تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۱۶
کد مطلب : ۴۶۹۵۰۴
با حضور معاون عمرانی استاندار کهگیلویه‌و‌بویراحمد

قطعه دوم پروژه بهسازی معابر ورودی شهر مارگون افتتاح شد

۰
قطعه دوم پروژه بهسازی معابر ورودی شهر مارگون افتتاح شد
کبنا ؛
قطعه دوم پروژه بهسازی معابر ورودی شهر مارگون افتتاح شد
قطعه دوم پروژه بهسازی معابر ورودی شهر مارگون در کهگیلویه وبویراحمد با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری به بهره برداری رسید.
به گزارش کبنا نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری کهگیلویه وبویراحمد، علی محمد روستا روز یکشنبه در آیین افتتاح این پروژه گفت به مشکلات مارگون آگاه هستیم و همه تلاش مجموعه استانداری رفع این مشکلات است اما به کمی فرصت نیاز است تا برنامه ها و اقدامات در نظر گرفته شده دولت در این شهرستان عملیاتی شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه وبویراحمد، اعتبار هزینه شده فاز دوم پروژه بهسازی معابر ورودی شهر مارگون را هفت میلیارد و 300 میلیون تومان اعلام کرد.
وی با بیان اینکه مارگون شهرستان محروم استان است، افزود در تلاشیم تا بنیاد علوی را در مارگون مستقر کنیم و طی چهار سال رقمی بالغ بر 5۰۰ میلیارد تومان در این منطقه هزینه خواهد شد و وعده‌هایی که در حوزه تعمیر و تحول در زیرساخت دادیم عملیاتی شود.
وی عنوان کرد: افتتاح فاز دوم پروژه بهسازی معابر مارگون کار خوبی است و سعی بر این بوده تا کارهای زیادی در حوزه راه، گاز، برق، کشاورزی، مدارس و خانه های بهداشت در این منطقه آغاز شود.
وی اظهار داشت در دور دوم سفر دولت به کهگیلویه وبویراحمد همراه دکتر وحیدی وزیر کشور به این شهرستان بودیم که ۵۰ میلیارد تومان برای شهرداری مارگون و ۱۰۰ میلیارد تومان برای آب و راه روستایی اختصاصی داد که با تخصیص آن بخشی عمده مشکلات در این دو حوزه رفع می شود.
وی بر حمایت مجموعه استانداری از شهرداری و شورای اسلامی شهرستان مارگون در صورت داشتن تعامل تاکید کرد و گفت با کمک بنیاد برکت ستاد اجرایی حضرت امام(ره) ۱۶ پروژه برای رفع محرومیت از زیلایی و سیلاب و کلوار در شهرستان مارگون با اعتبار ۴۰ میلیارد تومان کلنگ‌زنی شد که ۲۰ میلیارد این اعتبار را استانداری و ۲۰ میلیارد را بنیاد برکت تامین می کند.
وی با اشاره به تقاضاها برای ساخت بیمارستان در شهرستان مارگون گفت: ساخت بیمارستان را که موجب گردش مالی و اقتصادی و تحول در این شهرستان می‌شود را پیگیری خواهیم کرد.
نام شما

آدرس ايميل شما

عیدی کارگران در ۱۴۰۳ چقدر است؟

عیدی کارگران در ۱۴۰۳ چقدر است؟

عیدی سال ۱۴۰۳ کارگران که در اسفند ۱۴۰۲ دریافت می‌کنند اعلام شد. با توجه به مصوبه جدید ...
در این کشور مردم مادام العمر مستاجر هستند

در این کشور مردم مادام العمر مستاجر هستند

در زمانی که بسیاری از جوانان در مکان ‌هایی مانند کالیفرنیا و نیویورک نمی‌توانند راهی ...
توطئه عليه قاليباف

توطئه عليه قاليباف

حميد رسايي، عضو سابق جبهه پايداري و از چهره‌هاي اصلي تشكل جديد اصولگرايان يعني شريان ...
1