تاریخ انتشار
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۲۵
کد مطلب : ۴۲۵۸۴۸
کبنا گزارش می‌دهد

تعطیلی شورای شهر دوگنبدان / اعضایی که پادوی چهره‌های سیاسی شده‌اند

۸
۰
تعطیلی شورای شهر دوگنبدان / اعضایی که پادوی چهره‌های سیاسی شده‌اند
کبنا ؛شوراهای اسلامی شهر رسالتی جزء پشبرد امور مردم و بنای یک شهر با کیفیت، آرام و با امنیت خاطر برای زندگی مردم ندارند. اعضای این نهاد اسلامی را نمایندگان مردم خطاب می‌کنند، متأسفانه عملکرد برخی شوراها خلاف آن وظایفی است که قانون و مردم بر عهده آنها گذاشته است. یک ماه از زمان تعیین هیئت رئیسه سال چهارم شورای اسلامی دوره پنجم شهر دوگنبدان می‌گذرد و هیئت رئیسه آن از وجاهت قانونی برای انجام امور مردم برخوردار نیست.
شورای اسلامی شهر دوگنبدان بیش از یک ماه، رئیس ندارد و عملاً فعالیت این شورا و کارهای مردم تعطیل شده است. اعضای شورایی که برای انجام امورات مردم و وظایفشان سوگند خورده و رَدای نمایندگی مردم را پوشیده بودند، اکنون برخی از آنها پادوی کاندیداها و چهره‌های سیاسی شده‌اند و رأی و نظر مردم را به سخره گرفته‌اند. آن‌ها امورات شورا و مردم را به فراموشی سپرده‌اند و چوب اختلافات و منفعت طلبی آنها را مردم می‌خورند.
سئوال اساسی این است که چرا بعد از یک ماه از مهلت قانونی برگزاری انتخابات هیئت رئیسه سال چهارم شورای اسلامی شهر دوگنبدان، هنوز این انتخابات برگزار نشده است.

https://www.kebnanews.ir/images/docs/files/000425/nf00425848-2.jpg

حاتم پیام دبیر شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ به سئوال خبرنگار کبنا نیوز در این باره، اظهار داشت: به استناد ماده 18 قانون تشکیلات و وظایف انتخابات شوراهای اسلامی دوره فعالیت هیأت رئیسه شوراهای اسلامی یک سال می‌باشد که برای شوراهای شهر و روستا این دوره از یکم شهریور هرسال شروع می‌شود و در سی و یکم مرداد سال بعد خاتمه می‌یابد.
وی افزود: شوراها باید به شکلی اتخاذ تصمیم و اعمال تدبیر کنند که حداقل یک هفته قبل از انقضای مهلت نسبت به انتخاب هیأت رئیسه جدید اقدام و نتیجه را اعلام فرمایند.
پیام گفت: چنانچه اقدام قانونی و بموقع از طرف شورایی صورت نگرفته باشد، اولاً هیأت رئیسه قبلی صلاحیت قانونی جهت دعوت از اعضا یا هرنوع فعالیت دیگری را از دست داده است. دوماً با عنایت به تبصره‌های ذیل ماده 9 قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی و ماده 9 آئین نامه اجرایی و مالی شورای اسلامی شهر فرماندار ذیربط موظف به تشکیل جلسه فوق العاده در محل شورای مربوطه با موضوع انتخاب هیئت رئیسه جدید می‌باشد.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
نکه شورای شهر یاسوج ک همچی داره مهلی کاری انجام ایه..
ایشا نگران ایطو ک رییس نیاریت..
سی ایگل کنیت د😂😂😂
Iran, Islamic Republic of
الان ایما چکنیم؟؟ بیمو سیتو رئیس انتخاب کنیم؟؟ ختو نیتریت بین ختو یکی انتخاب کنیت؟؟
مدیر سایت بیزحمت بره گچ سیشو یه رئیسی بزار و بیو ..
بنظرم نونن چطو انتخاب کنن
Iran, Islamic Republic of
باسلام..احتمالا..محترم هم مشغول سیاسی بازی وجمع اوری ارای مردم میباشد..هییت ریسه شورارافراموش کرده..یکی بایدبهش یاداوری کند
همشهری
Iran, Islamic Republic of
رئیس داشته باشه چه گلی توسرمون میزنه که نداشته باشه
نفت
Iran, Islamic Republic of
حق مردمه وقتی به افراد امثال اینا رایی میدین،نمی دونن شهرسازی زیبا سازی معماری عمران ترافیک و...چیه رای میدین گچساران هیچ پیشرفت نمیکنه
Iran, Islamic Republic of
گچساران شورا و شهرداری هم داره؟؟؟؟ فکر کنم سه سالی میشه تعطیل هستن
جمشید
Iran, Islamic Republic of
اگر بجای اعضای شورای شهر گچساران ،،،. تا الان بیشتر کارایی داشت
حق همه مردم گردنتون رو میگیره
شهروند
Iran, Islamic Republic of
باسلام .وقتی از الان شهردار بهدامر خودشه که بعد از شهرداری چه باید بکنه و به معاون وزیر نامه میده که منو استخدام کن دیگه چه انتظاری داریم که با واحد حقوقی شهرداری مشغول استخدام بدون ضابطه هستن در شهرداری .مدیریت کبنا با سپاس از سایت شما لطفا نظرات را همانند گذشته منعکس فرمایید ‌بااحترام
تخریب یا نقد مجلس یازدهم؟!

تخریب یا نقد مجلس یازدهم؟!

هر چه مجلس کوتاه بیایید، دیگران او را به گوشه رینگ برده و مورد ضرباتی قرار می‌دهند. تخریب‌گران ...
اختلال عاطفی فصلی؛ از علائم تا درمان

اختلال عاطفی فصلی؛ از علائم تا درمان

باور بر این است که اختلال عاطفی فصلی به دلیل اختلال در ریتم شبانه روزی بدن رخ می دهد....
سبقت «واکسن آنفولانزا» از «دنا پلاس»

سبقت «واکسن آنفولانزا» از «دنا پلاس»

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در مصاحبه‌اش اشاره کرد که از 16 میلیون واکسن آنفولانزای ...
فایل های مرتبط