تاریخ انتشار
جمعه ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۵
کد مطلب : ۴۱۷۸۱۱
کبنا گزارش می‌دهد

فیلم| توصیه‌های «سید رضا عسکری» به اصلاح‌طلبان/ از «محمد بهرامی» حمایت می‌کنیم

۹
۱
کبنا ؛نائب رئیس شورای اصلاح‌طلبان استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: «دکتر «بهرامی» از توانایی‌های خوبی برخوردار است و با توجه به سابقه‌ای که دارد می‌تواند بخش زیادی از مطالبات بویراحمد و دنا و همچنین استان را پیگیری می‌کند و پاسخ دهد.»
  
سید رضا عسکری، نائب رئیس شورای اصلاح‌طلبان استان کهگیلویه و بویراحمد امروز (پنجشنبه 24 بهمن‌ماه) در گفت‌وگوی اختصاصی با کبنا نیوز، ضمن درود به شهدای راه عدالت و آزادی و میهن، اظهار کرد: اصلاح‌طلبان استان به دلیل رد صلاحیت‌های گسترده در انتخابات 98، متأسفانه خیلی دیر به تصمیم واحد رسیدند.
عسکری در ادامه افزود: در حوزه بویراحمد و دنا هم با توجه به رد صلاحیت اصلاح‌طلبان و انتظار برای تائید صلاحیت‌ها بعد از موعد قانونی اعتراض‌ها، تنها یک کاندیدای اصلاح‌طلب در بین کاندیداهای فعلی حضور داشت که توان رقابت در این عرصه را دارد، بنا بر این اصلاح‌طلبان در سطح کشور به دلیل اینکه کرسی‌های زیادی بدون رقابت و بدون حضور اصلاح‌طلبان انتخاباتشان برگزار می‌شد در سطح شوراهای سیاست‌گذاری و شوراهای استان‌ها تصمیم به عدم ارائه لیست گرفتند، اما شورای سیاست‌گذاری به احزاب اختیار دادند که در حوزه‌هایی که کاندیداهای اصلاح‌طلب تائید شده‌اند و توان رقابت دارند در آن حوزه‌ها از کاندیدای اصلاح‌طلب حمایت کنند. لذا در حوزه بویراحمد و دنا هم بین کاندیداهای موجود جناب آقای دکتر «محمد بهرامی» را به‌عنوان کاندیدای اصلاح‌طلب داشتیم که 16 حزب اصلاح‌طلب اقدام به معرفی و حمایت از «بهرامی» کردند.
دکتر «بهرامی» دارای سابقه‌ی مدیریتی و اجرایی موفق و خوبی هستند و از نیروهای تحصیل‌کرده، باسواد و متخصص هستند و همین‌طور از نیروهای اصلاح‌طلب خوش‌فکر و باسابقه‌ی خوبی هستند که در انتخابات دور قبل هم به‌عنوان کاندیدای لیست امید به حوزه بویراحمد و دنا معرفی شد، بنا بر این بر اساس این مؤلفه‌ها بعد از تایید صلاحیت و رد صلاحیت‌های نهایی کاندیداها این 16 حزب تصمیم به معرفی کاندیداها گرفتند و در پایان هم با صدور بیانیه‌ای در روز اول تبلیغات انتخابی «بهرامی» را به‌عنوان کاندیدای اصلاح‌طلب معرفی کردند.
دکتر «بهرامی» از توانایی‌های خوبی برخوردار است و با توجه به سابقه‌ای که دارد می‌تواند بخش زیادی از مطالبات بویراحمد و دنا و همچنین استان را پیگیری می‌کند و پاسخ دهد.
ضمن اینکه رقبای «بهرامی» اصولگرا هستند و تنها ایشان کاندیدای اصلاح‌طلب هست و میتوانیم به‌عنوان یک فرصتی برای موفقیت ایشان باشد؛ البته آنچه بیان شد ملاک‌ها و معیارهای اصلاح‌طلبان متعدد هست و یکی از مؤلفه‌ها این هست که کاندیدا رأی آور باشد و این فرصتی که با حضور سه کاندیدای اصولگرا و یک کاندیدای اصلاح‌طلب در بویراحمد انتخابات برگزار می‌شود، می‌تواند برای پیروزی اصلاح‌طلبان هم فرصت مناسبی باشد.
فعالین سیاسی که مدعی اصلاح‌طلبی بوده‌اند و در این انتخابات به کاندیدای اصولگرا پیوسته اند، درمجموع مهندسی انتخابات توسط نهادهای نظارتی موجب تأخیر و ریزش در جبهه اصلاحات در خیلی از حوزه‌ها نه‌تنها در حوزه بویراحمد و دنا شده است، چون در حوزه‌هایی همچون بویراحمد و دنا ارتباط نزدیک و فعالیت‌های چهره به چهره مؤثر است، بنا بر این کاندیداهایی که از جبهه‌ی اصولگرایی کاندیدا شده‌اند چون مطمئن بودند که تائید صلاحیت می‌شوند و از امنیت کافی برای فعالیت برخوردار بودند در این دوره رد صلاحیت‌ها تا نتیجه‌ی اعتراضات نهایی تلاش‌های زیادی کرده‌اند و برخی از اصلاح‌طلبان تحت‌فشارهای متعدد و به بهانه‌هایی که خیلی از این بهانه‌ها پذیرفته‌شده نیست به کاندیدای اصولگرا پیوستند.
معتقد هستیم که این فضا و مدیریت انتخابات منجر به استحاله‌ی برخی از اصلاح‌طلبان خواهد شد مگر اینکه اصلاح‌طلبان همت کنند و از کاندیدای اصلاح‌طلب حمایت کنند تا از استحاله‌ی نیروهای اصلاح‌طلب جلوگیری شود.
برخی از اصلاح‌طلبان در دوره‌های متعددی در جبهه اصلاح‌طلبان قرار داشت اما متأسفانه تحت تأثیر همین فضای مهندسی که صورت گرفت و البته کم‌کاری و کم توجهی بعضی از اصلاح‌طلبان مؤثر متأسفانه به کاندیدای اصولگرا پیوستند، امیدوارم که آن اصلاح‌طلبان برگردند و با توجه به اینکه دکتر «بهرامی» فردی اصلاح‌طلب هستند و الان بیش از یک ونیم دهه هست که به سمت اصلاح‌طلبان گرایش پیدا کرد و در این جبهه فعالیت دارند و با توجه به سوابقی که در انتخابات‌های گذشته داشته اند، از ایشان حمایت کنند و انشاالله به اردوگاه واقعی خودشان برگردند.
ما خواهان وحدت، انسجام و اتحاد اصلاح‌طلبان هستیم، توصیه می‌کنیم که اصلاح‌طلبان از هرگونه تخریب و تهمت پرهیز کنند، قدر همدیگر را بدانند بداخلاقی نکنند، یکی از مؤلفه‌های مهم اصلاح‌طلبی اخلاق مداری است، اخلاق مداری در حوزه سیاست می‌تواند به ما کمک کند که از ریزش نیروها، حذف و تخریب همدیگر جلوگیری کنیم.
باید صبور باشیم و در کنار هم بمانیم و مطمئن هستم که اگر اصلاح‌طلبان به ارد. گاه اصلی خودشان برگردند ما پیروز انتخابات خواهیم بود.
نام شما

آدرس ايميل شما

اصلاح طلب
Iran, Islamic Republic of
همونجاوایسا تاحمایت کنیم/ اصلا شماازاصلاح طابی چی میدونین کدومتوانایی رو داره بهرامی
اصلاح طلب
Iran, Islamic Republic of
با سلام به اصلاح طلبان توصیه ای داشته باشید
ضمنا بیشترین تخریب نیروهای اصلاح طلب از طرف طرفدار بهرامی انجام گرفته
مطمئن باش ما اصلاح طلبان به بهرامی رای نمی دهیم
نظری
Iran, Islamic Republic of
اصلا جای تو کجای اصلاحاته
نورا
Iran, Islamic Republic of
متاسفانه درحوزه کهگلویه بزرگ منفعت طلبان به اصول گراها پیوستن تا حالا نشده یه اصول گرا بیاد طرف اصلاحات الحق که شایسته ستایشن که به عقیده خود پایبند هستن با وجود اینکه ریقب هستن.ولی اطلاحات ما چی تمام نامرد و پشت پرده کاری نمونه اقای متطقیان و لاهوتی .ما تمام کمال از دکتر بهرامی حمایت میکنیم..
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
کبنا فقط نظرات مناسب تفکر خودت رو میذاری و نظرات رو گزینش میکنی
Iran, Islamic Republic of
پ تو ودرد چی خدای
سجادی
Iran, Islamic Republic of
۱۶ حزب یا ۱۶ نفر مگر حزب داریم. ضمنا نظرات اقای عسکری طایفه ای و فامیلی هست و فقط نظر خودش.اکثر اصلاحطلبان یا رای نمیدن یا هم به استانهاز مجاور میرن تا ب اصلاح طلبان واقعی رای بدن. کار گروهی و حزبی بلد نیست.نقشه های شخصیش و فامیلیش هست. بهرامی اصلاح طلب هم که به روشنفکر اصولگرا پیوست و تشان از مسیر لشتباه دارد.تحلیل همین جوابش هست. اصلاحطلبان واقعی و غیرشعاری در خانه مانده اند. بهرامی قبلا هم در سیستم هدایتخواه اصولگرا بود.یادمان نرفته
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
سید رصا همیشه تو انتخابات برنده را مشخص میکنه مرد اصلاحات فقط باقر
دشت روم
Iran, Islamic Republic of
سید عزیز
شما بهترینی ولی اینو بدون دلیل شهردار شدن بهرامی اجماع با هدایت خواه و شورای شهر بود که اصول گرا بودند بهرامی دنبال اصولگرایان بود و الان منافعش در گرو جبهه اصلاحات بنابراین انتخاب شما قومی و فامیلی است و همه در بویراحمد جبهه را ول کردند و به منفعت پیوستند روحشان شاد و یادشان گرامی باد درود بر سید باقر بدون مرز
اجراهای شب ششم جشنواره موسیقی فجر؛ نغمه‌های چکاوک در تالار وحدت

اجراهای شب ششم جشنواره موسیقی فجر؛ نغمه‌های چکاوک در تالار وحدت

شب ششم از سی‌وپنجمین جشنواره موسیقی فجر، با حضور ۱۲ هنرمند و گروه ایرانی و خارجی در شش ...
اصلاح‌طلبان و لیست‌‌های انتخاباتی

اصلاح‌طلبان و لیست‌‌های انتخاباتی

هرچند برخی گمانه‌زنی‌ها ارائه این ۲ لیست را تاکتیک اصلاح‌طلبان برای رسیدن به لیستی واحد ...
​​​​​​​پیش نویس لایحه همه پرسی در مورد نظارت استصوابی تهیه شد

​​​​​​​پیش نویس لایحه همه پرسی در مورد نظارت استصوابی تهیه شد

این لایحه چارچوب نظارت استصوابی را مشخص می کند و چون باید در قالب همه پرسی در آید، کوتاه ...