تاریخ انتشار
پنجشنبه ۱۲ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۳
کد مطلب : ۴۳۲۵۸۷
در جمع خبرنگاران مطرح شد

پاسخ محمدپور به سئوالی در رابطه با کنار رفتن سید قدرت حسینی‌بحرینی / منتظر رد صلاحیت کسی نیستم / تا آخر می‌مانم / برای آرامش جامعه و خدمت به مردم آماده‌ام / از آراء طوایف مختلف در سبد رأی من وجود دارد

۲
۰
فایل مرتبط کبنا ؛ریحان محمد پور که از او به عنوان پدیده انتخابات 1400 گچساران و باشت یاد می‌کنند، صبح امروز (پنجشنبه 12 فروردین ماه 1400) همزمان با روز جمهوری اسلامی ایران، با حضور در فرمانداری گچساران برای ماراتن نفس‌گیر انتخابات میاندوره یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه گچساران و باشت نام‌نویسی کرد.
  
فیلم کامل صحبت‌های ریحان محمدپور با رسانه‌ها؛ از سید قدرت حسینی تا نمره به تاجگردون

به گزارش کبنا از دوگنبدان، ریحان محمدپور ده‌بزرگ بعد از ثبت‌نام در انتخابات میاندوره 1400 یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه گچساران و باشت در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سئوالات آنها پاسخ داد.
او پاسخ جالبی به سئوالات خبرنگاران داد. محمدپور در پاسخ به سئوالی در خصوص کنار رفتن «سید قدرت حسینی‌بحرینی» به نفع او، اظهار داشت: ما استقبال می‌کنیم، پیشنهادهای در این رابطه [نشست مشترک با سید قدرت حسینی] داشته‌ایم. هر کسی که احساس می‌کند، به نفع مردم است، و به نفع بنده کنار برود، استقبال می‌کنیم. رمز موفقیت جامعه ما در اتحاد و همبستگی است. با توجه به توانایی‌های که بنده دارم و ارتباطی که در تهران دارم، در این رقابت حضور پیدا کردم و به نظرم به نفع مردم هم باشد.
محمد‌پور ده‌بزرگ گفت: هیچ کدام از کاندیداها را رقیب برای خودم نمی‌بینم، همه اینها، همشهری‌ها و دوستان ما هستند، برادران و خواهران ما هستند. آزمونی هست که مردم برای آن تصمیم می‌گیرند.

   https://cdn.kebnanews.ir/images/docs/files/000432/nf00432587-1.jpg

نامزد انتخابات میاندوره 1400 گچساران و باشت، گفت: مسائل قومی، جناحی و طایفه‌گرایی برای من معنا ندارد و مردم ما خیلی فهیم هستند و پایبند به مسائل قومی و جناحی نیستند و شایسته سالاری را مدنظر قرار می‌دهند. بنده آرا طوایف مختلف را در سبد خودم دارم.
وی افزود: منتظر رد صلاحیت کسی نیستم و اگر بودم، الان اینجا نبودم. تا آخر هستم و می‌مانم، 100 درصد.
محمدپور گفت: برای حفظ آرامش منطقه آمده‌ام، برای خدمت به مردم آماده‌ام و نیامده‌ام که در دو دستگی‌ها قرار بگیرم و آرامش جامعه را بهم بزنم و بر تنش‌‌ها بیفزایم.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
بروباباتوهم
United States
درود بر حاج ریحان محمد پور ده بزرگ ما هستیم کنارت
گوسفند یک میلیارد و سیصد هزار تومانی

گوسفند یک میلیارد و سیصد هزار تومانی

یک قوچ طلایی رنگ در حراجی گوسفندان در ایرلند رکورد گران‌ترین گوسفند را شکست و ۵۲ هزار ...
بازار داغ گمانه‌زنی‌ها درباره کابینه

بازار داغ گمانه‌زنی‌ها درباره کابینه

به زودی دولت سیدابراهیم رییسی کلید پاستور را از حسن روحانی تحویل می‌گیرد و چندی بعد هم ...
سرنوشت نهاد اجماع‌ساز چه می‌شود؟

سرنوشت نهاد اجماع‌ساز چه می‌شود؟

تکلیف نهاد اجماع‌ساز اصلاح‌طلبان که برای انتخابات ریاست‌جمهوری 1400 تشکیل شده بود، وضعیتی ...
1