تاریخ انتشار
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۱
کد مطلب : ۴۲۳۸۶۸
یادداشتی از سیدعلی عباس محدث؛

دم خروس نمایندگان اصولگرا از وزارت نفت در آمد

۵۷
۱۴
مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
دم خروس نمایندگان اصولگرا از وزارت نفت در آمد
کبنا ؛یادداشتی از سیدعلی عباس محدث؛
پس از میدان داری مهندس زنگنه در وزارت نفتِ دولتِ اصلاحات، اصلاح طلبان همیشه حاکم و همواره ناتوان و پرادعا، به لطف بازیگردانی مرحوم هاشمی و موضع گیری مصلحتی جناح رقیب و البته وعده‌های طبق معمول سراسر کذب و بی پایه و اساس و تا حدودی خوشه چینی از برنامه‌های ساختارشکنانه‌ی براندازانِ خارج نشین، مردی از جنس ته مانده‌های اصولگرایان سنتی که روزگاری می‌خواست بازماندگان ارتش را جلوی مجلس به دار بیاویزد و همچون حجاریان و سروش و دیگرانی که در خیابانها، زنانی را که مثلاً ذره‌ای از مویشان پیدا بود، متحجرانه و تحقیرانه با پونز، روسری‌شان را به سرشان سنجاق می‌کردند و اکنون داعیه دار تئوری حمایت از حقوق مساوی زن و مرد هستند، به ریاست جمهوری برگزیدند و به تمام خواسته‌های مثلاً روشنفکرانِ داخلی همچون {نا}صادقِ زیباکلامِ همیشه پشیمان از انتخاب خود، و خارجی‌های خوش رقص لیبرالیسم، ذلیلانه تن دادند.
به اسم اعتدال نگری در نوع مدیریتش، کهنسالانِ فرتوت و کاسبان تجارت خارجی و بازارهای بین المللی را در وزارتخانه‌های مختلف بکار گرفتند. یکی از این تحفه‌های در صندوق مانده اصلاحات، مهندس بیژن نامدار زنگنه است. جناب بیژن خان، در سال 1396 جهت اخذ رأی اعتماد، کمی نیش و طعنه شنید اما موفقیتشان قابل پیش بینی بود و رأی اعتماد گرفتند. از جمله اقدامات غیر قابل کتمان ایشان که نهایتاً هم در همان صحن علنی مجلس به آن اعتراف نمود، خوش خدمتی بی شائبه به نمایندگان بود. این حُسن خُلق ایشان که منبعث از رویه‌ی دولتمردان و مجلس گردانان منفعت طلب برای خان و کدخدا و ارباب خارجی‌شان بوده است، تا حدی بود که به جای بررسی تمامی راهکارهای مدیریتی برای تزریق پول نفت در صندوق ذخیره ملی، انجام پروژه‌های بین المللی و ملی و احیاناً حمایت از سفره‌ای که برای مردم خالی نگه داشته‌اند، به جذب نمایندگان در وزارتخانه پرداخته است. ایشان بدون رودربایستی در صحن علنی مجلس و اخذ رأی اعتماد و در پاسخ به انتقاد خادمی نماینده مردم شریف ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی می‌گوید: «می‌گویند نمایندگان ادوار را استخدام کردید. خب هر دوره‌ای که تمام می‌شود یکی از دغدغه‌های هیأت رئیسه مجلس این است که با وزرا جلسه می‌گذارد تا این نمایندگانی که کاری ندارند را به کار گیرند. خب نماینده‌ای که کار ندارد، چه شود؟ آیا باید در جامعه رها شود؟ اگر نماینده‌ای نگران شغل آینده خود باشد حتی در حد یک حقوق دولتی، هزار مفسده دیگر ایجاد می‌شود. لذا من هم افتخار می‌کنم که تعدادی از این نمایندگان ادوار را به کار گرفتم و این کار مخفیانه نیست».
قلب اقتصادی کهگیلویه و بویراحمد با طبیب عدالت به تپیدن افتاد
پس دغدغه مردم و فرزندان بیکارشان با کیست؟ آیا یکی از همان هزاران آسیبی که نمایندگان بیکار را به مخاطره می‌اندازد در کمین جوانان بیکار این مملکت نیست؟ نماینده‌ای که میلیاردها تومان هزینه انتخابات می‌کند، در پایان دوران نمایندگی، دچار آسیب می‌شود؟ تکلیف ما مردم چیست که وقتی انتخابشان کنیم در مدیریت دچار آسیب می‌شوند انتخابشان نکنیم بر اثر بیکاری دچار آسیب می‌شوند؟ ای کسانی که خود را سینه چاک عده‌ای منفت طلبِ بی انصاف کرده‌اید و به هر روشی که مصلحت بدانید به دنبال سوء استفاده از آراء مردم هستید، حق مردم ایران با این همه ارزش گذاری که برایتان قائل شدند این است؟ این همه جوان را تقدیم اقتدار جمهوری اسلامی کردیم تا عده‌ای بیسوادِ طماع را اینگونه به رخ مردم بکشید؟ نماینده‌ای که فاقد هرگونه تخصصِ علمی، فنی و مدیریتی هستی و 8 سال وقت مردم را و رأی مردم را به یغما برده‌ای که هم رقصی برای اصلاح طلبان کرده باشی و بختی برای خود به چنگ آورده باشی، «قلندران حقیقت به نیم جو نخرند *** قبای اطلس آنکس که از هنر عاریست....؟
 اصلاح طلبان مدعی و منفعت طلب، و اصولگرایان موقعیت جو و انحصار طلب؛
اگر دلسوز مردم و محرومان این استان هستید، چرا وقتی رقاص خوابگاههای دانشجویی را به عنوان رئیس دانشگاه معرفی کردند، کسی از شما اعتراض نکرد؟ چرا وقتی بچه‌های محروم و کارکنان بالای 9 سال خدمت در دانشگاه و سایر دوایر دولتی را به جرم عدم همراهی با نماینده وزارت نفتی استان اخراج کردند، چرا سکوت کردید؟ از سال 1376 تاکنون ذهن ملت را از انقلاب و ارزشهای آن دور کردید و خود را به شعارهای پوچ آغشته کرده‌اید و واقعیت‌ها را کتمان می‌کنید به چه سبب؟ 8 سال شعارهای محرومیت زدایی سر دادید و نماینده به مجلس فرستادید که به دور از چشم هزاران جوان بیکار و خانواده مستأصل در تهیه نان شب، به استخدام وزارت نفت درآید، چرا مؤاخذه نمی‌کنید؟ این بود برنامه‌های متعالی نگرانه جماعت مدعی اصلاح طلبی؟ یادتان رفته که برای همین آقای نماینده در 8 سال گذشته، اصلاح طلبان چه هزینه‌هایی بر دوش مردم و نظام گذاشتند؟ یادتان رفته چه جشن‌های باشکوهی را در کنار سفره‌های خالی مردمِ الکی دلخوش به خدمات ایشان، برگذار می‌کردند؟ چه مدیران لاقید و بی هویت و بیسوادی را بر این مردم تحمیل می‌کردند؟
و اما جناب آقای نماینده سابق بویراحمد؛
امام علی (ع) در این باره می‌فرمایند: «خداوند سبحان، غذا و نیاز نیازمندان را در اموال ثروتمندان معین کرده است. پس هیچ فقیری گرسنه نمی‌ماند، مگر به واسطه اینکه ثروتمندان از حق آنان بهره مند شده‌اند. و خداوند آنها را به خاطر این عمل مؤاخذه خواهد کرد...». اگر نماینده مردم محروم نبودی و به این سمت می‌رسیدی، شک نکن که به تو تبریک می‌گفتم. اما اکنون که نه بر اساس تخصص و صلاحیت و شایستگی بلکه بر اساس  رابطه بازیِ معمولِ جماعتِ اصلاح طلبانِ مدعی و هیچ انگار این مملکت، ابلاغ بازرس ویژه وزارت نفت را تصاحب کرده‌ای، چگونه می‌توانی شب راحت بخوابی. تو نماینده محرومین بودی. آن روزهایی که به لطف بی مهریهای مسبوق به سابقه‌ی زنگنه، پرونده استخدامی خود را از وزارت کشور به وزارت نفت انتقال می‌دادی، آیا میدانی که زمانِ دفاع از حقوق پایمال شده‌ی هزاران جوان محروم شهرستانهای بویراحمد و دنا را تضییع می‌کردی؟ آن روزی که باید در مجلس شورای اسلامی از نرخ بالای بیکاری جوانان شهرت فریاد می‌کشیدی و وزرا و دولت را به خاطر بی توجهی‌شان به مردم این استان به چالش می‌کشیدی، آگاه بودی که داری وقت مردم را هزینه منفعت طلبی خود می‌کنی؟ آن روزی که خطاب به مردم می‌گفتی که «فرزندانم بیکار هستند و هیچ شغل دولتی ندارند»، نمی‌دانستند که مشغول انتقال پست سازمانی خود به وزرات نفت هستید؟ فرزندی که این روزها پدرش کارمند وزارت نفت باشد، چه نیازی به شغل و کارمندی دارد؟
آن همه قسم حضرت عباس (ع) می‌خوردی که برای خدمت به مردم تا پای جان ایستاده‌ای، با بیرون آمدن دُم خروس، ادعایی بیش نبود. جوانان زیلایی و سیلاب کلوار و لوداب و سپیدار و .... چه می‌دانستند که نماینده مردم‌دار شان مشغول چه خدمتی است. اگر معتقد به روز رستاخیز باشید باید بدانید که این نانی که از قِبل اجحاف وقتِ پیگیری خواسته‌های مردم بر سر سفره خود می‌گذارید، حرام است و تاون آن را خواهید پرداخت. این حق الناس است که مثل آب خوردن و همچون دیگر مدعیان همراهتان، تضییع نمودید. همه اینها به کنار، اما حاجی عزیز، این را هر روز مرور کن که آرائی را دو دوره و بدون کمترین وجه ممیزه‌ای بر رقیبان بدست آوردی نتیجه حرف پراکنی های کسانی بود که پس از 8 سال منفعت طلبی‌شان، به راحتی از قطار چپاولگریشان، بیرونت انداختند و رفتند. و تنها خدمت مفید شما این بود که پرونده استخدامی خود را به وزارت نفت منتقل کردی. هم به جوانان بیکار طایفه خود خیانت کردی که آنها بدنام نمایندگی تو شدند و هم جوانان این دو شهرستان را به وعده‌های خارج از توان و تخصص خود معطل نمودید.
البته از دولتمردان پر ادعای اصلاح طلب که مردم را علاف وعده‌های وابستگی به غرب کرده‌اند خیلی بعید نیست. در دولت اصلاحات هم عده‌ای نمایندگان را به خدمت گرفتند که باز هم متأسفانه حاج آقای موحد یکی دیگر از نمایندگان استان سراسر درگیرِ در فقر و بیکاری و مشکلات معیشتی کهگیلویه و بویراحمد را به استخدام در آوردند. واقعاً در مورد این مردم چه فکری کرده‌اید؟ چطور شرم ندارید از اینکه با مردم نینوا و جوانان محجوب ولی بیکار و مستأصل حوزه انتخابیه خود مواجه بشوید؟ این حق است؟ این عدالت است؟ این انصاف است؟ اگر در زمان امام علی (ع) بودید چه برخوردی با شما می‌کرد؟ شرمتان باد بر این همه نادانی و ناتوانی و تضییع حق الناس.
و اما برادر ارزشمندم جناب دکتر روشنفکر؛
رسول خدا (ص) فرمود: «إذا وُسِّدَ الاَمرُ الی غَیرِ اَهلِهِ فانتَظِرالسَّاعَة»، آنگاه که کار به دست نااهل سپرده شود، منتظر قیامت و هلاکت باشید». این‌ها را می‌دانستم که هفته گذشته اولین متن توصیه و تذکر را خطاب به جنابعالی نوشتم. این درد بزرگی است که چالشی بزرگتر برای جنابعالی است. این دُم خروس نماینده‌ی مثلاً مردمی قبل از شما را که جوان این استان دید، از عاقبت کارش سخت رنجید و حق بدهید که از آینده کار جنابعالی هم نگران باشد. بدون شک جنابعالی را فرصتی می دانم برای تمام دلسوزان استان و کسانی که از هر روش و منشی که می‌توانند، وارد گود شده و همراهتان باشند تا جنابعالی، دردهای این چنینی را از مردم بگیرید.
و یا امام علی (ع) در فرمانی به مالک اشتر می‌فرماید: «ثمّ تفقّد أعمالهم و ابْعَثِ العیونَ...- با فرستادن مأموران مخفی مواظب کارگزاران خود باش، چنانچه یکی از آنان، دست به خیانتی زد، بدون تأخیر، خیانتکار را کیفر ده، آنگاه وی را در مقام خواری و مذلت بنشان و داغ خیانت بر پیشانی او بگذار و طوق رسوایی بر گردنش بیفکن». هنوز تا سخن نرانده‌ای و در تصمیمات قطعاً {فقرستیز}مجلس دخیل نشده‌ای، مرز مشترک خود و مردم را آنقدر پهناور ترسیم کنید که به فرموده اما راحل و مقام معظم رهبری، خیر و صلاح تو در همنشینی با عامه مردم است.
 «فراموش نمی‌کنیم که جنابعالی تا سال 1398 کارمند و بازنشسته آموزش و پرورش بودید».
 
«و من الله التوفیق»
نام شما

آدرس ايميل شما

محبت
Iran, Islamic Republic of
ای شیر مادرت حلالت سید عزیز
Iran, Islamic Republic of
این بقول شما سید عزیز درد اصول گرایی داره نه درد مردم اگر حرفش درد مردم بود از این طیف دفاع نمیکرد و به اون طیف(اصلاح طلب)بد و بیراه نمیگفت.
Iran, Islamic Republic of
اقای نگارنده اگر فرد منتقد دلسوز جوانان بودی باید در زمان نمایندگی ایشان این حرفها را می زدی نه حالا!!!!!!
دهدشت سیتی
Iran, Islamic Republic of
دوست عزیز، حتما با رسانه ها ارتباط نداشتی و الا آقای محدث در تمام دوران نمایندگی آقای زارعی بشدت علیه ایشان مطلب می نوشتن. حتما سایت سرچ کنید قطعا منصف تر میشی
Iran, Islamic Republic of
واقعا چرت و پرت میگی و از سر غرض ورزی چطور نمایندگان قبل مسعود حسینی رفت ولی کسی جیزی نگفت
حسین
United States
حسینی کجا رفتن
Iran, Islamic Republic of
خدا میدونه که زارع همیشه پای کار بوده ولی الان احتمالا شما به منافع مورد نظرتون دست نیافتین که چنین سیلی خورده شدین و براشفتید
اصلاح طلب
Iran, Islamic Republic of
اگر واقعا زارعی رفته وزارت نفت باید به حال مردم بیخیال بویراحمد و دنا گریست. خیلی جای تاسف واره
Iran, Islamic Republic of
جناب زارعی چه ربطی به اصلاحات دارد...چرا اسمان و ریسمان میبافید جناب محدت...اگه مردم امدند در نبود کاندید مورد نظرشان به کسی رای دادند که به مذاق امثال شما خوش نیامد باید تحقیر و تخفیف شوند؟نسخه ی شما چیست که همه را وابسته به این و ان میدانی؟مردم گوششان از این کلی گویی ها پر است...بهتر کمی اهسته تر تیغت را بچرخانی برادر.
محمدی
Iran, Islamic Republic of
چند بار بخونشه حتما متوحه ربطش میشی
عموی من
Iran, Islamic Republic of
خدایی چقدر وقت هزینه انتقالی به وزارت نفت کردن؟ خدا خیرت بده که آگاه مون کردی. واقعا متاسفم
جمشید نژاد
Iran, Islamic Republic of
آقای زارعی چرا برای تبدیل وضعیت ما بیچاره ها تلاش نکردی؟
استانداری
Iran, Islamic Republic of
خدا میدونه از زمانی که مطالب آقای محدث را میخونم لذت میبرم از این شجاعت و مردانگی. خداوند به حق جدت عزت ببینی.
رسانه نویس
Iran, Islamic Republic of
درود بر شرف کمایی و سایت وزین کبنا که تلاشش برای آگاهی رساندن به مردم کم نظیره.
پاتاوه
Iran, Islamic Republic of
خودتونکش پست وگیرت نیا......خسته نشدی ازمقاله زدن..
رحیم
Iran, Islamic Republic of
پس شما بفرمایی باید نماینده چکار میکرد.
شک نکن ویقین داشته باش که هیچ نماینده ای به اندازه نماینده سابق درفکر مردم نبوده ونیست..
خدا روزی تونو جای دیگه بده
Iran, Islamic Republic of
بین یه سری افراد تقسیم شده و هی می خورنش
هر کدوم از چند جا حقوق نجومی میگیرن
نماینده سابق با تمام ضعف و ناتوانی که داشت هم از پیمانکاری درآمد داشت و هم مجلس الان هم از وزارت نفت
ما یقه اینها رو در پیشگاه خداوند میگیریم و حلال نخواهیم کرد
خدا جوابشون رو توی همین دنیا بده
Iran, Islamic Republic of
اون موقع ک/ زارع خانوادش جز بازاری های اولیه ی این شهر بودن.
Iran, Islamic Republic of
احسنت. متاسفانه کسانی که در ایام‌ انتخابات با چهره مردم فریب رای انخا را جمع میکنن بعد از نمایندگی اموری را به دست میگیرن که حتی بک روز اونجا کاری نکردن و یا اصلا تخصصی ندارند. اینم از وضعیت مملکت
Iran, Islamic Republic of
همه خوردن و بردن تو کم خوردی حالا وقت داری بخور فقط از خودتون انتقاد نکنید
Romania
اگر مجلس لیاقت داشته باشه باید زنگنه را استیضاح اما چه کنیم که نماینده هاهم تطمیع خواهندشد
Iran, Islamic Republic of
نویسنده خیلی سوخته لطفا اب بریزید
احمد
Iran, Islamic Republic of
همشون هم چپ هم راست
رضا‌بنانی
Iran, Islamic Republic of
‌ایت‌الله‌هاشمی‌چند‌سال‌است‌فوت‌کرده‌است‌ولی‌هنوز‌عدهای‌از‌لجاجت.با.وی.دست.برنمی.وارند‌‌اگر.این.افراد.درزمان‌امام.خمینی.زنده.بودندجراعت‌توهین‌به‌ایت‌الله.‌هاشمی.را.نداشتند..این.اصول.گرایان‌افراطی.سخنان.امام.را.درباره.متهجرین.ونامحرپان.نشنیدهاند‌.افسوس.که.برخیی.زود.حقایق.را.فراموش.می.کنند
محمد
Iran, Islamic Republic of
بیرن زنگنه را نگید که یادگران و بازنشستگان نفت را به خاک سیاه نشانده وزن وبچه هایشان فقط نفرین میکنند .
و فقط در نفت و گاز 4 در صدی ها با دمبشان گردو میشکنند که از خود این آقازاده هستند.
علی
Iran, Islamic Republic of
خاک عالم بر سر نماینده ای که بعد از پایان دوره نمایندگی اش تو فکر آویزان شدن به دولت باشد.لاقل مرد باشد و برود کنار خیابان و دستفروشی کند.
Iran, Islamic Republic of
. مودب باش
من
Iran, Islamic Republic of
اخوی بی خیال بعد ۴۰ سال این حرف ها ی تکراری و بازی دادن مردم بینوا. بخدا خسته شدیم
Iran, Islamic Republic of
من سواد ندارم ولی تا این ساعت این میدونم که تو این مملکت هرکی فکر خودشه و اگر روزی یکی پیدا بشه که حرف حق را بزنه تو نتفه خفش می کنند حالا اینها که راس کارن هیچ کدام فکر ایران مملکت و مردم بی نوا نیستن همین مردم بینوا آنها را سرکار آوردن و روز ی هم همین مردم بینوا و پابرهنه با گفته خمینی از این مملکت بیرونشان می کنند به یاری حق
محسن رنجبران
Iran, Islamic Republic of
این نامه که همه‌اش در مورد نمایندگان اصلاح‌طلب مجلس و نماینده سابق اصلاح‌طلب مردم بویراحمد هست، پس چرا شما در عنوان خبر نام نمایندگان اصولگرا را آورده‌اید؟!
عجبا، یعنی شما تا این حد شرافت خبرنگاری و روزنامه‌نگاری را زیر سؤال برده‌اید، که نعل وارونه می‌زنید، عنوان خبر را صددرصد برعکس متن انتخاب می‌کنید؟!
پس کجا رفت امانت‌داری شما که خود را اصحاب خبر و رسانه می‌نامید؟!
رحمتی
Iran, Islamic Republic of
ای دوستی که به حق به این نماینده اسبق تاخته ای .ای کاش اندکی هم به بذرپاش و انواع وهم به نحوه انتخابش و انتخاب کانندگانش بتازی تا اون موقع صداقتت در گفتار به حق قبلی ات اثبات شود.دربیان حق واز هر جناحی موفق باشید و پیروز
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
جناب اقای محدث من از شما متشکرم که این جماعت سود جو مقامهای کلیدی که بتوانند اهل وایال خود را در سفره رنگین سهیم کنندرسوا می کنید و انها مردم فرض کرده و از ناتوانی و بی اطلاعی انها سو استفاده کنند و امید مردم را در هر مرحله انتخابات نا امید کنند در چشمشان خار کنند و دلشان برای فرزندانشان و همسرانشان که خرج این اانقلاب کردند بسوزد اگر این افراد در راس هستند?جوانهایمان اضافه کرده بود ما در مقابل خون شهیدان و دل مظلوم مادران و همسران شهیدمسئولیم
Iran, Islamic Republic of
جناب زنگنه. ارث بابات است وزارت نفت
محسن ک
Iran, Islamic Republic of
آخه اینها کدومشون خوب هستن که گیر دادید به این بنده خدا.مدرکی که پشت میز اداره ها امروز گرفته میشه وبابت اون هم اضافه کاری 300ساعتی درماه برای آنها زده میشه حکایت این کشور می‌کنه. که من جوان دوسال خدمت اجباری بعدازبیست سال درس خواندن میرم بعد باکلی مدرک تازه میشم کارگر باحقوق زیرقانون کار.خداوند نابود کنه کسایی که پا روی حق جوانان این مملکت گذاشتن ومیگزارن وپارتی بازی شده شغلشون
فرجي
Iran, Islamic Republic of
همه إضافي هست
دلبازجلاله
Iran, Islamic Republic of
کسی که قصد نگارش متنی را دارد باید آگاهی لازم در خصوص موضوع را داشته و از طرفی بی طرف و بدون غرض قلم بزند.برادر من نظام از بالا تا پایین تا دندان مسلح در اختیار اصولگرایان بوده و هست همیشه تاریخ نه کارآمد بودند و نه هیچگاه پیش عامه مردم محبوبیتی داشتند، آقای زارع کجا اصلاح طلب بود؟ اگر نمیدانی بدان که ایشان از اصولگرایان بوده و هست ولی معتدلتر از بقیه هستش، اگر میخواهی بدانی بقیه اصولگرایان پس از پایان دوران نمایندگی کجا هستند یه سر تشریف ببر تهران و یه سراغ از پیر راستی ها جناب حاج سید مسعود حسینی بگیرید.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
فکرکنم کروناروی مغز نویسنده مقاله تاثیرگذاشته تیترمقاله ازدم خروس اصولگرایان است ومتن نامه ازخیانت اصلاح طلبان. الان جناب اقای هاشمی چندینسال است فوت کرده اند درحالی که نویسنده!همون جایی که میسوزه بگو حتما سهم کمی بتو رسیده لطفا ادای ادمهای دلسوز مردم را درنیاورید مردم همه شما رامیشناسند ولی چاره ای ندارند پس لطفا مشغول بخوربخور خودتان باشید اگر ازطرف کسی شاخی هم خوردید رگ گردنتان بعنوان دلسوز ورم نکند
کارشناس ارشد
Iran, Islamic Republic of
جناب آقای زارعی یادت هست که مدرک کارشناسی ارشدمو بهت نشون دادم که معدلم بالای 19 بود، قول دادی که یا جایی مشغولم میکنی یا از نمایندگی انصراف خواهی داد. حالا که از نمایندگی انصرافت دادند، باید از نویسنده پر انرژی و و منصف استان بشنویم که داشتی من ار به خودم مشغول کردی و دنبال وزارت نفت برای خودت بودی؟
استاد دانشگاه
Iran, Islamic Republic of
جناب استاد محدث، از شما و سایت خوب کبنا نیوز تقدیر و تشکر می کنم. دستت درد نکنه که واقعیت ها را می نویسی
سبحان
Iran, Islamic Republic of
ما جوانان بویراحمد و دنا واقعا سرکار بودیم. حاجی مردم دار چکار کردی با ما؟ تو دیگه چرا؟ آنقدر می گفتی که فکر میکردم حیف از آن همه وقتی که برای تو گذاشتیم و الان هممون بیکاریم و تو در فکر وزارت نفت بودی.
اقا
Iran, Islamic Republic of
اگر نماینده سابق چنین پستی رو نمی‌گرفت شما چی میگفتی ایشون 8 سال نماینده بویراحمد دنا بود و زیرساخت درست کرد شما هم اگه تونستید نصف نماینده قبلی بوجه برا زیر ساخت‌ها استان بیار بعد بیا نطق کن
میلاد
Iran, Islamic Republic of
جناب محدث بسوز تا میتونی بسوز بسوز و بسوز فقط هواست باشه سکته نزنی
همشهری
Iran, Islamic Republic of
وقتی ار نماینده مخالف زنگنهاستخدام و سر از وزارت نفت در می آورد معلومه ایشون هر کاری دلش می خواد انجام میشه من با ۲۵ سال سابقه کار قرارداد موقت نفت هستم خدا از ظالمان نگذره
بویراحمد
United States
گپ نزن داری میسوزی
میهمان
Iran, Islamic Republic of
شاید هم یه مدرک دانشگاهی هم داری میگم، جای آقای زارع بودم یه اداره ای را بهت می دادم که الان علیه اش مطالب تخریبی نمی نوشتی. البته یه روزی هم به ایشان( اقای زارع) گفتم که برخی تو سایتها برعلیه ات مطلب اینچنینی می نوسیند ایشان گفتند اینا ادمای منفعت طلبی بودند که به منافعشون نرسیدند حالا هم حق دارن که تخریب کنند.
مملو
Iran, Islamic Republic of
جناب محدث، اینقدرنفرت پراکنی نکن.
معلوم که خودت اصولگرا هستی.
یادت باشه درتمام ادوارجمهوری اسلامی، دولت آیت الله خاتمی (فرزندفاضل وبا تقوای) امام..
بهترین دولتی بودکه رضایتمندی عمومی درسطح عالی وامنیت وآرامش برجامعه حاکم بود.
خداروزیت جای دیگه بده.
فقیرنشین
Iran, Islamic Republic of
آقایان موحد و زارعی با چه تخصصی باید جذب وزارت نفت بشوند؟ چرا باید اینگونه مردم را به سخره بگیرند؟ واقعا مگه شماها نماینده فقیرترین و محروم ترین مردم این مملکت نیستید؟ چرا با ما مردم اینگونه رفتار کردید؟
جاودان
Iran, Islamic Republic of
عجب فریبی خوردیم؟؟؟؟؟؟
واقعاً محروم تر از این مردم در هیچ جای جهان نداریم ولی نمایندگانشان را ببین چگونه زدند!!!!!!!!!!!!!!!!!
گمنام
Iran, Islamic Republic of
منیکه دانشگاه تهران خوندم و دانشجوی ممتاز بودم، هرجا رفتم گفتن رزومت خوبه ولی اصلش پارتیه، حتی رییس پخش و پالایش پتروشیمی . گفت فقط اگه زنگنه بگه میزارمت سرکار (منیکه بیست و شش سال در یکی از بهترین دنشگاخ های کشور مدرک گرفتم)، افسوس ک ذوق و شوقیبرای خدمت ب این استانو از ما گرفتن. و کسایی در رأس هستن که ذره ای به کار گرفتن من و امثال من براشون مهم نیست.
دانشجو
Iran, Islamic Republic of
جناب کمایی چرا مطالب را منتشر نمی کنی؟
ضامنی
Iran, Islamic Republic of
خدا دونه کر شیر فقط ختی محدث! حیف که خته بین یه عده ای جوله ماندگار کردیه.
فریدون
Iran, Islamic Republic of
ای بمیری زنگنه که گند م را درآوردی
سادات امامزاده علی(ع)
Iran, Islamic Republic of
درود خدا بر شیرمرد سادات. مایه افتخاری سید!!!!!!!!!!!!!!!!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
خب این روعم یه گوشه ای مشغول کنید تا براتون سوت بلبلی بزنه
آشنا
Iran, Islamic Republic of
بهتر همون ناشناس بمونی تا کم کم گم و گور بشی و ادب یاد بگیری
امراله مهماندوست
Iran, Islamic Republic of
مسئولین کشوری برای صد نسل بعد از خودشان کشور را غارت کرده اند اصلاح گرا و اصول گرا هم ندارد آن پایگاه اطلاع رسانی جرات انتشار نظر واقعی مردم عادی در کشور را ندارید
استان
United States
این اقا خواسته خودش معرفی کند چه کارش دارید ازقدیم گفته اند هرچی لر ایگو وداغ دل ایگو مطمعآ اگر این کارگیرخودش بیاد بی میل نیست اقای محدث
تخریب یا نقد مجلس یازدهم؟!

تخریب یا نقد مجلس یازدهم؟!

هر چه مجلس کوتاه بیایید، دیگران او را به گوشه رینگ برده و مورد ضرباتی قرار می‌دهند. تخریب‌گران ...
اختلال عاطفی فصلی؛ از علائم تا درمان

اختلال عاطفی فصلی؛ از علائم تا درمان

باور بر این است که اختلال عاطفی فصلی به دلیل اختلال در ریتم شبانه روزی بدن رخ می دهد....
سبقت «واکسن آنفولانزا» از «دنا پلاس»

سبقت «واکسن آنفولانزا» از «دنا پلاس»

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در مصاحبه‌اش اشاره کرد که از 16 میلیون واکسن آنفولانزای ...