تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۰
کد مطلب : ۴۱۵۳۸۳
در بازدید از حاشیه رودخانه بشار - بلوار رجا:

انتقاد مدیر کل بحران استان از ساخت و ساز در بستر رودخانه

۰
کبنا ؛
امروز یکشنبه ۱۷ آذرماه ۱۳۹۸، مدیر کل مدیریت بحران کهگیلویه و بویراحمد از حاشیه رودخانه بشار - بلوار رجا مرکز استان  بهمراه جناب مهندس داودی مهر مدیرعامل شرکت آب منطقه ای و معاونین ، حراست و همکاران محترم شان بازدید داشتند و موضوع خیابان ساحلی بلوار رجا یاسوج و خیابانهای که در بستر رودخانه ساخته و منازلی که در حریم رودخانه هر لحظه ممکن است فرو بریزند بررسی و از نزدیک پروژه ایمن سازی شرکت آب منطقه ای را بررسی نمودند.
محمدی تبار گفت : عدم رعایت بستر و حریم رودخانه در ساخت و ساز ها و عدم توجه به حریم و بستر رودخانه در دادن مجوز های ساخت و ساز و همچنین عدم رعایت اصول فنی شهرسازی، طرح تفصیلی و ... طی سالهای گذشته باعث این بحران شده است.
مدیرکل مدیریت بحران گفت : حتی نوع لایه های خاک این تراشه خاکی که در حال ریزش است دقیقا مملو است از پسماند ها و نخاله های ساختمانی و این نشان میدهد که حتی خیابان جلوی این منازل دقیقا در بستر طبیعی رودخانه ساخته شده است.
مدیر کل بحران استان ادامه داد : امروز بسیاری از منازل مسکونی مردم در  معرض خطر و بحران اند - اینکه چه کسانی مجوز داده اند؟ چه کسانی زمین فروخته اند؟ چه کسانی پروانه ساخت داده اند؟ و چه کسانی قانون را رعایت نکرده اند؟ یک روی سکه و روی دیگر آن شهروندانی است که الان در معرض خطر قرار دارند و باید با تدبیر مسئولان ارشد استانی و بخصوص شهرداری  و همکاری و همراهی خودشان این مشکل را حل کرد.
محمدی تبار در پایان ضمن تشکر از اقدامات جهادی شرکت آب منطقه ای استان در جهت ایمن سازی گفت: قاعدتا باید با نظر شورای تامین شهرستان بویراحمد ،شهرداری یاسوج ،شرکت آب منطقه ای ، راه و شهرسازی و البته همکاری و تعامل شهروندان و ساکنان این نقطه - که در بهترین چشم انداز طبیعی و ساحلی زندگی می کنند - یک تصمیم و اقدام عاجل اتخاذ گردد.
نام شما

آدرس ايميل شما

بویراحمد گرمسبر
Iran, Islamic Republic of
دمت‌گرم مدیر نمونه و توانمند و حامی محرومین
ژن معمولی
Iran, Islamic Republic of
این مسولین به کی اعتراض می کنن؟
عزیر شما باید جوابگوی این وضعیت باشید. طلبکارید؟ البته وقتی رییس تان باشد بهترازاین نمیشه .
اعلام مشروطیت سرآغاز راه ناهموار قانونگرایی

اعلام مشروطیت سرآغاز راه ناهموار قانونگرایی

سالروز صدور فرمان مشروطیت، یادآور تلاش پیوسته ملتی باورمند، دادجو و آزادیخواه است که ...
فرار ‌ با پاسپورت تقلبی

فرار ‌ با پاسپورت تقلبی

حاشیه‌های چهاردهمین جلسه محاکمه مدیرعامل سابق شرکت بازرگانی پتروشیمی و ١۴ متهم دیگر، ...
ماجرای انتقاد شدیدالحن از علی مطهری در مجلس چه بود

ماجرای انتقاد شدیدالحن از علی مطهری در مجلس چه بود

«بی‌خاصیت و همیشه طلبکار» این د‌‌‌و صفت تازه‌ترین هجمه عضو جبهه پاید‌‌‌اری به علی ‌مطهری ...