تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۴۶
کد مطلب : ۴۷۲۲۹۷

محدودیت‌های ترافیکی راه‌های کشور در تعطیلات پیش‌رو

۰
محدودیت‌های ترافیکی راه‌های کشور در تعطیلات پیش‌رو
کبنا ؛ مرکز مدیریت راه‌های کشور، محدودیت‌های ترافیکی از ۱۸ تا ۲۳ بهمن‌ماه را در برخی محورهای مواصلاتی کشور اعلام کرد.
 به گزارش کبنا، اساس اعلام مرکز مدیریت راه‌های کشور، تردد موتورسیکلت‌ها به استثنای موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی از ساعت ۱۲ ظهر امروز (چهارشنبه، ۱۸ بهمن) تا ساعت ۶ صبح روز دوشنبه (۲۳ بهمن‌) از محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه، تهران- سمنان- مشهد و برعکس ممنوع است.
در محور کندوان تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ امروز از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ این روز از ابتدای پل «زنگوله» به سمت چالوس یک‌طرفه خواهد بود.
بر این اساس محدودیت تردد انواع وسایل نقلیه در این محور در روز پنجشنبه (۱۹ بهمن‌) از ساعت هشت و ۳۰ دقیقه صبح از مرزن‌آباد به سمت تهران (شمال به جنوب) محور به طور کامل مسدود می‌شود.
همچنین از ساعت ۱۰ صبح تردد وسایل نقلیه از ابتدای پل زنگوله (انتهای دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس) یک‌طرفه خواهد بود و از ساعت ۲۳ پنجشنبه این طرح اتمام یافته و تردد وسایل نقلیه از پل زنگوله تا مرزن‌آباد در مسیر دوطرفه انجام می‌شود.
بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه‌های کشور مبنی بر محدودیت تردد انواع وسایل نقلیه در این محور در روز یکشنبه ۲۲ بهمن‌ماه، از ساعت ۱۲ ظهر از ابتدای آزادراه تهران - شمال محدودیت تردد به مقصد چالوس اعمال می‌شود.
این گزارش حاکی است از ساعت ۱۳ یکشنبه (۲۲ بهمن‌) از ابتدای پل زنگوله (انتهای دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس) ممنوعیت تردد اعمال خواهد شد، همچنین از ساعت ۱۵ این روز از مرزن‌آباد به سمت تهران (شمال به جنوب) تردد وسایل نقلیه یک‌طرفه خواهد بود. از ساعت ۲۴ یکشنبه ۲۲ بهمن‌ماه این طرح پایان یافته و تردد وسایل نقلیه در مسیر دوطرفه از پل زنگوله تا مرزن‌آباد برقرار خواهد بود.
از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روزهای جمعه و دوشنبه (۲۰ و ۲۳ بهمن‌ماه) ممنوعیت تردد از ابتدای آزادراه تهران- شمال به مقصد چالوس انجام می‌شود، همچنین از ساعت ۱۵ و از ابتدای پل زنگوله (انتهای دهانه شمالی تونل البرز) به سمت چالوس انسداد محور به طور کامل اعمال شده و از ساعت ۱۷ از مرزن‌آباد به سمت تهران (شمال به جنوب) یک‌طرفه خواهد بود.
گفتنی است از ساعت ۲۴ روزهای جمعه و دوشنبه (۲۰ و ۲۳ بهمن‌ماه) طرح اتمام یافته و تردد وسایل نقلیه از پل زنگوله تا مرزن‌آباد در مسیر دوطرفه برقرار خواهد بود.
در محور هراز در صورت افزایش حجم ترافیک و صلاحدید ماموران پلیس راه، محدودیت یک‌طرفه به صورت مقطعی در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه، جمعه و یکشنبه (۱۸، ۱۹، ۲۰ و ۲۲ بهمن‌ماه) به صورت رفت و برگشت از محدوده پلور تا پلیس راه لاریجان و برعکس انجام خواهد شد.
از سویی بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه‌های کشور، تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت (به استثنای خودروهای حامل مواد سوختی یا فاسدشدنی) در محور کندوان از محور کرج- چالوس و برعکس همچنان ممنوع بوده و تردد خودروهای تریلر از محور هراز ممنوع است.
تردد خودروهای کامیون و کامیونت به استثنای خودروهای حامل مواد سوختی و یا فاسدشدنی از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روزهای چهارشنبه و پنجشنبه (۱۸ و ۱۹ بهمن) و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای جمعه، شنبه و یکشنبه (۲۰، ۲۱ و ۲۲ بهمن‌) از محور هراز ممنوع اعلام شده است.
لازم به ذکر است در محور قدیم قزوین- رشت و برعکس، تردد خودروهای کامیون و تریلر (به استثنای خودروهای حامل مواد سوختی یا فاسدشدنی) از ساعت ۸ تا ۲۴ روزهای چهارشنبه، جمعه و یکشنبه (۱۸، ۲۰ و ۲۲ بهمن‌ماه) ممنوع است.
همچنین تردد خودروهای کامیون و تریلر به استثنای خودروهای حامل مواد سوختی یا فاسدشدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ روزهای چهارشنبه، جمعه و یکشنبه (۱۸، ۲۰ و ۲۲ بهمن‌ماه) در محور آستارا- اردبیل و برعکس ممنوع خواهد بود.
گفتنی است، تردد از مسیر جاده قدیم تا محدوده پل زنگوله برای ساکنان و افراد محلی آزاد اعلام شده است.
نام شما

آدرس ايميل شما

بورس داغ دلالی

بورس داغ دلالی

«کارگری‌کردن صرفه اقتصادی ندارد!»؛ این جمله بارها از زبان متقاضیان بازار کار و کارفرمایان ...
عبدی: بودجه فرهنگ آب دریاست، می‌خورند و تشنه‌ترند

عبدی: بودجه فرهنگ آب دریاست، می‌خورند و تشنه‌ترند

روشن است که مدیران فرهنگی می‌خواهند بگویند مشکل، فقدان کار فرهنگی است و آن هم بودجه می‌خواهد....
افزایش تنش میان پیونگ‌یانگ و سئول؛ قوای نظامی کدام کشور قوی‌تر است؟

افزایش تنش میان پیونگ‌یانگ و سئول؛ قوای نظامی کدام کشور قوی‌تر است؟

به گفته موسسه مطالعات استراتژیک یک اندیشکده دفاعی مستقر در لندن، کره شمالی در آغاز سال ...
1