تاریخ انتشار
دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۳
کد مطلب : ۴۱۱۴۵۲
کلانتری امیدآفرین شد؛

اثر انگشت اعتماد مردم

زریر حجتی
۴
۱
مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
اثر انگشت اعتماد مردم
کبنا ؛کلانتر کهگیلویه و بویراحمد با رفتار سیاسی‌اش، ریل گذاری نوینی در تراز نظام جمهوری اسلامی بنا نهاد و بدعت‌هایی را که  سالها در سایه سار پروپاگاندای آنارشیست‌های مدعی قانون نهادینه شده بود، در هم ریخت.
او در سه گام استوار حذف تشریفات زائد در استانداری، حضور بی پیرایش و بادیگارد در میان مردم و نیز شناخت بصیرت مندانه از زیر و بم‌های استان در بازدیدهای میدانی، کابوس مردم ستیزانی شد که با تابلوی سیاسی جعلی، روح و جسمشان را فسیل کرده بودند.
او ارمغانی ابراهیمی، رخ در رخ ظالمینی از این دیار شد با تبر ستبر تابوشکنی که در پوسته دروغین جناح چپ و راست، آوار غم ساخته بودند و مستانه بر بام آن قهقه می‌زدند به  مردم باورمند به مردم سالاری!
او اثبات کرد یک تفکر اصیلی دارد به نام خط جمهوری اسلامی که می‌توان برخلاف مدعیان، تدبیر و امید را ذیل آن معنا ببخشد، معنایی به وسعت همه دستاوردهای ارزشمند و والایی که بازیچه منفعت طلبانی به نام اعتدالی- اصلاحاتی امروز و فصولگرایان دیروز شده بود.

جناب کلانتری!
مردم قضاوت زده در قضاوت جنابعالی نباید که تعجیل کنند اما مدل مردمداری شما و نان و پنیرت در کنار پابرهنه‌های بی پناه نه تنها مدیران سفارشیِ عافیت طلب لمیده بر میز را آزار می‌دهد که قلم رسانه‌های اجیر شده و مواجب بگیر فربه از جناح را نیز خشکانید و چه بسا علیه شما بشورانند، پس به صبر ایوب نیازمندی تا در اقدام انقلابی عجین شدن با مردم در خیابان و مسجد و دیدارهای روزانه بدون تشریفات، کنه موضوع ناله دردمندانه مردم را دریابید.

ناجی مردم دردمند!
آش سرباز خط اصیل  جمهوری اسلامی چون آش شما رژیمی است و قطعاً ناسازگار با وضعیت مزاجی کانون‌های مراکز قدرت و ثروت و از اینرو دچار تعارض و تزاحم با قشر ملاء و مترفی خواهی بود تحت پرچم مدعیان قانونگذاری...!
همان ملاء و مترفی که عثمان ابن حنیف بر سفره آنان نشست و موجب خشم مولا علی "ع" شد، چرا که مولایمان آن را تعارض و تزاحمی برای حفظ کیان اسلام می‌دانست و وی را مورد شماتت قرار داد.
از اینرو قاعده اهم و مهم، اقتضای دفع افسد با فاسد در این شرایط دارد تا حداقلِ منافع مردم و نظام اسلامی تواماً تأمین شود...!
مطالبات مردم در یارکشی سیاسی و انتخاب افراد ناشایست در  بسیاری پست‌های ستادی استانداری تا اجرایی مغفول گشته و استانداری حیات خلوت سیاسی بعضی مدیران مغرضِ شبهه ناک به لقمه‌ای شده است که تنها معیار انتخابشان، میزان جولانِ  شارلاتان بازی و عوامفریبی بوده است.
بیخ گوش جنابعالی، اولویت دفع افسد با فاسد را می‌طلبد که بستر ساز تحقق بخشی از مطالبات مردم است و البته با حمایت مقامات قضایی می‌توانید لایه‌هایی از آن را رونمایی کنید.

استاندار محترم!
واقعیت این است که اصل استقلال قوا با دخالت‌های غیرمتعارف نمایندگان مخدوش گردیده است. نیروهای نخبه منزوی و اثر انگشت رأی مردم، اعتباری برای برخی مدیران ضعیف و نانجیبان گردیده است و متاسفانه نمایندگان نیز از حیث حامی پروری بر اعتبار اثر انگشت مردم چوب حراج زده‌اند.
مردم انتظار معجزه از شما  ندارند ولی چون درد را در گام اول شناخته‌اید بخوبی می‌توانید درمان درد مردم شوید.
راهکار درمان درد مردم این است که مستقل بیاندیشید و عمل کنید و اجازه ندهید کلنگ پروژه‌هایی بیت المال مسلمین که حاصل خون شهیدان است با شگرد جلب و جذب آراء به نام اشخاص خاص مصادره شود که عین دهن کجی به قانون است و مردم نظاره گرند.
مردم مخالف تعامل و همدلی با دولت مورد تنفیذ رهبری نیستند بلکه مخالف تسلسل رانت خواری‌های سیاسی افرادی است که خود را به زلف دولت گره زده‌اند تا نام و نانی آنچنانی از سیل انبوه امتیازات را به انحصار درآورند.
جناب کلانتر!
در حشر و نشر با مردم رخصت بیشتری دهید و همچنان درب اتاق را بر خلاف استانداران قبل به روی مردم باز بگذارید تا بدون لکنت زبان، مرثیه حاصله از اثر انگشتِ اعتمادِ امیدوارانه خود را که توسط احزاب منحله و مسئولانی نانجیب بر سفره رنگین این تهی دستان بصورت نانوشته برآورد سهم و تقسیم شده است، غمگسارانه بسرایند.
جنجال و هیاهوی رسانه‌های زرد ملقب به بازار یابی شما را در وادی هدفگذاری ریل خدمت دچار انحراف نکند که در پشت هر تیتری منفی از رسانه‌های زرد، انگیزه و اهدافی خاص نهفته است.
تعامل با حق و حقیقت از شعار تا عمل فرسنگ‌ها فاصله دارد که البته آن جناب به مددشم سیاسی و تجربه خویش، بخوبی از آن واقف هستید و چنین ریلی از تعامل با خدایی که احکم الحاکمین است می‌تواند شما را در مسئولیت خطیر کلانتری استان رهنمون سازد.
-----------------------------------
زریر حجتی
نام شما

آدرس ايميل شما

گل آقا
Iran, Islamic Republic of
زریر حجتی عزیز بخدا ما دوست داریم ولی نمیخاد باکلمات بازی کنی و در جملاتت سجع وتشبیه وجناس واستعاره به کار ببری تا بگن باسوادی...بابا ساده بنویس...
کانون پرورش فکری...
Iran, Islamic Republic of
درود بر شما جناب حجتی
بدون اغراق؛ زیبا نوشته اید و حق مطلب را به درستی ادا کرده اید.
بوی ریا و چاپلوسی از کلماتتان بر نمی خیزد، حقیقت است و باید قدر دانست.
این سفره گسترده، متعلق به آحاد نظام است و همه باید از این مواهب بهره بردارند.
شرط بقای نظام ؛ حضور مردم و رضایتمندی آنان است.
امیدواریم....
seyed hassan mousawi
Iran, Islamic Republic of
احسن جناب حجتی عزیز واقعا تموم واقعیاتو بیان کردین
ادیب
Iran, Islamic Republic of
نوشته ای که از روی خیر خواهی باشد قطعا مفید است جناب حجتی خداوند به شما اجر خیر دهد کاش هر کس اشکال می گیرد راه درست را هم نشان دهد انتقاد می شود پیشنهاد هم داده شود بعضی نوشته ها واقعا شرم آور است بعضی انتظار دارند اگر استاندار امروز به فلان روستا رفت اعلام کند فردا این روستا صاحب آب و برق و گاز می شود همه می دانیم انجام کار عمرانی زمان می برد باید از استاندار خواست تا رسیدن به نتیجه پیگیری کند نه اینکه در طول یک ماه معجزه شود و همه چیز مدینه فاضله شود از اینکه آقای حجتی خواستار استقلال استاندار شده حرف حقی است از اینکه خواستار افشای مفسدین شده حرف حقی است هرچند با اعلام وزیر کشور انتصابات تا انجام انتخابات به تاخیر افتاده اما استاندار در این مدت باید انسان های سالم و مدیر را شناسایی کند و در زمان لازم منصوب کنند این حق مردم است اما در یک ماه انتظار معجزه داشته باشیم و چون معجزه نشده تخریب کنیم فردای قیامتی هست باید جواب بدهیم اگر کسی با این جوسازی ها باعث کند شدن خدمت رسانی استاندار شود پیش خدا و در روز جزا مسئول است
۶ نفر از اخلالگران نظام اقتصادی در فارس به زندان محکوم شدند

۶ نفر از اخلالگران نظام اقتصادی در فارس به زندان محکوم شدند

 ۶ نفر از متهمین پرونده موسوم به کمپانی فایننشیال دردادگاه ویژه رسیدگی به جرائم  مفسدین ...
هشدار به افرادی که پروژه ناامیدسازی و اعتمادزدایی مردم را دنبال می‌کنند

هشدار به افرادی که پروژه ناامیدسازی و اعتمادزدایی مردم را دنبال می‌کنند

همچنین درخصوص مسئله آسیب‌های اجتماعی حاشیه تهران به‌عنوان پایتخت کشور باید بگویم؛ به ...
راي بودار كميته انضباطي عليه سرخابي‌ها

راي بودار كميته انضباطي عليه سرخابي‌ها

نکته جالب تقدير از دو کاپيتان پرسپوليس و استقلال و همچنين کريم باقري است. در بند دهم ...