فهمیدم امینی است. حسین امینی متولد اصفهان 19 ساله و ساکن گچساران ...