تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۳۶
کد مطلب : ۴۶۹۲۹۴
معاون امنیتی استانداری کهگیلویه وبویراحمد:

ایستگاه ایست و بازرسی میمند 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

۴
۰
ایستگاه ایست و بازرسی میمند 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد
کبنا ؛معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه وبویراحمد گفت: ازدیاد تردد خودروهای شوتی سبب ابجاد ناامنی و تهدید سلامت مردم در محورهای استان شده و عامل افزایش آمار تصادفات است.
به گزارش کبنا نیوز، سید جواد هاشمی‌مهر روز چهارشنبه در نشست کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان اظهار داشت: احداث ایستگاه بازرسی میمند مصوب شورای امنیت کشور در سال ۱۳۹۷ بوده که یک ایستگاه ثابت و پنج ایستگاه سیار راه اندازی شود و باید تلاش شود تا این مصوبه به نتیجه برسد تا زمینه کنترل خودروهای شوتی فراهم شود.
معاون سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه وبویراحمد افزود: برای احداث ایستگاه ثابت در میمند در روستای بنستان ۱۵ میلیارد تومان توسط استانداری اختصاص یافته است و این پروژه در حال حاضر ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
وی بر تامین آب، برق و گاز این ایستگاه توسط دستگاه های خدمات رسان استان تاکید کرد.
هاشمی‌مهر بیان کرد در دیدار با وزیر کشور و معاونین قرار شد طرح کنترل خوروی های شوتی با محوریت نیروی انتظامی تهیه و در شورای تامین به عنوان طرح اجرایی مصوب شود که مکاتبات لازم در این خصوص در حال انجام است.
به گفته معاون سیاسی امنیتی استانداری، نیروی انتظامی امکانات و تجهیزات لازم برای نگهداری کالاهای مشکوفه را ندارد و باید اداره کل اموال تملکی تجهیزات مورد نیاز را تامین کند.
هاشمی مهر در خصوص استفاده رانندگان خودروهای دولتی از کارت سوخت جایگاه های سوخت، گفت: سوخت‌گیری از کارت سوخت شخصی همواره مورد تاکید است و اگر راننده ای با استفاده از کارت سوخت جایگاه مرتکب تخلفی شود علاوه بر اینکه تحویل دستگاه قضایی می شود خودروی وی نیز توقیف می‌شود.
وی با اشاره به گزارش واگذاری کارت سوخت تاکسی های درون شهری و برون شهری که توسط شرکت پخش فرآورده های نفتی ارائه شد، گفت: شهرداری‌ها بر روند سوخت تاکسیرانی نظارت کنند که خارج از شبکه توزیع نشود.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری تاکید کرد: راهداری و حمل و نقل مدیریت سوخت را به نحو احسن انجام دهد.
هاشمی مهر عنوان کرد: امور عشایر و شرکت نفتا مخازن نفت سفید که استفاده نمی شود را با همکاری فرمانداری، بخشداری و دهیاری جمع آوری کنند که مورد سوء استفاده قرار نگیرد.
وی با اشاره به واحدهای صنفی غیرمجاز گفت: تعداد این واحدها در حال افزایش است و برخی از کافه هایی که در سطح شهر هستند به چالش امنیت تبدیل شدند که اغلب هم فاقد پروانه هستند.
دبیر کمیسییون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استانداری هم با اشاره به افزایش ۸۴ درصدی ارزش ریالی کالاهای مکشوفه در استان گفت در هفت ماهه امسال یک هزار و ۴۰۴ میلیارد ریال ارزش ریالی کشفیات کالای قاچاق بوده که نسبت به سال گذشته ۷۶۱ میلیارد ریال افزایش داشته است که ارزش ۸۴ درصدی را نشان می دهد.
حسین بهمنی گفت در هفت ماهه امسال یک هزار و ۱۷۵ پرونده کشف کالای قاچاق تشکیل شد که در هفت ماهه سال گذشته تعداد پرونده های مشکوفه ۴۸۷ پرونده بود.
وی بیان کرد در همین خصوص یک هزار و ۱۲۹ متهم دستگیر شد که این آمار در هفت ماهه سال گذشته ۶۵۰ مورد بوده است.
بهمنی عنوان کرد: تعداد خودروهای حامل قاچاق کالای توقیف شده ۴۸۲ دستگاه بود که سال قبل ۳۵۵ دستگاه بوده است.
نام شما

آدرس ايميل شما

کمال
Iran, Islamic Republic of
خودروی شوتی بایدازبنادروجزایربحدی قاطع وشبانه روزی رصدوکنترل بشن که نتونن نفس بکشند نه اینکه مرزوحریم چنداستان ردکنندوبیان جوانهای بیگناه مارا اینطورپرپرکنن...
Iran, Islamic Republic of
اشکال نداره خودروهای قاچاقچی از مسیر سیسخت پادنا عبور می کنند
افضل
Iran, Islamic Republic of
جناب هاشمی....ایست بازرسی میمندهیچ دردی را دوا نمیکند.میانبرازروستای تنگ رواق دارد..وبعدازان شماها چرا انبارانهارا درگناوه ودیلم مسدو نمیکنید.انهاازگناوه همینطوری رد میشون میایین ایست بازرسی میمندمیخواد چکارکند
سید علی
Iran, Islamic Republic of
جناب معاون بفکر ایجاد شغل باشین مگه شوتی کی هستن بچه هاهمین استان هستن وازسر بدبختی وفلاکت وبیکاری ب این شغل روی اوردن کل کشور بسیج شدن براشوتیها اختلاس فقر بقیه مشکلات حل شد یعنی
عیدی کارگران در ۱۴۰۳ چقدر است؟

عیدی کارگران در ۱۴۰۳ چقدر است؟

عیدی سال ۱۴۰۳ کارگران که در اسفند ۱۴۰۲ دریافت می‌کنند اعلام شد. با توجه به مصوبه جدید ...
در این کشور مردم مادام العمر مستاجر هستند

در این کشور مردم مادام العمر مستاجر هستند

در زمانی که بسیاری از جوانان در مکان ‌هایی مانند کالیفرنیا و نیویورک نمی‌توانند راهی ...
توطئه عليه قاليباف

توطئه عليه قاليباف

حميد رسايي، عضو سابق جبهه پايداري و از چهره‌هاي اصلي تشكل جديد اصولگرايان يعني شريان ...
1