تاریخ انتشار
جمعه ۲۶ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۴۵
کد مطلب : ۴۶۹۳۶۹
با حضور رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور؛

مرکز آموزشی استثنایی شهید کاظمی یاسوج افتتاح شد

۰
مرکز آموزشی استثنایی شهید کاظمی یاسوج افتتاح شد
کبنا ؛
مرکز آموزشی استثنایی شهید کاظمی یاسوج با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور و معاون‌ هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه وبویراحمد افتتاح شد.
به گزارش کبنا نیوز، روز پنجشنبه با حضور حمیدرضا خان محمدی معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور و علی محمد روستا معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی مرکز آموزش استثنایی شهید ناصر کاظمی با زیربنای یکهزار ۲۰۰ مترمربع و اعتبار ۱۵ میلیارد تومان افتتاح شد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در مراسم افتتاح این مجتمع آموزشی ضمن تقدیر و تشکر از حضور معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور، رئیس و اعضای خیرین مدرسه ساز کشور با ارائه گزارشی از عملکرد و نیازمندی‌های استان در حوزه ساخت و تجهیز مدارس به بیان مشکلات حوزه مدارس استثنایی پرداخت.
روستا خواهان تامین اعتبار و مشارکت خیرین در امر ساخت مدارس در حاشیه شهر یاسوج برای افزایش سرانه آموزشی شد.
روستا بیان کرد: سالانه بیش از چهار هزار دانش آموز جدید در شهر یاسوج ثبت نام می‌کنند و از این حیث بیشترین نیازمندی‌ها در حوزه تامین فضای آموزشی در شهر یاسوج است که با برنامه ریزی صورت گرفته مقرر گردید ۵ مدرسه در حاشیه شهر یاسوج ساخته شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه وبویراحمد بیان کرد که امروز و فردا میزبان مهمانان و خیرین مدرسه ساز کشوری هستیم.
افتتاح پروژه‌های متعدد آموزشی، دیدار با نماینده ولی فقیه و برگزاری جشنواره خیرین مدرسه ساز بخشی از برنامه‌های پیش بینی شده می‌باشد.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

عیدی کارگران در ۱۴۰۳ چقدر است؟

عیدی کارگران در ۱۴۰۳ چقدر است؟

عیدی سال ۱۴۰۳ کارگران که در اسفند ۱۴۰۲ دریافت می‌کنند اعلام شد. با توجه به مصوبه جدید ...
در این کشور مردم مادام العمر مستاجر هستند

در این کشور مردم مادام العمر مستاجر هستند

در زمانی که بسیاری از جوانان در مکان ‌هایی مانند کالیفرنیا و نیویورک نمی‌توانند راهی ...
توطئه عليه قاليباف

توطئه عليه قاليباف

حميد رسايي، عضو سابق جبهه پايداري و از چهره‌هاي اصلي تشكل جديد اصولگرايان يعني شريان ...
1