تاریخ انتشار
جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۴
کد مطلب : ۴۰۶۸۵۳
فرماندار دنا در گفت‌وگو با کبنا:

39 پروژه با اعتبار 510 میلیارد ریال در شهرستان دنا کلنگ‌زنی و افتتاح می‌شود / از زنان در پست‌های کلیدی بیشتر استفاده شود (+ فیلم )

۰
فایل مرتبط کبنا ؛نادیا صداقت فرماندار دنا مهمان پایگاه خبری کبنا نیوز بود. او در گفت‌وگو با این سایت خبری با اشاره به 40 سالگی انقلاب اسلامی و تبریک دهه فجر و گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، اظهار کرد: در ایام دهه فجر 39 پروژه‌های عمرانی و اقتصادی با اعتبار 510 میلیارد ریال افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شوند.
صداقت افزود: پروژه‌های کلنگ‌زنی با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد تومان انجام می‌گیرد.
وی با اشاره به اعتماد استاندار و نماینده مجلس به مدیریت زنان، اظهار کرد: سعی‌ کردم در این مدت کارها را به خوبی پیگیر کنیم و الحمدالله در این شهرستان امنیت بالایی وجود دارد.
فرماندار دنا با اشاره به پروژه بیمارستان‌های سی‌سخت و پاتاوه، اظهار کرد: بالغ بر 4 میلیارد تومان برای پروژه بیمارستان سی‌سخت در نظر گرفته شده است که امید می‌رود دانشگاه علوم پزشکی استان عملیات اجرایی آن را شروع کند.
صداقت در بخش دیگری از سخنان خود گفت: روزانه مشکلات مردم از جمله آبرسانی، جداول کشاورزی و جاده‌های ارتباطی و سایر مطالبات مردم را پیگیری می‌کنیم.
وی در پاسخ به سووالی مبنی بر اینکه بدون تعارف ترین جمله شما چیست؟، اظهار کرد: انتظار داریم که از جامعه زنان بیشتر در پست‌های کلیدی بیشتر استفاده شود.
نام شما

آدرس ايميل شما

سرانجام ناطق نوری به جامعه روحانيت آمد

سرانجام ناطق نوری به جامعه روحانيت آمد

سيدرضا اکرمي گفت: اين اولين حضور آقاي ناطق‌نوري در جلسات جامعه پس از سال‌ها بود و اعضا ...
سرنوشت برادران رئیس‌جمهورها!

سرنوشت برادران رئیس‌جمهورها!

داود احمدي‌نژاد ديگر به منتقد رسمي حلقه نزديک به برادرش تبديل‌شده بود؛ انتقادهاي او ديگر ...
پای روانگردان در پرونده قتل ميترا استاد باز شد

پای روانگردان در پرونده قتل ميترا استاد باز شد

کارشناس اسلحه عنوان مي‌کند 9گلوله شليک شده است. بنده درخواست کردم اين مساله در هيات کارشناسي ...
فایل های مرتبط