تاریخ انتشار
جمعه ۲۴ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۴۸
کد مطلب : ۴۶۶۹۹۳
استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

۱۰۰ درصد اعتبارات عمرانی سال ۱۴۰۱ استان جذب می‌شود

۰
۱۰۰ درصد اعتبارات عمرانی سال ۱۴۰۱ استان جذب می‌شود
کبنا ؛
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه سی و یکم شهریور آخرین مهلت جذب اعتبارات است، گفت: هیچ اعتباری از استان برگشت  داده نمی‌شود.
به گزارش کبنا نیوز، سید علی احمدزاده امروز جمعه در نشست پیگیری جذب اعتبارات  عمرانی سال ۱۴۰۱ گفت: پایان شهریور آخرین مهلت جذب اعتبارات  سال ۱۴۰۱ است و هیچ اعتباری نباید از استان برگشت داده شود.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: برای جذب اعتبارات برخی پروژه‌‌ها موانع قانونی وجود داشت که باید رفع می‌کردیم به همین دلیل این جلسه برگزار و ورود کردیم که اختلافات بین دستگاه‌ها رفع و مشکلات حل شود.

وی با بیان اینکه اقدامات لازم برای جذب اعتبارات سال ۱۴۰۱ انجام و اعتبارات به صورت ۱۰۰ درصدی جذب می‌شوند، گفت: نگران عدم جذب اعتبارات هیچ دستگاهی نیستیم و همه دستگاه‌ها اعتبارات عمرانی را جذب می‌کنند.
وی بیان کرد: دستگاه‌ها هفته آینده هم فرصت دارند اعتبارات را جذب کنند که معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری بر نحوه جذب اعتبارات دستگاه‌ها و جلوگیری از برگشت یک ریال اعتبار نظارت می‌کند.
احمدزاده تاکید کرد: استان در شرایط جذب ۱۰۰ درصدی اعتبارات است و هیچ اعتباری از استان برگشت نمی‌خورد.
استاندار در بخش دیگری از سخنان خود به اجرای طرح نهضت ملی مسکن اشاره و عنوان کرد: ساخت مسکن اولویت دولت سیزدهم در تمام مناطق کشور است و برنامه اول مدیران استانی است.

وی بیان کرد: ساخت ۱۰ هزار واحد مسکونی در مرکز کهگیلویه و بویراحمد در سفر دور دوم دولت به استان تعهد شد که دستگاه‌ها نهایت همکاری را با سرمایه‌گذار این پروژه عظیم انجام دهند تا هر چه سریعتر وارد فاز اجرایی شود.
استاندار بیان کرد: در صدد محرومیت‌زدایی از چهره روستاها و شهرهای کهگیلویه و بویراحمد با همکاری دفتر محرومیت‌زدایی کشور هستیم.
استاندار در خصوص آخرین وضعیت ساخت پل در رودسمه و پل روستای شهید طیب گفت: مردم این مناطق در فصل زمستان برای عبور از رودخانه دچار مشکلاتی می‌شوند لذا عملیات ساخت پل‌ها تا قبل از زمستان امسال به اتمام برسد و آماده بهره‌برداری شوند.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: بازدید از آخرین روند احداث این پروژه‌ها و همچنین چند پروژه دیگر در سایر شهرستان‌ها در دستور کار قرار دارد.
نام شما

آدرس ايميل شما

گزارش یک پرونده ناتمام؛ کنکور و پذیرش رتبه‌های بالا در رشته پزشکی

گزارش یک پرونده ناتمام؛ کنکور و پذیرش رتبه‌های بالا در رشته پزشکی

با برگزاری هر دوره کنکور برخی موارد همواره به عنوان بحث‌های حاشیه این آزمون بزرگ مطرح ...
(ویدئو) بوفالوهای پلیس

(ویدئو) بوفالوهای پلیس

برخی از افسران کهنه کار پلیس می‌گویند که بوفالوها می‌توانند بوی یک جنایتکار را از فاصله ...
شفافیت ناکام

شفافیت ناکام

طرح شفافیت، از‌جمله طرح‌های بازمانده از مجلس دهم است که قصه پرغصه‌ای دارد. برای بررسی ...
1