تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۷
کد مطلب : ۴۵۵۹۲۷
جام جهانی 2022 قطر؛

(ویدیو) شب شکست تلویزیون

۰
(ویدیو) شب شکست تلویزیون
کبنا ؛با اتمام بازی‌های جام جهانی حالا فرصت مناسبی دست داده تا عملکرد تیم ملی در رقابت‌های قطر مورد ارزیابی قرار بگیرد. با این حال این موضوع که چه کسی و چه ارگانی قرار است ارزیابی را رقم بزند محل سوال است.
به گزارش کبنا، تلویزیون مطابق با دوره‌های اخیر در این زمینه پیشگام شده و با دعوت کردن مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران، تلاش کرد گفت‌و‌گویی به ظاهر چالشی با این مدیر داشته باشد. تاج که پیش از این هم نشان داده بود فقط حاضر است با صداوسیما گفتگو کند، در مصاحبه اخیر چنان دست بالا را داشت که شکست بدی برای تلویزیون و مجریانش ثبت شد.
درست است که بسیاری از کاربران در فضای مجازی، ادبیات تاج در گفتگو با جواد خیابانی و مجری جوان برنامه را نپسندیده و دور از اخلاق حرفه‌ای توصیف کردند، ولی واقعیت این است که هیچ کدام از این دو مجری در حدو اندازه‌های فردی که قرار باشد مهدی تاج و عملکردش را زیر سوال ببرند نبودند. عدم تسلط کافی آن‌ها روی موضوع از یک طرف و باختن جنگ روانی که تاج در این گفتگو به وجود اورد، باعث شد تا باز هم تلویزیون شکستی جدید متحمل شود. تاج قبل از این هم با محمدحسین میثاقی، گفت و گویی مشابه داشت که باز دست بالا از آن خارج شد. انتشار چنین مصاحبه‌هایی در بازه‌های زمانی مختلف علاوه بر عدم تسلط مجریانی که قرار است عهده دار گفتگو باشند، جای خالی چهره‌های سرشناسی همچون عادل فردوسی پور را بیش از پیش مشخص می‌کند.
                
نام شما

آدرس ايميل شما

تحلیل مشاور رهبر انقلاب از اعتراضات ایران /جنگ هیبریدی بود

تحلیل مشاور رهبر انقلاب از اعتراضات ایران /جنگ هیبریدی بود

کمال خرازی گفت: آنچه در ایران رخ داد یک جنگ هیبریدی بود. که در آن جنگ سیستم خبری و عملیات ...
از انتخابات ۹۸ روشن بود ماجرا تمام شده است

از انتخابات ۹۸ روشن بود ماجرا تمام شده است

عباس عبدی نوشت: از همان میزان مشارکت در انتخابات مجلس در سال ۹۸ می‌شد حدس زد که دچار ...
حاکمیت اجازه بدهد اصلاح‌طلبان وساطت کنند

حاکمیت اجازه بدهد اصلاح‌طلبان وساطت کنند

اصلاح‌طلبان چگونه می‌توانند در عبور کشور از شرایط کنونی نقش ایفا کنند؟ آیا حاکمیت چنین ...
فایل های مرتبط
1